Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość aga.23krak
Witajcie :-) Zaczne moze od tego skad jestem-Z krakowa,ale obecnie jestesmy w Anglii.o dzidzie staramy kolo dwoch lat,ale z poczatku to nawet nie myslałam o tym,wiec dopiero nie dawno doszlo do mnie,ze jest cos nie tak,wiec poszlam do ginekologa,zrobilam badania,PRL,LH.......itd.prolaktyna wyszła mi wysoka,choc nie duzo bo 23,16,a reszta badan w porzadku,od miesiaca zazywam dostinex,musze wam powiedziec,ze nawet juz mysłałam ze jestem w ciazy bo byl 36 dzien cyklu,a ja okresu nie mialam,a tu wczoraj okresior przyszedl,choc testy negatywne byly,kurde najgorsze jak idziesz do łazienki i czekasz na te 2 kreseczki,a tu lipa.....i załamana,moj lekarz powiedzial,ze miał rekordzistke-dziewczyna miała podwyzszona prolaktyne i po 6 tabletce dostinexu zaszła w ciaze,ale to wiecie jakzda kobieta ma inny orgaznizm,w dodatku zawsze jakies inne chorubsko sie przyczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaga81
hej dziewczyny !!!! Juz wczesniej pisalm o sobie troszke .Ja daje sobie jeszcze 3 miesiace i jak sie nie uda to ide do lekarza .Coprawda moj maz uwaza ze nie trzeba bo jak raz sie udalo ,to drugi tez sie uda .Przy mojim nieregularnym okresie ciezko mi stwierdzic kiedy mam dni plodne a kiedy nie .A mysl o dzidziusi spedza mi sen z powiek.WSzyscy mi mowia przestan myslec o tym i wyluzuj sie .Ale to takie trudne .Niby wszytko jest w porzadku a bobaska caly czas nie ma .Juz myslam ze teraz po urlopie cos wyjdzie i razem z mezem bylismy juz nastawieni z esie udala a tu znou nic.I rycze tylko w poduszke .Wdodatku wiem ze moj kochany bardzo przezyl moje poronienie i pragnie bobaska tak samo jak ja .Cizko nam si o tym rozmawia .Tylko tutaj moge wylac swoje smutki i obawy .Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny posrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka! Weszlam sie tylko przywitac i zyczyc Wam udanego weekendu 👄🌻 Ide zaraz sprzatac,pranie juz wypralam a potem jeszcze obiadek. Pozdrawiam Was i przesylam buziaczki,pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinuś
do czego jest badanie WR/RPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RPR to tez na nosicielsto kiły lub innych chorób wenerycznych U nie oki czuje sie dobrze przesylam fluidki ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesylam buziaczki 🌻👄 Ostatnio cos tu cisza nastala,wchodze a tu nikt sie od dawna nie odzywal :(( Kasiula==Dobrze ze z Toba i dzidzia wszystko ok.I znow lapie od Ciebie fluidki.Pozdrawiam,buzka,pa 👄🌻 Laseczki odzywajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wporządku i u dzidzi też wychodzi na to ze bedziemy mieli córeczkę...Jest kochana taka malutka dzis widzialam ją na USG Pozdrawiam was gorąco i tzrymam za was Kciukaski!!!Przesyłam swierzą dawke fluidków***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
hej dziewczyny u mnie 35 tydzień dotrwaliśmy bezpiecznie mały ma 3 kilo. Jest już taki wielki. Jutro do lekarza i szykujemy się do porodu.Nie moge się już doczekać wszystko gotowe tylko coś nie mam czasu torby spakować dla siebie i małego. Skurcze tak mnie już wykończyły nie mam siły dłużej.Czop śluzowy mi już odszedł zobaczymy jutro jakie będzie rozwarcie i możemy jechać do szpitala.Chery trzymam cię za słowo że przyjeżdżasz i pomagasz mi przy dzieciaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki:):):) dawno mnie nie bylo ale juz jestem u mnie wszystko zmienia sie z dnia na dzien,z facetem z ktorym bylam juz nie jestem,jestem z innym-wymarzonym,wysnionym i wogole....bajka! pod tym chociaz wzgledem bo niestety nadal nie jestem w ciazy :( juz sama nie wiem czy ki8edys jeszcze bede mogla cieszyc sie szczesciem tak jak niektore z was... gratuluje mojej siostrze ktora niedawno urodzila dzidziusia:):):) buziaki wielkie:) bardzo sie ciesze. a ja po raz kolejny zmienilam prace co prawda na lepsza ale mam obawy czy po okresie probnym przedluza ze mna umowe. no coz w dzisiejszych czasach tak jest,ze sie zyje z dnia na dzien... ale.....bedzie dobrze.:)jak tylko bede miala dostep do kompa to bede pisac co u mnie- na bierzaco. przez ostatni miesiac przezywalam koszmar.....moj byly juz facet zostawil mnie i nie odzywal sie przez 2 tygodnie.a ja nie mialam gdzie mieszkac bo wlasciciel mieszkania ktore wynajmowalam sprzedal je bardzo szybko.i mialam niecaly tydzien na wyprowadzke.po czym odezwal sie do mnie poprzez sms i zapytal co u mnie!!!!! kumacie to??!! bo ja nie...najpierw obiecuje,ze mi pomoze a w krytycznym momencie on ma na mnie wyjebane za przeproszeniem!!!!! wiec spuściłam go w kiblu.mam teraz faceta na ktorym mi zalezy a jemu na mnie i jest ok. mam nadzieje ze ten mnie nie zostawi hmmmmmm..... pozdrawiam serdecznie wszystkie WAS. 3majcie sie cieplutko. kamcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaga81
