Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Hej!!🖐️ Dorcia SERDECZNE GRATULACJE!!!!! a jednak.....:D 👄 👄 👄 buziaki dla Ciebie i malenstwa!. Inneczko teraz Twoja kolej na cudowna wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inneczko mozana zrobic PRL bez skierowania. Ja placilam 55zl. Szlam na badanie miedzy 8 a 11 dniem cyklu. Najpierw pobieraja krew, pozniej podaja tabletke po godzinie znow pobieraja krew. Wynik mozna odebrac tego samego dnia o ile pojdziesz rano. Dobrze jest zjesz jakies lekkie sniadanko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry23 dopisuje cię do tabelki Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............12.......... . ......ok.??.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata ...........ok??.11.27 cherry23(ania)--szczecin---------23----------12------------@ 11/07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin poro Tabelka 3;Urodzone maluszki NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję WSZYTSTKIM DZIEWCZYNOM, KTóRE ZASZłY W CIążę:) :) :) mam nadzieję,że mnie też ktoś kiedyś pogratuluje.mam nadzieję... jestem załamana:( :( :( :( Viola teraz kolej na ciebie!!! wiesz dlaczego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hej dziewczyny dopisuje się do waszej tabelki. Tabela 3. Urodzone maluszki edytkanytka/Mogilno.....Płeć...Dziewczynka......Zuzia.....11.01.05 Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytkakanytka-ale nam chodzi o dzieciaczki urodzone,teraz odkąd się staramy ,ja też mam syna ma 12 lat ,ale go nie wpisuje bo to chodzi o teraźniejszość.Niegniewaj sie ,oczywiście możesz się wpisać.W tabelce starające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) to jeszcze raz ja:) właśnie przeczytałam na stronce int.o owulacji: była czy nie? no to teraz mam problem bo już sama nie wiem czy była czy nie.według tego opisu tzn.\"śluz jest rozciągliwy,lepki,podobny do białka jaja kurzego-owulacja występuje\".w związku z powyższym informuję,że miałam taki śluz wczoraj po południu i tak jak pisałam wcześniej bolał mnie brzuch,szczególnie prawy jajnik,dziś też mnie boli tak jakbym miała dostać miesiączkę.do tego jeszcze bolą mnie piersi i są nabrzmiałe. powiedzcie mi coś więcej na ten temat,bo może czegoś nie wiem. pozdrawiam WAS wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia-ja przy owulce też mam nabrzmiałe piersi i ból jajnika lub kłucie w moim przypadku oznacza ,że mam owu.Więc głowa do góry i do pracy. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke bo dziś @ przylazła:(Cherry23 dopisuje cię do tabelki Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata ...........ok??.11.27 cherry23(ania)--szczecin---------23----------12--------- ---@ 11/07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin poro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje Kochane!!! Viola dzięki za przekazanie dziewczynkom mojej cudnej nowiny. :) Test kupiłam w środe po pracy ale mężowi nic nie powiedziałam bo nie chciałam mu niepotrzebnie robić nadziei. Nie mogłam się doczekac rana. Budziłam się już od 2 w nocy. W końcu o 5 rano nie wytrzymałam juz dłużej tej niepewności i poszłam zrobić test. Ręce mi się tak koszmarnie trzęsły że szok. A potem nie miałam odwagi spojrzeć na test. Ale jak już spojrzałam to się właśnie zaczeły pokazywać dwie piękne ciemne i wyraźne kreseczki. Więc pędem do pokoju i budze męża ;) On w ciężkim szoku co ja robie i dlaczego go budze w środku nocy ;) Ale był szok. Bo nie wspomniałam że ja do pokoju wróciłam spłakana ze szczęścia :) Mam nadzieje że to dopiero początek wysypu fasolek na naszym topiku. Dziękuje wszystkim za gratulacje i przedewszystkim za trzymanie kciuków - jesteście wspaniałe. Ja do tabelki dpisze sie dopiero po wizycie u lekarki żeby nie zapeszać :) Buziaczki dla Was wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie! DORCIA JAKA WSPANIAŁA WIADOMOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam że i Tobie wkrótce sie uda:):):) Bardzo