Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

youuu \"Zapamiętaj jedno:)przeciętne dzieczyny są bardziej wymagające niż te najładniejsze:)spróbuj zaczepic taką naprawdę łądną a zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
a byles kiedys nieszczesliwie zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłem:)ale tu nie chodzi o mnie tylko o Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qal a ty miales dziewczyne
kiedys? piszesz, jakbys zycia nie znal z drugiej strony tylko duzo na ten temat czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
nie potrafie teraz odkochac sie ot tak,poprostu.Nawet jesli kiedys moze mi sie uda to bede wiecej powsciagliwy ze swoja miloscia.nie wiecie jak to jest jak ktos sie smieje w twarz z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qal a ty miales dziewczyne\" Jestem bardzo wrażliwym mężczyzną:)nie będę pisał o tym co było lub nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
serce mi peka z zalu,chyba oszaleje.Siostra podtrzymuje mnie na duchu ale ona ma meza i swoje udane zycie,chyba jej zazdroszcze chodz to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
=JA= jak sie kiedys zakochasz to bedziesz wiedzial ze na to nie ma wplywu.To przychodzi samo i nie wiadomo kiedy.budzisz sie ktoregos dnia ze swiadomoscia ze kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
nie wiem ile wy macie a ja mam juz niestety 3 z przodu .....w rodzinie mowia stary kawaler,co fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 ,ale mi jest dobrze narazie samemu:)jak bym chciał to bym dawno miał dziewczyne :)tylko nie chce mi się wiązać z kimś narazie Tylko na wizawerke czekam :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
czy ty mnie pocieszasz tym ze jestem zkazany na samotnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
ja nie moge byc sam,bede szukal do upadlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
caly czas mam nadzieje ze ona powie "ja cie tez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
czy to moja wina ze wygladam jak tofik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
jutro ide fryzjera obciac sie jakos modnie i po ciuchy pojde.Bede o nia walczyl.Moze mnie polubi troche wiecej.Kolezanka byla moja a ja zanadto zblizylem sie no i ona do mnie "chyba jestes smieszny ze z takim kims bede,jak sie mam pokazac z kims takim na ulicy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
nie moge jej nie kochac ona jest dla mnie calym swiatem,i mimo upokorzenia ubostwiam ja.Troche to chore ale tak niestety czuje i lzej mi na duszy ze moglem sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
zazdroszcze ci tej umiejetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
czy serio moglbys byc na zawsze sam,a co z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
dzieki ze ze mna pogadales.Taki juz los nas brzydali.Byle cie nie spotkalo to samo co mnie .NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
Jeszcze jedno wejdz w topik quala i zobacz jego zdjecie!Zazdroszcze mu urody.On moglby miec kazda.Tytul Zycie uczuciowe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youuu
nie poddawaj sie i szukaj milosci dalej!! nie sluchaj =ja= bo on nie wie co to milosc on jej unika i nie dajej jej szans... ta dziewczyna, w ktorej sie zakochales jest beznadziejna jak mogla Ci tak powiedziec!? nie wiem jak wygladasz i nawet jezeli nie jestes jej w typie to taki tekst jaki Ci zaserwowala swiadczy tylko o jej braku kultury! Ja osobiscie uwazam, ze nie ma ludzi brzydkich sa tylko zaniedbani, zakompleksieni...no i nalezy pamietac, ze kazdy kazdemu sie podoba nie ma takiej mozliwosci...dla jednej osoby jest sie caly swiatem, marzeniem, dla drugiej kims kogo instniena nawet nie zauwaza... w zycie kazdego czlowiek wpisane jest cierpienie i male niepowodzenia ale to ma nas wzmocnic do walki daleszej... youuu wiem, ze Ci napewno bardzo ciezko raz, ze masz zlamane serce , a dwa dlatego, ze musiales uslyszec takie slowa...ale po kazdej burzy wychodzi slonce i tego Ci zycze!! i nie skazuj sie na samotnosc tylko dlatego, ze trafiles zle...podniesc sie i szukaj dalej!!:) P.S. widzialam zdjecie gal hmm no i widzisz wg mnie ma cos w sobie chlopak ( jezeli to jego foto;) ) ale zupelnie nie jest w moim typie...no coz sa gusta i gusciki wiec nie poddawaj sie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youuuu
