Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

Gość do youuuu
magnolia22----> dobrze ujelas to sterowanie wlasnymi uczuciami...nie da sie no ale Tomek nigdy sie nie zakochal to nie wiem:( chociaz o tez dziwne, ze nawet platonicznie nigdy nic nie czul do nikogo prawda?? on nie dopuszcza do takich uczuc...nie daje sie poniesc chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youuuu
magnolia22-----> uu to przepraszam gdzies ta Britney przegapilam;) ja szczerze zycze powodzenia w "nawracaniu" Tomka bo szkoda kiedy mlody czlowiek w sumie sam na walsne zyczenia troszke jednak marnuje sobie zycie takimi postawami... ja sie poddalam juz daaawno temu;) co nie znaczy, ze mnie czasem nie skusi do napisania czegos w jego topikach;) pozdrawiam i pewnie tu jeszcze zagladne kiedys zobaczyc jak Wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sie witam, bo mam pelno nauki sesja poprawkowa w toku :O Magnolciu nie wiem kiedy znajde czas zeby Ci odpisac, ale zrobie to na pewno ;) i Pamietaj ze jestem z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno tak
=JA= - nie sluchaj tych wypowiedzi. Kobiety mają jeszcze większe wymagania co do partnera. Zarowno jesli chodzi o charakter, inteligencje, jak i o wyglad. Tylko wiesz jak to jest? Same mają ogrome wymagania, a w zamian chcialyby faceta, ktory ma bardzo male wymagania. I tu niby twierdza, ze to milosc - nie powinno sie wybierac partnerki jak samochodu w salonie, rzeczy w markecie, itd. Tylko pytanie, dlaczego same tak nie postepują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno tak
"Tzn że mi każda musi się podobać ?" One chcialyby, zebys tak myslal. Same wybiorą jednego faceta sposrod tysiaca, takie stawiają wymagania. One chyba uwazają, ze jesli zwrocily uwagę na faceta, to on musi byc im wdzieczny i zwiazac sie z taką kobietą. Bo to są przeciez ksiezniczki i kazdy facet powinien taką pragnąc. Zreszta, szkoda slow. Sam dobrze wiesz, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno tak
Napisalem tak, bo takich kobiet jest duzo, coraz wiecej. A spotkac normalna i wolną kobiete jest naprawde ciezko, jesli w ogole mozliwe. "przecież faceci są tacy sami!!! To oni tłumaczą się tym, że są wzrokowcami." a ja coraz częściej szlysze "my (kobiety) tez jestesmy wzrokowcami". I od siebie mogę dodac, ze duzo wiekszymi (czyt. bardziej patrzą na wygląd niz faceci). Wiec pod tym względem nie tylko kobiety dogoniły facetow, ale ich (nas) przescignęly. Niestety. "Poza tym takimi głupimi tekstami tylko utwierdzasz Tomka w jego błędnym i nielogicznym myśleniu..." po pierwsze, nie glupimi tekstami, po drugie, nie blednym i nielogicznym mysleniu. Aha! I nie denerwuj sie. Bo jak taka jestes w realu, to az strach do Ciebie podejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha no rozbrajajace
dziewczyny szukaja...ehh to dziewczyn sie szuka Tomek zejdz wreszcie na ziemie ... na co Ty liczysz, ze przyjdzie taka do Ciebie podejdzie w SKM'ce czy w Trajtku i powie czesc Tomus ale jestes fajny spotkamy sie na kawie?? no zbyt wiele telenowel chyba ogladasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha no rozbrajajace
no to ja Ci zycze powodzenia Tomek!! a przy okazji dodam, ze to sie nie wydarzy ani do konca roku ani nigdy i nie wydarzylo by sie nawet jakbys wygladal jak amant filmowy...bo wiesz takie rzeczy to tylko w erze haha;) sorki ale smieszy mnie takie podejscie dodam tylko, ze to sie nie stanie nie dlatego, ze wg Ciebie jestes brzydki.... naprawde zal mi Ciebie i Twojego toku myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwile
"Gdybyś musiał dokonać wyboru między ładną, ale niezbyt mądrą a brzydką ale inteligentną kobietą, to którą byś wybrał??" A nie moze byc ladna i jednoczesnie inteligentna? Dlaczego jest tylko albo albo? A jesli juz mialbym wybierac miedzy tymi dwoma typami, to niewybralbym zadnej, tak jak wiekszosc ludzie na swiecie. Chyba, ze ktos jest strasznie brzydki, to moze na drugi typ sie zdecyduje. Ciekawe, czy Ty bys byla z facetem, ktory jest brzydki. Jak znam zycie, to zaraz mi napiszesz, ze wlasnie z takim kims jestes, ale w tej chwili jest on dla ciebie najpiekniejszym facetem na swiecie, bo jestes zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwile
"Wcale nie zmieniam zdania, ale jeśli uroda jest dla Ciebie głównym kryterium..." a skad wiesz, ze glownym? Facet zna swoja wartosc i nie zwiaze sie z byle paszczurem. I slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo juz lepiej brzydki
ale intelignety niz taki gal, ktory zachowuje sie chamsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwile
Pokazcie zdjecie tego qala. "Kocham mężczyznę, który wcale nie jest brzydki, wręcz przeciwnie" a zarzucasz Tomkowi, ze chce ladną dziewczyne i piszesz, ze jest powierzchowny :| A moze kobiety moga miec ladnych facetow, a faceci nie moga miec ladnych kobiet, bo to pustaki? " i wcale nie jestem jakimś paszczurem, pewnie zaraz byś mi tak napisał" zlosnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
Tomek ile lat Ty juz piszesz to samo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
4 lata???????????????....przegrales zycie jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
a dlaczego Cie zbanowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
jak Cie nie chca to daj sobie z nimi spokoj:P ... moze znajdz sobie inne zainteresowania:P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
magnolia22 >>>daj sobie spokoj z przekonywaniem Tomka do tego ze wyglad ma male znaczenie on jest ograniczony (przepraszam za okreslenie ale inaczej nie mozna o Tobie napisac) i tu juz wiele osob pisalo mu to ale on dalej swoje za 2,3,4 lata bedzie wypisywal to samo wiec to tylko strata czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwile
Brzydki nie jestem, glupi ani chamski tez nie. I nie uwazam, ze to kobieta ma mnie podrywac (chociaz czemu nie? ;) ) a mimo to, wiele sie od =JA= nie roznie - tez jestem samotny; bez kobiety. Cos w tym jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
magnolia22 >>>bo on ma taki charakter chyba:o czasem sie juz zastanawialam czy on nie robi sobie ze wszystkich zartow bo az mi sie nie chce wierzyc ze ktos moze byc az tak monotematyczny:(...ale jesli to prawda co pisze to zal mi go bo sam siebie krzywde robi nie szuka winy w sobie... w swoim zachowaniu najlatwiej powiedziec nie chca mnie bo jetem brzydki...to ze jest sam to pewnie wina charakteru nie wiem kto by wytrzymal z osoba ktora tak narzeka i jest tak z siebie niezadowolona...daj sobie spokoj z przekonywaniem go do czegokolwiek... ja tez na poczatku mojego przebywania na kafe kiedy go nie znalam... przekonywalam go itd itp ale to jest bez sensu ...strata czasu:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
magnolia22 >>>dokladnie ...szkoda tylko Twoich nerwow i czasu...zachwilele znajdza kogos nowego kto ich bedzie przekonywal i tak w kolko:o...nie ma to jak stracic zycie na monotematycznych rozmowach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrażajcie sie
tylko piszcie cos ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrażajcie sie
ta, ze stanczykiem to mozna pogadac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrażajcie sie
Ta, o tym, ze jest niski, brzydki, a kobiety patrza tylko na wzrost. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
poszedlem dzis do pracy w nowej fryzurze i uslyszalem full komplementow.Moja ukochana nawet patrzyla na mnie laskawszym wzrokiem.Cos mi nie gra w jej zachowaniu.Mam nadzieje przypuszczac,ze powiedziala mi tak dobitnie z jakiegos innego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
niewiem czy jestes katolikiem a jesli tak to lepiej w poscie nie pic alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
dla mnie jest ukochana osoba i nic na to nie poradze.Bede walczyc o te milosc tak dlugo jak to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuu
wlasnie tu mi cos nie gra czy jest sama.Jako kolezanka byla mila a jak sie zakochalem to sie radykalnie zmienilo.Musze to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unpretty
jestem sama bo : jestem brzydka , niesmiała,małokomunikatywna . czyli jednym słowem kompletna porazka, nie mam szans na bycie zkimkolwiek chocby z samego faktu , ze mało mówie w towarzystwie,a jak cos powiem to mam wrazenie ze sie wszysyc na mnie gapia jak na kretynke ;) superrrr a jak juz sie ktos mna zainteresuje to po 5 minutach sie zmywa gdyz nieco trudno gada sie z kims kto ze stresu ze gada z chłopakiem tak sie denerwuje ze nie potrafi skleic poprawnego gramatycznie zdania, poprostu siaraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×