Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Dziewczynki a ja przeżywam masakre. Rozwodze się a mój mąż robi strasznie dużo problemów. Wyje tylko całymi dniami i nicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilynko - bardzo mi przykro, naprawdę bardzo Ci współczuje, nie wiem nawet co napisać, bo chyba żadne pocieszenie nie poprawi Ci nastroju. Ale jesteś młoda i jeszcze ułozysz sobie zycie. Najwidoczniej Twój mąż nie zasługuje na Ciebie. Musisz to wszystko jakoś przetrwać a później bedzie już tylko lepiej. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to co napiszę, zaboli... ale może to Marylinka na męża nie zasługiwała? nie pomyślałyście o tym? dlaczego to zawsze facet ma być winny? może miał dość roli rozpłodowca i dawcy spermy i plemników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Hej! Viola trzymam kciuki, powodzenia :) Marilynko trzymaj sie kochana jakoś, przytulam Cie mocno :) Kasia47 nie rozumiem, jak takie rzeczy możesz wypisywać!!! Nie znasz sytuacji a się wtracasz!!! Jesteśmy tu po to by sie wspierać w trudnych chwilach a nie oceniać, krytykować czy obrażać się wzajemnie!!! Może zmień tpoik, tu nie ma miejsca dla tego typu wypowiedzi. Ja biorę zastrzyki, gonadotropiny. Tym razem lekarz przepisał mi silniejszą stymulację, aż 4 zastrzyki. Zastanawiam sie po co, skoro po 2 miałam juz 4, 5 pęcherzyków, ale zdaje sie tu na lekarza. Wczoraj rozmawiałam z mężem na temat leczenia. Martwi się, bo źle się czuję po tych wszystkich lekach, mam problemy z jedzeniem, mało co mi smakuje, duzo potraw, które wcześniej lubiłam nie jestem w stanie przełknąć. Zdecydowaliśmy, że jeśli teraz nie wyjdzie zrobimy przerwę, może zmienimy klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! _______marylinus strasznie strasznie mi przykro,tak bardzo ci wspólczuje,nie chciałabym nigdy przechodzic tego co ty... Widocznie to prawda że mąz nie jest ciebie wart pomimo że bardzo go kochałas to on nie zasługuje na Ciebie...Sciskam cie z całych sił i mam nadzieje że jeszcze będziesz w życiu szczęsliwa!!! Edna ciesze sie że zajęłas sie troszke sobą, może pewne wyluzowanie pomoże ci w dalszych starankach... Izoldko tak to juz jest z tymi lekarzami,nasz poprzedni tez nie przepisal zadnych lekow choc nasienie bylo słabe i musielismy sami pokupowac jakies witaminy i ten obecny lekarz powiedzial że mąz bierze dobre witaminki i nie kazał narazie przerywac. Innko a ile kosztuje taki jeden zastrzyk? Lekarz napewno chce zwiekszyc szanse na dzidziusia skoro zwiekszył dawke leków...oby przyniosło to porzadany efekt!!! Cherry niezłą miałas akcje z tym kanarem,troszke sie posmialam,dzielna z ciebie dziewczyna i tak trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
80zł, do tego wizyty, usg, dojazdy i sam zabieg póniej, trochę to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innko to w sumie rzeczywiscie drogo wszystko wyjdzie, martwie sie ze jesli kiedys mnie to bedzie czekalo to nie bedzie nas stac:( a jak daleko masz do swojej kliniki? Trzymam kciuki tez za Viole ktora miala miec hsg,mam nadzieje ze wynik bedzie o.k. A u mnie dziewczynki znow cos nie tak...bralam jak zwykle luteine po owulacji przez 10dni i po odstawieniu 6,7 dni @ przychodziła a teraz minęło 14dni i nadal nie mam @, ale w ciazy nie jestem...a wiec znowu mam problem. A wy dziewczynki jak bierzecie lutke albo duphaston to ile dni po odstawce dostajecie @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja biorę zawsze 14 dni po zabiegu i @ przychodzi nawet w trakcie brania, leki u mnie nie maja wpływu na wydłużenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja juz wrocilam do USA, poki co wszystko dobrze u nas :) Marylinko, strasznie mi przykro :( Klaudia, skoro mialas owulacje po clo tzn. ze na 100% powinnas dostac @ 12-16 dni po niej. Luteina powinna byc brana tylko do wspomagania implantacji a nie wywolania @. Wiec jak dla mnie albo jestes w ciazy :) albo nie bylo owu :( Inka, trzymam kciuki za powodzenie :) Pozdrawiam i sle duuzo wiruskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
