Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Dziewczyny, dzisiaj mialam usg. Jutro iui! Znowu jakas szansa... Teraz zalatwiam szybko zastepstwo w pracy na jutro. Ile jeszcze musze problemow rozwiazac? Mam wrazenie, ze ciagle ide pod gorke, Wy tez? Dzisiaj w klinice widzialam kobiete na wozku tez do iui albo in vitro, podziwiam bo ma chyba trudniej. Zycze nam wszystkim zeby sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
gdybym się zdecydowała bez leków tez miałabym jutro, ale może i dobrze, że nie, bo dziś obudziłam się strasznie przeziębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam Wlasnie wczoraj dostalam od siostr list z paskiem sw.Dominika. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze milego dnia. Ale dzis znow slicznie i cieplo na dworku,jakby powoli zblizala sie wiosna,ale podobno jeszcze ma byc zima,ale lepiej zeby juz jej nie bylo i bylo cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie myślałam że może tym razem napisze wam ze się udało,ale niestety okresu nie ma a test negatywny.Czyli starania nie zaowocowały, chyba na razie dam sobie na jakiś czas spokój. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jestem juz po, tym razem iui bylo troche bolesne (uciazliwe raczej). Pierwsze dwa poszly jak \'po masle\' a dzisiaj gin sie nameczyl i je tez. A teraz dwa tygodnie czekania. Napiszcie prosze czy w Polsce leczenie nieplodnosci jest refundowane? Boje sie ze nie, z drugiej strony trudno mi uwierzyc... Pytam Was z czystej ciekawosci, z rodzina i znajomi w Polsce raczej unikam tego tematu. Trzymajmy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem z powrotem i nie odpowiadajcie na moje pytanie o refundowanie leczenia. Juz znalazlam i jestem dla Was pelna podziwu! Same musicie za wszystko placic i dajecie rade. Wiec tym bardziej trzymajmy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
pracuje na półtora etatu żebym mogła pozwolić sobie na leczenie to wszystko jest takie przygnębiające, ciągle pod górkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dawno sie nie odzywalam ale staram sie czytac na bierzaco.U mnie jak na razie wszytko dobrze,oprocz tego ze dalej walcze z zaparciami i na dokladke wyskoczylo mi zimno na ustach:( Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipopo
Witam :-) Do tej pory przyglądałam się wpisom z tego topiku i przeżywałam razem z Wami każdą nieudaną próbę poczęcia maleństwa... jednak jak do tej pory trochę \"bałam\" się do tematu zapisać, bo co miesiąc mialam nadzieję na cud... Ale cud nie następuje, minęło ponad pół roku starań i jestem już trochę podłamana... Ponad rok temu przy badaniach rutynowych u ginekologa odkryto, że z lewej piersi przy mocnym ucisku sączy się zielono-żółta wydzielina... zaraz badania hormonalne z których wynikało że prolaktyna jest w górnej granicy normy (a po godzinie powyżej normny). Dostałam Bromergon i trochę prolaktynę zbiłam i jest lepiej. Poza tym podobno wszystkie inne hormony OK. Byłam u drugiego gina i ten przepisał mi 3-miesięczną kurację luteiną. Niestety u mnie nadal nic... Zaczynam się martwić, tym bardziej że około 20-22 dnia cyklu zaczyna mi się zawsze leciutkie plamienie (dostrzegalne pewnie tylko dlatego że się wpatruję ;-)) wydzielina jest raczej różowawa i trwa to zwykle do okresu (a mój cykl trwa okolo 25, 27 dni)... Myślałam że to może wynik niedoboru progesteronu ale z tego co lekarz mi mówił wyniki mam OK... Co robić żeby nie myśleć? Sama już nie wiem ... pewnie kiedy za kilka dni znowu dostanę okres to znowu przez trzy dni będę nie do życia. Teraz żyję nadzieją :-) Mam skończone 30 lat i bardzo czekam na dzidziusia. Odezwijcie się dziewczyny... może macie jakieś sugestie? Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Hipopo witaj :) Jeśli Twoim problemem jest tylko podwyższona prl. to nie masz sie czym martwić. Dużo o tym czytałam, bo mam lekko podwyższoną. Prl. łatwo zbić i zajść w ciążę, jeśli tylko nie macie innych problemów. Bądź cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Nie wytrzymałam i byłam u gina bo @ nadal nie ma. Powiedziała że macica jest powiększona i mam za tydzień zrobić drugi test i przyjść na wizyte .Czy to możliwe że jednak jestem w ciąży.????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! tak czytam wasze posty i muze powiedziec ze sama nie moge przestac o tym myslec, bo tak bardzo chcialabym byc w ciazy!jak na razie gin kazala mi zrobic badania!odebralam je ale zupelnie sie nie znam na wynikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sadziłam
hejka przyszłe mamusie nie martwcie sie ja nie mogłam zajsć w ciaze przez 3 lata mimo usilnych starań,,,a teraz mam 3 wspaniałych dzieciaczków..pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytkanytka-A moze sie udalo,cudownie by bylo,nastepna bys byla w zaciazonych,zycze Ci tego z calego serca. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytkanytka - a nie lepiej wybrać się na badanie krwi betaHCG? da natychmiastową odpowiedź na twoje pytanie, a tak będziesz czekać tydzień w niepewności. Zyczę żeby ci sie udało!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Madziara chciałam ci podziękować za wsparcie ,od razu robi się lżej na sercu jak wiesz że ktoś za ciebie też trzyma kciuki. Ineczko tobie też z całego serduszka dziękuję. Kasia 47 ja mieszkam w tak strasznie małej miejscowości że o becie mogę sobie tylko pomarzyć. Pozdrawiam was.Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny starające się.A zaciążone co z tymi fluidkami dla nas???????????????? Przesyłajcie ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka z tą glukozą zrobiłam tak jak mi doradzałaś i było całkiem niezle dzięki jeszcze raz, jak to dobrze mieć kogoś kto dobrze doradzi.Trzymam kciuki oby sie udało,i pisz do nas, bo ja tek szczeze mówiąc ciągle jak tu zaglądam to czekam na twój wpis co i jak.za wszystkich trzymam mocno kciuki i przesyłam moc fluidów tak dużo dużo. No i witam nowe staraczki na topiku i oby ten topik był pusty, a wszystkie staraczki były zaciązonw było by super:-)Pozdrawiam i przesyłam fluidki i całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Strasznie jestem przeziębiona, ciągle kaszlę. Mam nadzieję, że przez weekend przejdzie, bo nie chciałabym brac antybiotyków, skoro w przyszłym cyklu planuje podejście do IUI. Edytkanydka szkoda,k że nie możesz zrobić bety, wszystko by się wyjaśniło. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Dziękuje kochana Weronikx aż mi się łezka w oku zakręciła. Cieszę się że mi kibicujesz mam nadzieję że niedługo będę mogła napisać cudowne wiadomości.Łapię wszystkie fluidki. @ nadal nie ma to mnie pociesza ale najbardziej dokuczają mi jakieś dziwne kłucia tak koło jajnika. Mam nadzieję że te fluidki zadziałają. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny Inko wracaj szybciutko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Dziewczyny w nocy zaczął tak mnie boleć jajnik i zaczęłam krwawić. Chyba to @przylazła pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipopo
Witam ponownie... nie wiem ale to chyba jednak nie prolaktyna... dziś jest 22 dzień mojego cyklu i jak zwykle brązowe plamienie i to dość obfite... już wiem że znak zbliżającej się miesiączki :-( co może być przyczyną takich plamień i dość krótkich cykli (25, 26 dni wcześniej 24 dni, z tym że od 20 dnia zwykle pojawia się już jakieś plamienie...) Mam naczyniaka który został mi po przyżeganiu nadżerki solcogynem i może to to plami? Podobno progesteron w normie prl też... To dlaczego nie mogę zajść w ciążę? i skąd te plamienia? Czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,witam