Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Hej xxmadziaraxx dzisiaj odbieram wyniki na progesteron i w poniedziałek ide do ginekologa i zobaczymy co dalej. Coś mi ostatnio napomkneła, że drożność jajowodów mi bedzie sprawdzała ale dokładnie dowiem sie w poniedziałek. A co tam u Ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Kimi:) u mnie nic nowego,narazie stoję w miejscu,wszystko zaczniemy robić dopiero w sierpniu,chce to jak najszybciej zrobić i iść z wynikami do dr.a potem podchodzę do in vitro.Jakie Ci wyszły wyniki? oj to do poniedziałku jeszcze troszkę,ale przeleci,trzymam kciuki za Ciebie na poniedziałek u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka to moje wyniki Progesteron - 2,5 faza folikularna 0-1,13 faza owulacyjna 0,48-1,72 faza lutealna 0,95-21,0 robiłam badanie w 20 dniu cyklu co sądzicie kobitki???? za dwie godzinki ide do gina i ciekawe co mi powie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrócilam od ginekologa powiedziala mi, że wyniki są ok! Dostałam skierownie do szpitala :( na badanie drożności jajowodów! Czekam tylko na 10 dzień cyklu! Miałyście takie badanie??? jak to wygląda? czekam na was kobitki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
witaj Kimi! Ja niedawno miałam to badanie. Polega na tym, że poprzez cewnik wpuszcza sie do macicy kontrast i w tym czasie robi sie zdjęcia rentgenowskie. I jesli kontrast przepływa przez jajowody to znaczy, że są drożne a jesli nie, to niestety nie. Ja mam jeden niedrożny i dlatego bardzo mnie bolało. Ale u ciebie pewnie wszystko bedzie dobrze, wiec nie powino cie boleć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) I jak tam minął Wam weekend? Bo mi nawet dobrze... Właśnie wzięłam się za sprzątanie... Dziś znów gorączka.... Kimi:) Trzymam kciuki,jak już będziesz po wizycie,to napisz,jak poszła🌻 Pozdrawiam Was wszystkie 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Co tam u was słychać nowego? Ja czekam na okres (powinnam dostać w piatek) i szpital mnie czeka :( już sie boje.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej xxmadziaraxx i wszystkim tym, którzy zapomnieli o tym forum U mnie narazie czekanie bo miałam dostać okres ale narazie (może na szczęście) go nie ma. I tylko brzuch mnie dziwnie pobolewa jak nigdy dotąd. Tylko coś poczuje dziwnego i lece do toalety zobaczyc czy coś jest. Takie czekanie i myślenie jest dobijające. Wogóle jakoś dziwnie sie czuje ale nie wiem czy czasami sobie nic nie wkrecam. Dołem boli mnie brzuch ale nie tak jak bym miała dostać okres, jest mi niedobrze, kręci mi sie w głowie czasami i mam zgage - sama nie wiem co mi jest. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Kimi:) a może to ciążą,jak myślisz? kiedy testujesz i na kiedy masz spodziewana @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres miałam dostać 15.05. w piątek ale dalej nie ma. Nie wiem czy to ciąza czy coś sobie wkręcam. Jak bym zobaczyła dwie kreski to chyba bym zemdlala ze szczęścia od razu. Ostatnio przestałam myśleć, że zajde i szykowałam sie na badanie drożności jajowodów - miałam zadzwonic w piatek do szpitala ale nie dzwonie bo brak @... poczekam może jeszcze z testem>>>>>> nie wiem co myslec i co robić... moze w środe zrobie test???? albo w piątek??? albo wogóle bo boje sie rozczarowania :( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia są jak słońce. Oświecają nam drogę i sprawiają, że chce się żyć i dzięki nim żyjemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimi ja bym na Twoim miejscu zrobiła test lub poszła na bete, miałaś dostać 15 maja a dziś już 18,wiec wszystko możliwe,chociaż to raptem tylko 4dni,ale wiesz ze cuda się zdarzają,ja bym nie wytrzymała.... wiadomo ze możesz się rozczarować,ale może nie wogole i będziesz się uśmiechać.... Trzymam za Ciebie mocno