dzięki za kciuki, jutro mam wizyte u lekarza, zobaczymy co urosło i kiedy zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Piszę do Was bo mam nadzieję,że jakoś mi pomozecie : ) Mam 32 lata i baaardzo to bardzo chcę zajść w ciąże i staram się tak od roku i nic : ( Nie wiem co się dzieje...Czy są jakieś testy na owulację lub coś innego? Byłam u lekarza i ginekologicznie niby wszystko jest ok. ale jakos tak nie wierze w to wszystko bo przeciez nie robilam zadnych badań. Mam mala torbielkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Suis32 - musisz, niestety wysłać męża (partnera) na badania, to jest badania najprostsze i najtansze i jeśli okaże się, że wszystko ok, to wtedy Ty bedziesz musiała porobić szczegółowe badania takie jak hormony, monitoring cyklu ( czy występuje owulacja), drożność jajowodów itp. Ale to już musi Tobą pokierować lekarz. Teraz najważniejsze jest badanie męża, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Suis32 witaj :) Izolda ma rację, najszybciej stwierdzić kto ma problem, badając nasienie. Jeśli wszystko będzi ew porządku Ty musisz porobic badania, hormony, w określonym dniu cyklu, lekar ci powie kiedy, monitoring cyklu, żeby stwierdzić czy masz owu, czy pęcherzyki pękają, ewentualnie badanie drozności jajowodów. Torbielki powinnaś sie pozbyć. Idź do dobrego gin., w przypadku małej torbielki leki pomogą, lepiej wcześniej to załatwić a nie czekac kiedy urosnie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innko , Surfitko dzięki za odpowiedzi. Surfitko kochana ja zawsze mam usg i za kazdym razem po clo miewam owulacje i biorąc wlasnie luteine @ dostaje 16-18dni po owulacji dopiero...ale teraz to juz przesada bo mija 20dni po owu a @ nie ma....wiec moze rzeczywiscie owulacji nie było,choc z usg wynikało że była,zgłupiałam kompletnie:( zmierze jutro tempke i jak bedzie wysoka to kupie test,wyjdzie negatywny to dzwonie do mojej gin. Mąz tylko robi sobie nadzieje a ja czuje że to nie ciąża,kompletnie zero objawów!!! Surfitko a jak ty sie czujesz,masz juz jakies objawy?:) innka powodzenia jutro u lekarza,napisz nam ile jajeczek urosło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, a ja mysle ze wlasnie sie udalo :) Trzymam kciuki :) Ja do tej pory nie mam objawow a juz powinny byc, w koncu to 7 tydzien. Tylko bol piersi. No i brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na wstępie mam wiadomość od Violi - hsg wyszło b.dobrze. Marilinko bardzo mi przykro że Cie tyle przykrości spotyka - TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE. Co do terminu @ po duphastonie to ja mam różnie. Przeważnie dostawałąm @ na drugi dzień po odstawieniu. Tylko że ja właściwie za każdym razem miałam inne dawkowanie duphastonu - na początku brałam przez 5 dni po 2 tabletki, poprzednio przez 10 dni po jednej tabletce i @ przyszła 5 dni puźniej, a teraz biore przez 10 dni po 2 tabletki. Więc tez nie bardzo wiem kiedy mam się jej spodziewać - najbardziej bym chciała żeby sobie o nas zapomniała :) Klaudiuś ja to trzymam kciuki żeby to jednak było to - życze pozytywnego testu. a objawów przecież nie będziesz miała tak wcześnie. A powiedzcie mi - was tez tak masakrycznie bola piersi po duphastonie? Ja się już dotknąć nie moge. Sufitko pozdrowionka serdecznie - ale byłoby fajnie jakby Twoje wiruski na nas podziałay :) no i witam nową koleżanke 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu po pierwsze przekaż Violi ze bardzo sie cieszymy że hsg wyszło b.dobrze i serdecznie ją pozdrów!!!!!!! Dziewczynki a ja nie wiem co myslec,rano zmierzyłam temperature i jest podwyzszona-37.1 wiec mąz polecial rano po test ,zrobiłam go i pokazała sie druga kreseczka - niewiarygodne....:) :) Jest dosc widoczna ale jednak jasniejsza od kontrolnej a jestem dokładnie juz 3 tygodnie i 3 dni po owulacji wiec wydaje mi sie że powinna byc tak samo gruba jak kontrolna...no wiec