tez nowe staraczki. Czesto nie pisze ale czytam was na bierząco i jak zawsze kibicuje każdej dziewuszce,ja wierze ze z czasem wszystkie zajdą w ciąże i poprostu nie może byc inaczej!!! Pamiętacie jakie ja miałam problemy; PCOs,zanikające miesiączki,brak owulacji i nawet problem ze śuzem płodnym,ale wkoncu sie udało-to prawidziwy cud i wam tez on sie zdarzy!!! Jestem juz w 18 tygodniu ciązy i malenstwo daje juz o sobie znac,wiem kiedy spi a kiedy rozrabia:) na ostatniej wizycie gin chciala zobaczyc płec ale było tak ułozone że nie dało rady,ale mysle ze następnym razem sie dowiem czy syn czy córeczka... Viola ja juz dwa razy walczyłam z opryszczką,smaruj ja codziennie pasta do zębów,wkoncu sie wysuszy... Edytkanytka jesli to @ to przykro mi,ale pamietaj jak nie tym razem to nastepnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innko wracaj do zdrówka!!! Hipopo z tego co ja czytałam to takie plamienia przed @ to problem z progesteronem,z tym sie wiąze niedomoga lutealna(za krotka 2 faza) ale ty piszesz że u ciebie progesteron jest ok wiec sama nie wiem co to jest... Kochane pozdrawiam was mocno,trzymajcie sie.Buziaczki Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......18......................21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......25......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......18...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada napisałam aktualny tydzien ciązy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia26 u mnie jest 25 tydzien ciązy, i lekarz zabardzo nie mógł sie dopatrzeć czy to chłopczyk czy dziewczynka, mówił ze wyglada na dziewczynke ale nie daje mi nawet 80 % pewności, bo tak sie mój dzidek wiercił i zasłaniał;-) Ja tez ruchy czułam już bardzo wcześnie, a teraz to mnie bombarduje hehe, a najgorzej jak mi w nocy nie daje spać, tylko sie wierci, a ja nie spie.Edytkanytka jezeli przylazła ta wstrętna@(oby nie!), to bardzo mi przykro, ale mam do ciebie prośbe, bo pisałaś wcześniej ze narazie sobie odpuscisz, nie rób tego, pamiętaj ze kazda z nas miała takie problemy i trzeba wierzyć, nie w tym miesiącu to następnym ale sie uda i nie poddawaj sie i walcz dalej, bo wierze i czuje ze będziesz następna zaciazona, a tyle już przeszłaś więc głowa do góry i walcz.Ja tez miałam chwile zwątpienia, ale walczyłam sie nie poddawałam sie , i musicie walczyć.Pozdrawiam wszystkie dziewuszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! moj maz powiedzial ze bedzie skladac do sadu papiery rozwodowe:( ja nadal biore leki. jak skoncze te opakowania to wybieram sie na wizyte bo mam coraz krotsze cykle, ostatnio dostalam okres w 22dc. nie wiem co sie dzieje. pozdrawiam ania cherry23(ania)--szczecin-----23------14-----------@02/08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Niestety to jednak @. Weronikx dziękuje jeszcze raz za wszystko. Już nie wiem gdzie iść byłam teraz na kase chorych u lekarki nic nie poradziła mi sensownego. Nawet skierowania na poziom hormonów mi nie dała.W lutym znowu prywatnie , i nawet nic nie robią z tym mięśniakiem a 2 lekarzy go stwierdziło. Czytałam że to przez to ciężko zajść w ciąże z mięśniakami. Zaciążone dziewczynki trzymajcie się i dbajcie o swoje maleństwa.Chery przykro mi że jednak się nie dogadaliście. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się też dopisze Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Moluś....Koło......................31.........2,5 roku...........? Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......25......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......18...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada napisałam aktualny tydzien ciązy Wczoraj wziełam pregnyl - podwójna dawka. Ciekawe czy pęcherzyk pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×