sie ciesze!!!!! Miałas nadzieje do konca i nie zawiodłas sie... *** G R A T U L A C J E OGROMNIASTE :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata ...........ok??.11.27 cherry23(ania)--szczecin---------23----------12--------- ---@ 11/07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży-------termin porodu klaudia26/Sulechów.....26..........6/7...................koniecCzerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszystkim dziękuje za gratulacje :) Umówiłam się na wizyte u mojej gin. na poniedziałek popołudniu to dam wam znać we wrotek co i jak. A z objawów jakie mi towarzyszą to cały czas mam bolace piersi i trochę jakby napuchnięte, no i jest mi cieplej niż zwykle - bo dotej pory było mi zawsze zimno. A pozatym to nic. Czasami brzuch mnie pobolewa zupełnie tak samo jak tuz przed @. Teraz ja mocno trzymam kciuki za pozostale dziewczyni żeby Wam też się poszczęsiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! No proszę, nie było mnie zaledwie dwa dni a tu takie rewelacje!!! Dorcia - serdeczne gratulacje, super, że i Tobie się udało. Przesyłaj nam fluidki, aby takich wiadomości bylo jak najwięcej 🌼 Innka - a co u Ciebie? Kiedy testujesz? Dziewczynki piszcie coś, bo nasz topik został w tyle :) Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dnia. ja go niestety spędzam sama (no, z psem, ale on jest chory, więc większość czasu śpi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dorcia gratulacje :) Nie wiem, czy będę testować, nie kupiłam jeszcze testu. Odkąd podchodze do ins. wydłużyły mi się cykle o kilka dni ale teraz zawsze 28 dni, @ wypada w pon. za tydzień, jak nie przyjdzie zrobię dopiero test, po co mam się dodatkowo stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekonna
Weronik.......Wrocław......33......13........11maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje cię cukiereczekonna Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata ...........ok??.11.27 cherry23(ania)--szczecin---------23----------12--------- ---@ 11/07 Weronik.......Wrocław.............33..........13...............11maj Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży-------termin porodu klaudia26/Sulechów.....26..........6/7.................. .koniecCzerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ale paskudna pogoda,i taki też nastrój.:( Dopisujcie się kochane do tabelki-jeśli chcecie oczywiście???:) Innka-ja mam przeczucie,że się uda.Trzymam mocno kciuki🌻 Smutna Izolda-dziś też sama śiedzisz w domku??, bo ja tak Krzysiek na popołudniu do pracki poszedł. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny zaciążone i starające sie 100👄 przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, robilam juz wszystko, przez dwa lata liczylam cykle, bralam tabletki, nawet mialam zabieg laparoskopii, bralam zastrzyki i nic!!!!Wszystko ze mna jest w porzadku, maz ma niby slabsze plemniki ale jest zdolny do zapladniania....dwa lata i nic....a nie moge go przekonac zeby szedl na specjalistyczne badania...uwaza ze co bedzie to bedzie.....a mnie coraz bardziej zalezy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jadirko
nie do tej tabelki!!!:P Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata ...........ok??.11.27 cherry23(ania)--szczecin---------23----------12--------- ---@ 11/07 Weronik.......Wrocław.............33..........13........ .......11maj Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży-------termin porodu Weronik.......Wrocław.............33..........13........ .......11maj klaudia26/Sulechów.....26..........6/7.................. .koniecCzerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jadirko
