Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

I przepraszam że poprzednio tyle razy wlepiło mi się jedno i to samo - coś mi się strasznie kiełbasił wtedy internet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! właśnie przeczytałam na innym topiku, że surfitka jest w ciązy, łza mi się zakręciła w oku. Surfitko - przyjmij szczere gratulacje, super, że ci sie w koncu udało, ale nigdy w to nie wątpiłaś. Oby więcej takich wiadomości, dbaj o siebie i maluszka 🌼 Ja niestety dzisiaj dostałam okres i jak zawsze w takim dniu mam megadoła, ale co zrobić? Trzeba czekać dalej, może kiedyś przyjdzie ten szczęśliwy dzień :) Dziewczyny piszcie więcej, ostatnio nasz topik słabo się rozwija. Pozdrowienia dla wszystkich, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie:) Innka i Edytkanytka mocno trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby zamieszkała w was malutka fasolka:) Dorciu daj znac jak bedziesz po usg...całuski Izoldko przykro mi że znów ta @ przyszla! Do mnie tez pomału sie zbliża,cera juz dosc sie pogorszyła jak zwykle:( Dziewczynki; Ja tez własnie przeczytałam na innym topiku że Surfitka JEST W CIĄŻY !!! Boże co za wspaniała nowina, Surfitka napewno jest przeszczęsliwa, tak długo na to czekała, też sie mocno wzruszyłam i łza mi poleciała...Mam nadzieje że do nas też sie odezwie a więc_ SURFCIU przeogromne i najszczersze GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze, wiesz że też mam PCOs i ty mi dałas teraz cień nadzieji że może kiedys mnie też sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pomozcie jak to jest z ta tempka po zaplodnieniu? jak mieze to caly czas mam 37.1 37.3 alecaly czas mieze w pochwie bo ogolna to 36.6 a @ spoznia sie juz 10 dni ale boje sie robic testu bo boje sie rozczarowanie odpiszcie szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - temp. masz wysoką, więc możliwe że to ciąża, zwłaszcza że @ się spóźnia. Zrób test lub betę, to się dowiesz. My ci nie powiemy czy jetseś w ciązy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkanytka
Hej dziewczyny dzięki że trzymacie kciuki @ narazie się nie pojawiła. Cieszy mnie to zobaczymy jak będzie dalej czekam cierpliwie. Aż nawet nie chce mi się wieżyć że pierwszy raz od 3 lat spóźnia mi się. Tak długo czekałam. Mam nadzieje że @ nie będzie trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Tak, jestem w ciazy..i wciaz nie moge w to uwierzyc. Ale pewne symtomy na to wskazaly a beta potwierdzila. Pewnie uwierze jak poczuje pierwszego kopniaka. Dziewczyny WIARA i LUZ to moja recepta. Ten cykl byl na luzie. Jestem teraz w Polsce, nie myslalam o zachodzeniu a o podrozy, rodzinie, przyjaciolach :) A tu taka najcudowniejsza wiadomosc. Sle wam troszke fluidkow ciazowych XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx Jeszcze sa malutkie..ale moze takie wlasnie najbardziej zarazaja ;) Trzymam kciuki za was wszystkie...byscie posmakowaly w koncu tych lez szczescia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Po zapłodnieniu temp. powinna być podwyższona, ale jeśli bierzesz np luteinę, to nie ma co mierzyć, bo ona podwyższa temp, ja miałam zawsze ponad 37 aż do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Surfitka gratulacje :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Kasiunia tr5zymam kciuki, jak już spóźnia sie tak długo to może zrób ten test, wynik powinien byc wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka strasznie się ciesze Twoim szczęściem - moje najszczersze gratulacje :) Dajesz mam nadzieje. W dalszym ciągu trzymam kciuki za wszystkie dziewczynki którym się @ spuźnia. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️....hej kobiety kochane wszystkie !! :-) :-) no nareszcie troszkę dobrych wieści !!! 🌻 Surfitko - gratulacje !! 🌻🌻 Innko, Edytkonytko - ;-) trzymam wielkie kciukasy same-wiecie-za-co ;-) 🖐️🖐️ u mnie nic nowego, poza pogłębiającymi się kłopotami finansowymi - zaczęłam studia magisterskie i moje wyjazdy niestety kosztują...:-( ale trudno...raz na wozie, a raz pod... pozdrawiam Was cieplutko wszystkie, laseczki kochane 🖐️🌻 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Edytkanytka i Innka trzymam za Was mooocno kciuki zeby sie udalo!!!! Surfitka GRATULACJE! Dbaj o siebie i o dzidzie.!! Biore juz po dwie tabletki bromergonu dziennie, ale tak sie beznadziejnie po nim czuje ze masakra. Duszno mi, nogi mam jak z waty, chodze jak pijana nic ne moge jesc bo na sama mysl az mi niedobrze, blee Jak otwieram lodowke to prawie padam:D No, ale to podobno skutki uboczne, dobrze ze nie zygam...;) Izolda i Klaudia---powodzenia u lekarza! Kurcze ostatnio zauwazylam jakis totalny wysyp ciaz. Kilka moich kolezanek jest w ciazy, pare wlasnie urodzilo reszta juz kilkuletnie albo nastepne w drodze a ja nadal nie mam wcale...smutne to jakos. Ten los jakis zlosliwy:( pozdrawiam. przesylam buziaki👄 P.s Kasiunia1--zrob test jak jestes w ciazy to juz bedzie wiadomo.Zycze pozytywnego wyniku.daj znac co wyszlo 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, na wstępie gratulacje dla surfitki, dbaj o