=ja= czytalam kilka Twoich wypowiedzi i zdanie nie zmienie nie dajesz sobie szans...nie chce nikogo poznawac czekasz na jakis cud i wogole zreszta juz tyle osob dobrze Ci zyczylo i staralo sie przemowic Ci do rozsadku no ale bez efektow... do to youuu zgadzam sie, ze o tej dziewczynie powinien zapomniec ..niestetyt... bo jest strasznie pusta skoro tak mu powiedziala... ale sa jeszcze inne kobiety i powinien sie nie poddac tylko szukac dalej nie wazne ile ma lat!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youuuu
widzisz tylko ze zycie nalezy brac w swoje rece .... a nie czakac na to co przepowiedziala wrozka!! nawet jezeli przyjmiemy ze wrozka ma dar..to i tak nikogo nie poznasz jezeli sam tej rozmowy nie zainisjujesz z dziewczyna... zreszta ta milosc przyjdzie do Ciebie dopiero wtedy kiedy zaakceptujesz siebie, polubisz siebie, uwierzysz w siebie i zorumiesz, ze milosc to wielkie i najpiekniejsze uczucia a nie kontrakt bo Ty to tak widzisz piszac ta za stara ta za niska ta za dalego mieszka to jej zostawie nie pakuje sie w to ....milosc nie wybiera.... ale setki osob juz Ci to pisaly a do Ciebie to niedociera.... nie da sie pokochac kogos kto sam siebie nie kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youuuu
magnolia 22----> najmustniejsze jest to ze on mimo ze ma juz swoje lata to wogole nie rozumie co Wy do niego piszecie...on czyta , czyta czyta i dale swoje a czesto wyskakuje jeszcze miedzy czasie z czyms co poprostu zwala z nog;) =ja= kazdy ma jakies wymagania i zwgledam wygladu i charatkretu to normlane ale wymagania a nie sztywne ramy...zreszta te wymagania najczesciej weryfikuje potem samo zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youuuu
=ja= ujme to tak Ty traktujesz kobiete swoja potencjalna jak jakos rzecz, ktora nabedziesz...masz wymagania jak do inwestycji typu np samochod...kolor taki i taki przebieg taki, wyposazenie takie, czas dostawy taki, itd a kobieta to czlowiek !!! nie przedmiot... tu do wymagan dojda uczucia, ktorym musisz pozowlic dojsc do glowu i one wiele zweryfikuja...a Ty ich nie dopuscisz do glosu bo juz Ci cos nie bedzie pasowac..a bez uczuc ani rusz... zreszta nikogo nie poznasz bo zaraz bedzieesz sie fochowal i wymysla teorie ze kobiety z Toba rozmawiaja czy sa z litosci i takie tam Twoje przemyslenia i uwierz mi zadne tego nie wytrzyma!! wszystko sie zmieni jezeli zrozumiesz, ze Twoim problemem nie jest wyglad tylko sposob myslenia i postrzegania swiata, ludzi i kobiet oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youuuu
magnolia22---->pewnie ze nic sie w nim nie da zmienic zreszta prawda jest taka, ze czlowiek najpierw sam musi zrozumiec, ze potrzebuje zmiany, a potem szukac pomocy ...a on nie widzi potrzeby zmiany w sobie...niestety... nie wiem jak dlugo sledzisz "poczynania Tomka na forum" ale wiedz, ze tu juz mase ludzi probowalo i wszyscy polegli wczesniej czy pozniej a kazdy chcial jak najlepiej... =ja= ----->widzisz tak jak pisalam Ty nie rozumiesz co sie do Ciebie pisze:) czy ktos kazuje Ci sie umawiac ze starsza?? czy ktos pisze, ze wymagania to zla rzecz?? NIE! ale to juz wyjasnialam wczesniej a nie mam w naturze sie powatrzac skoro nie rozumiesz to trudno ....Twoj problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×