postanowiłam pojsc na bete,wynik odbiore jutro - az sie boje że test sie pomylił! Ja nie mam żadnych typowych objawów,nawet piersi mnie nie bolą,jedynie mam dużo białego śluzu,noi oczywiscie brak@ i temp podwyższona...ALE NARAZIE NIE WIERZE i boje sie rozczarowania.Staramy sie 15 miesiecy i nie wierze że nagle sie udało...Może te fluidki od Surfitki przeszły na mnie - oby!!! Dorciu chciałabym aby ta @ zapomniała o nas wszystkich dziewuszkach na długich 9 miesiecy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu się doczekałaś, jejku jak Ci baaaardzo zazdroszczę :) Jeśli pokazała sie druga kreska to chyba nie ma wątpliwości, że to TO :D Super, pisz na bieżąco co i jak. Przesyłaj mnóstwo fluidków. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to ja jeszcze mocniej trzymam kciuki za Ciebie. Oby to było to.Daj zaraz znać jak odbierzesz wyniki. A ja coraz bardziej mam wrażenie że ten ból piersi to oznaka zbliżającej się @. A tak bym chciała żeby było innaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hej klaudiuś jaka dobra wiadomość trzymam kciuki na pewno jest ok napisz mi jutro jak odbierzesz wynik bety. Mam nadzieję że w końcu ci sie udało buziaki , a u mnie dół maż ma kłopoty z sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochane!!!!!!!!!! Boże ja narazie nie wierze....cały czas wydaje mi sie że może test sie pomylił...od staranek do teraz nie pomyslalam że może sie udac,bo nie czulam tak owulacji tym razem i wogóle nie widziałam śluzu płodnego,dosłownie było az dosc sucho wiec tym bardziej myslalam że napewno nic z tego nie bedzie. No ale nie zapeszam,jutro na 100% sie dowiem...mąz nie moze wytrzymac do jutra- najlepiej przespalby caly dzien zeby nie myslec...a na nocke idzie do pracy wiec juz sobie wyobrazam jak bedzie myslal przez całą nocke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Klaudia trzymam kciuki, skoro test domowy pokazał dwie kreski to pewnie jestes w ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale czadowe informacje czytam !!! :D:D:D:D:D:D:D S-U-P-E-R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRO DLA WSZYSTKICH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, no to moje gratulacje !!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D Baaardzo sie ciesze. No i czekam z niecierpliwoscia na wyniki bety. Ale skoro druga kreseczka sie pojawila tzn. ze jestes w ciazy :D Hurra :D:D:D:D:D:D Tak jak pisalam wczesniej nie ma innej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale byłopy fajnie jakby u nas zapanował wysyp fasolek :) Surfitko oby Twoje wiruski nas wszystkie dopadły 😘 Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! 🖐️ Klaudia GRATULACJE!!!!! NIESAMOWITA WIADOMOSC!!!! beta PEWNIE POTWIERDZI WYNIK TESTU. BARDZO SIE CIESZE!!!! BUZIACZKI DLA CIEBIE!!! 👄 Surfitko wiecej wiruskow!!!!!:D Marylinko bardzo mi przykro. Trzymam kciuki za Ciebie. Zobaczysz bedziesz jeszcze szczesliwa!!!! Bylam wczoraj u lekarza. Dostalam recepte na 3op Bromku. Mam jesc pol roku i dopiero sprawdze jaki jest poziom PRL.Ale chcialabym szybciej, bo i tak musze za to placic(55zl) Troszke sie zalamalam, troche sobie poryczalam. Jak sobie pomysle ze musze czekac jescze pol roku, a i tak nie wiadomo czy wszystko bedzie ok to mam ochote strzelic sobie w lep. TOTALNY DOL. Inneczko trzymam kciuki!! Oby tym razem sie dalo!!! Zycze malutkiej fasolki!! 🖐️ dla nowej kolezanki- Suis32 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 ale super wieści !!! NARESZCIE !!! Klaudia :-D wielkie gratulacjie !!!!! 🖐️🖐️ czekamy na wyniki bety. 🌻 może się faktycznie jakaś epidemia na tym topiku nam trafi ;-) ....ale by było co?! pozdrawiam gorąco pozostałe laseczki wszystkie i spadam. 🖐️ do jutra drogie Panie 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Mam 2 pęcherzyki, spodziewałam się więcej, bo miałam silniejszą stymulację a tu efekt odwrotny, poprzednim razem miałam więcej, w piątek zabieg prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×