siebie. u mnie bez zmian. nic nie pisze bo nie chce wprowadzać smutnego nastroju. bo u mnie mega dół. nic mi sie nie chce. nawet jakiekolwiek wizyty u gin i badania odpuściłam. daje sobie narazie spokój. wszystkim dziewczyna czekającym na @ życzę aby sie już nie pojawiła, a tym przed starankami miłych i owocnych staranek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! pewnie jeszcze wszytkie spicie??!! ja juz od 7.00 siedze u rodzicow(mezus poszedl na 7.00 do pracy), zrobilam sobie kawe i oczywiscie zagladam na forum. edna nie poddawaj sie... Rudziaa co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki. ____Kasiunia masz 10dni spóznienia do tego podwyższoną temperature i ty sie boisz robic testu? Moim zdaniem nie ma na co czekac bo tylko sie stresujesz, zrób test i wtedy sie przekonasz jak jest naprawde...a wiec do dzieła kochana i daj nam szybko znac jaki jest wynik:) ____Edytkanytka Ciebie pewnie też bedzie czekał tescik jak dalej @ sie nie pojawi co??? Trzymam kciuki mocno!!! ____Cherry mam nadzieje że twój orgaznizm troche sie przyzwyczai do leku i nie będzie tak zle... ____Ednuś wiesz że możemy tutaj pisac o wszystkim co nas gryzie,wiec jak masz ochote to pisz- przynajmniej masz sie komu wyżalic.Napewno jak mężus wróci to odzyskasz wiare i siłe do dalszych starań! Pozdrawiam Cie gorąco U mnie nic nowego, ale wczoraj nareszcie skonczyłam brac luteine...Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku~!!! ____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiunia ja też uważam że najwyższa pora na teścik :) Życze pomyślnego wyniku. Edna - rozumiem Twój nastrój - też ciągle łąpie mega doły :( i jeszcze nigdy tak mi się nic nie chciało jak teraz - oczywiście oprócz spania bo spać to bym mogła non stop. Wczoraj na usg był jeden dominujący pęcherzyk. Czekamy do piątku i wtedy będą dalsze decyzje co z nim. Pewnie pregnyl dla pewnośći żeby pękł. Martwi mnie tylko że to z tego jajnika gdzie podczas hsg przepływ przez jajowód był ale powolny. Chyba zapowiada się mi z mężem pracowity weekend ;) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkanytka
Hej dziewczyny!!!!!! Chyba nie będę miała tyle szczęścia dziś strasznie się poczułam właściwie to wczoraj wieczorem . Strasznie boli mnie w brzuch po lewej stronie przy jajniku. Mój mąż twierdzi że pewnie przeziębłam jajniki. Ale pewnie @ dostanę ..... Smutno mi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej To trzymamy kciuki Dorcia!!!🌼 Oby sie udalo!! Ja cos nie moge dorwac mezulka a mam owulke, tylko nie wiem czy Bromergon juz dziala i czy cos z tego by bylo:D no a poza tym planuje dzisiaj wypad na balety z kolezankami z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu ciesze sie że pęcherzyk urósł, a wiec w weekendzik zaszalejecie:) ~\"~ Edytkanytko niewiadomo czy dostaniesz @ a może nie!? powiedz ile dni spóznia ci sie okres? ~\"~ cherry no to jak masz owulke to jak najbardziej bierz sie za mężusia:) Warto wykorzystac szanse!!! Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D NIo, ale nie chce sie znow rozczarowac jak przyjdzie @ Moze jeszcze ten lek nie zaczal dzialac?.... pozdrawiam Was kochane bardzo mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkanytka
Hej dziewczyny jak narazie @ nie dostałam. A powinnam dostać 7 nie wiem co się stało może faktycznie to jakiś wysyp ciąż. Piersi mi się nie powiększyły jak na okres ale mnie dziwnie pieką. Dzięki że trzymacie kciuki tak mocno ja za was też trzymam, mam nadzieje że jak nie mnie to może wam się uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki. Ja czuje że rzeczywiscie będzie wysyp fasolek:):) Kasiunia jak tam,robiłas test? A wogóle jak samopoczucie? Edytkanytka napewno @ nie przyjdzie!!! inneczko jeszcze za Ciebie trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam reszte koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mile i nie zrobilam testu bo zaraz po odejsciu od neta dostalam@boze co ja komu zrobilam ze niemoge zajsc w cizea juz cichutko sie cieszylam,teraz jeste za granica ale za tydzien wracam i znowu starankaalecosczuje ze bez badan sie nie obejdzie... Pozdrawiam was cieplutko papai trzymam za was kciuki.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkanytka
Kasiunia nic nikomu nie zrobiłaś. Nie poddawaj się wiem że ci smutno ale musisz walczyć o to żeby pod serduszkiem pojawiła się ukochana fasolka. Ja walczyłam o tą pierwszą udało się! Teraz walczę o drugą już 3 lata ale nie mam zamiaru sie poddać. Trzymaj się cieplutko wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Kurcze, szkoda Kasiunia ze ta paskuda przyszla:( Staraj sie, staraj. a moze warto zrobic badanka. Bedziesz wiedziala \"na czym stoisz\"???..... Edytkanytka \\ caly czas mocno trzymam kciuki!!!❤️ Ineczko / Wczoraj bylam z kolezankami z pracy na baletach. Dzisiaj mam strasznego kaca :P Ale przynajmniej troszke poszalałam:classic_cool: Bedzie, bedzie wysypka ciazowa:D No a poza tym mamy wiruski od surfitki..... Mooolluśśśśś zyyjeszsz????????????? & reszta dziewczyn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×