kciuki i nie czym nas tak długo w nie pewności.... tylko zrób teścik lub bete i pisz nam tu szybciutko,jesteśmy z Toba,wiesz ze wszystkie się wspieramy w radościach i smutkach👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja naprawde tak sie boje, że zobacze tylko jedną kreske! Poczekam może do środy, bo rozczarowanie to najgorsze co może być!!!! A tak juz bedzie 7 dni po spodziewanym okresie i może będe sie lepiej czuła żeby zerknąc na wynik! Teraz mnie dziwnie muli, jakieś dreszcze mam i dziwny metaliczny posmak w ustach. Wogóle kumpel powiedział, że dziwnie wygladam i że może to świńska grypa bo nasza szefowa wróciła z Angli bo byla na urlopie. Ale ja mam nadzieje, że @ nie przyjdzie i bedą DWIE pożadane kreski. Pozdrawiam was i dziekuje madziara za otuche! Jak wszystko sie wyjaśni to napewno szybko napisze bo i tak codziennie tu zaglądam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimi:) Nie boj się i zrób za parę dni ten test a ten metaliczny smak,to nie chce nic mówić,ale chyba to dobry znak,ale trzymam cały czas kciuki za Ciebie🌻👄 A u mnie nic nowego,od dziś robię testy owul. pogoda super,opalam się i czekam do sierpnia,wtedy wyniki do zrobienia a potem in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( No i stało sie - dostałam @ :( Masakrycznie sie czuje i nic mi sie nie chce!!! Dzisiaj zadzwonie do szpitala zapisać na HSG! buziaki Madziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Kimi:) tak mi przykro ze ta głupia @ przylazła do Ciebie:(,a trzymałam kciuki ze wszystkich sil,ale zobaczysz uda się następnym razem,bądź dzielna i dobrej myśli,cuda się zdarzają i nam tez ten cud jest pisany.Jestem z Toba sercem i myślami❤️👄 Wszystkie jesteśmy z Toba🌻 Bedzie dobrze,do nas to szczęście tez przyjdzie i będziemy szczęśliwe🌻 innej opcji nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki madziara - ty zawsze masz dla mnie ciepłe slowa :) Tobie też życze, żebyś szybko zobaczyła DWIE kreski!!!!!!! Źle sie dalej czuje. Dzwoniłam do szpitala i rozmawiałam z orynatorem i powiedział żebym jutro rano przyjechała zrobi mi usg (tylko że ja mam okres i on o tym wie bo mówiłam) i nie wiem czy tak można ale skoro tak mi powiedział - i zakwalifikuje mnie na badanie drożności jajowodów. Masakra!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimi:) zawsze mam czas dla Ciebie❤️ zobaczysz będzie dobrze🌻 Nawet usg robią jak ma się @?,nie wiedziałam o tym.... Chyba ostatnio tylko my tu się udzielamy a może nas laseczki podczytują,ale czemu nic nie piszą,szkoda....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Napewno napewno czytają tylko szkoda, że nic tu nie piszą. Właśnie wróciłam ze szpitala - byłam na rozmowie z orynatorem oddziału ginekologicznego - i wiesz co zrobił???? Chwile ze mną porozmawiał i dał mi swoją wizytówke gabinetu prywatnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Porażka. Chce mi prywatnie zrobić USG żeby mnie zakwalifikować na badanie drożności jajowodów!!!!! Pojechałam tyle kilometrów żeby tylko mi to powiedział rozmumiecie to??? I to sam ordynator mial taki pomysł - im wszystkim zależy na kasie tylko a nie na tym żeby kobieta mogła urodzić! fatalnie sie czuje przez takie traktowanie! Jak można takie coś robić. Jutro pojade do niego na USG i zobaczymy co powie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimi:) Jakiś dziwny ten ordynator,zamiast Ci zrobić od razu usg,to daje Ci swoja wizytówkę do prywatnego gabinetu,jakby tego nie mógł zrobić w szpitalu,ale tacy już są lekarze,tylko czekają na kasę.... Ale będziesz u niego jutro na usg,wiec się wszystkiego wypytaj i wogole,za to kasę bierze,pozdrawiam i przesyłam buziaczki,trzymam kciuki za Ciebie❤️👄🌻 Jestem z Toba🌻 I odezwij się zaraz jutro,jak już będziesz po usg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×