teraz i ja sie pomyliłam:P Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata ...........ok??.11.27 cherry23(ania)--szczecin---------23----------12--------- ---@ 11/07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży-------termin porodu Weronik.......Wrocław.............33..........13........ .......11maj klaudia26/Sulechów.....26..........6/7.................. .koniecCzerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!! Dorcia ale super wiadomosc!!!!!! BOSKO!!!!!:D GRATULACJE!!!!!!!! Nawet sobie nie wyobrazasz jak strasznie sie ucieszylam. \"przepowiedzialam\" juz dwom kobikom fasolki... Ineczko teraz czekam na boskie wiadomosci od Ciebie!;) Wybieram sie w przyszlym tygodniu do babeczki ktora stawia kabale. Moze mi powie w koncu cos pozytywnego.... Jak bylam kedys to powiedziala mi ze widzi ciaze ale trzeba bedzie na nia troche poczekac, no i czekam....:) p.s Jadira dzieki za wpisanie do tabelki 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za złe wpisanie Cie do tabelki Weronik:) Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin---------23----------12--------- ---@ 11/07 sm. Izolda, Legnica,............... 33,...........25 ...........ok.8.11.07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży-------termin porodu Weronik.......Wrocław.............33..........13........ .......11maj klaudia26/Sulechów.....26..........6/7.................. .koniecCzerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie:) Inka co u Ciebie??? Cherry wyslalam do Ciebie meila ale odpowiedzi nie dostałam :( Jadira co u Ciebie??? Dorcia ❤️ Dziewczynki piszcie bo cos topic nam upada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! czemu nic nie piszecie? Chyba nie chcemy, żeby nasz topik umarł śmiercią naturalną :( U mnie nic ciekawego, poza tym, że brzuch mnie pobolewa na okres, więc i tym razem nic z tego. Ale czego się mogłam spodziewać, cuda się rzadko zdarzają. Pozdrawiam Was i mocno ściskam, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Faktycznie coś pustki na naszym topiku. Izoldko nie trać nadziei - ja też miałam typowe objawy jak przed @. Tyle że one się przeciągały i piersi nie przestawały boleć. A Wiara czyni cuda :) Ja dziś po pracy ide do lekarza żeby potwierdzić moje maleństwo i się upewnić że wszystko o.k. Trzymam kciuki za każdą z Was. Buziaczki - i śle wiruski :) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Laski kochane :-D 🖐️🖐️ nareszcie choć trochę dobrych wiadomości !!! DORCIA GRATULACJE !!! :-D :-D 🌻🌻 dbaj o siebie i pisz do nas co u Was słychać....i czuć ;-) u mnie ostatnio kiepściutko...byłam po raz drugi chora w ciągu niespełna dwóch miesięcy!!! coś okropnego! tym razem poszłam na całość - zapalenie oskrzeli! zeszły cykl - chora, ten cykl - chora !!! :-( :-( a wiecie co mnie rozbawiło ( już nawet nie wqwiło-pardon) najbardziej? lekarz pierwszego kontaktu wie, że sie staramy (brałam skierowania na badania krwi moczu itp.) i przy każdej okazji (a idę tam tylko jak jestem CHORA-co niestety ostatnio często sie zdaża) pyta czy nie jestem w ciąży, no bo to antybiotyki i w ogóle... ale teraz to juz było przegięcie! przyszłam przenicowana kaszlem na drugą stronę, zasmarkana, obolała i z gorączką, załamana, że tym razem bez antybiotyku się nie obejdzie więc i organizm będzie osłabiony...i co słyszę? \'no ale kiedy w końcu pani się \"weźmie do roboty\", nie może pani tak często chorować bo w pani wieku już nie tak łatwo zajść w ciążę\'!!! czujecie? to dopiero takt i wyczucie, że o empatii nie wspomnę! :-( sorki, że mi się tak ulało żółci, a tu takie dobre nowiny 🌻 już nie będę 🖐️ słowo! wezmę i się zbiorę do kupy i \"wezmę się wreszcie do roboty\"! ;-) jadira - fajnie, że znowu jesteś 🌻 pozostałe laseczki 🌻🖐️ pozdrawiam gorąco - jak to w gorączce ;-) witam nowe koleżanki 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc dziewczynki!!! Smutna Izolda-Kochana cuda sie zdarzaja,uwierz mi,zobaczysz przyjdzie czas i na NAS ❤️ musimy wierzyc ze tak bedzie!!! Dorciu - daj znac jak bedziesz po wizycie.Dziekuje za fluidki 👄oczywiscie łapie :):):) Ania- szkoda slow nie ktorzy to maja wyczucie ale coz nie ma sie co przejmowac takimi tepakami !!!Duzo zdroweczka dla Ciebie ❤️❤️❤️ Jadirko 🌼 Cherry 🌼 Pozdrawiam Dziewczynki piszcie bo na topic upadnie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×