Witam wszytkie Dzwiewczyny !!! ja milam sobie dac 3 miesiace i do lekarza ,ale nie wytrzymlalam i juz jestem po pierwszej wizycie .J czuje sie duzo pewniej juz tak bardzo sie nie stresuje .Jestem wlasnie w trakcie robienia wszytkich bdan .Tak nie lubie pobierania krwi ale coz co zrobic .Natrafilam na super lekarke zraz mi dla cala site lekow i powiedzila ze bedzie dobrze i ze ona juz zadba zebym urodzila dzidziusia .Wiec az mi sie buzia cieszy chodz jeszcz enic nie wiadomo .Moze ktoras z was brala takie tabletki co ja i moze mi pwoiedziec jak dzilaja i czy sa dobre to leki :Clomif 50 mg . ,utrogestan 200 mg., Speciafolidine Z gory dziekuje za wszelkie informacje i goraco pozdrawiam wszytkie Staraczki o bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkonytko, jak obiecalam to pewnie ze przyjade:) tylko musze wiedziec kiedy:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny!:* madziara :***** for you:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia bedzie ok!:* trzymam kciuki mocno:) u mnie tez pomalutku sie ulkada...zobaczymy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hej dziewczyny chciałam wam powiedzieć że moje maleństwo jest już na świecie. Pozdrawiam wszystkie i wierze że wam też się uda tak jak mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka serdeczne gratulacje ... Bądżcie zdrowi...i niech malenstwo rosnie...Mi jeszcze zostało 4 miesiące do spotkania z malenstwem Pozdrawiam Gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale mamy sliczna pogode.... wiosna...ha ha mam problem i nie wiem co o tym myslec ....dostalam okres drugi raz w tym miesiacu???? nie zdazylo mi sie to od kilku lat a teraz mnie zaskoczylo. co miesiac dostaje okres o kilka dni za wczesnie niz teoretycznie powinnam.a teraz dostalam o tydzien wczesniej!!!!!!!! napiszta co wieta o tym i owym .... pozdr.buziaki pa pa kamcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Przepraszam ze tak dlugo sie do Was nie odzywalam,ale za bardzo nie mialam czasu,ciagle cos.U mnie ok czas jakos leci. Witam nowe kolezanki dla Was.🌻 Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i goraco,zycze dobrej i udanej nocki,dobranoc,pa dla Was 🌻❤️👄 Edytkonytko==Jeszcze raz gratuluje synka👄🌻 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane sloneczka! A co tu taka znow cisza,he?,gdzie sie kochane podziewacie? Pozdrawiam Was wszystkie sloneczka i zycze milego i udanego weekendu 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Wy chyba strajkujecie,dalej odzywac sie,bo topik padnie a pewnie tego nie chcemy.Odzywajcie sie i piszcie co u Was. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i goraco,zycze milej i udanej nocki,pozdrawiam,buziaczki,pa👄❤️🌻 DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was laseczki! 🌻👄 Weszlam szybciutko sie z Wami przywitac i pozegnac,bede dopiero w nowym roku,bo dzis wylatuje do PL i jade do sanatorium.Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i goraco,buziaczki,dobranoc,pa 👄🌻 Dziewczynki odzywajcie sie...... ____________/ __________< o > ____________/ ___________/__ __________/o_ _________/__o___ ________/_____o__ _______/______o_ ______/___________o _____/________o___ ____/_________o______ ___/________o_______ __/_____o____________ _/______o_______________ /_____o________________ ___________|__| Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę Wam również dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia. Zyczy Wam xxmadziaraxx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Czesc dziewczyny! Pewnie mnie nie pamiętacie!Figuruję jeszcze na waszej liście dzieci "urodzonych".Moja córeczka skonczyła niedawno roczek!Chce wam powiedziec,zebyscie nie tracily wiary,ze sie uda!!!mnie tez sie wydawalo ,ze macierzynstwo nie jest mi pisane a tu masz,juz rok jestem mamą!Pozdrawiam wszystkie,które mają fasolki w brzuszkach i te ,w których fasolki niedlugo sie pojawią(jestem pewna,ze tak!). Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:* Kamcia, a bierzesz jakieś leki? ja jak brałam bromergon to miałam dwa razy w miesiącu okres... a tak w ogolę co tam u Ciebie? Aga gratuluje córci:) U mnie ok. jakoś leci pomalutku..:) niedługo kończę I semestr na administracji:) wcześniejszym postem próbowałam sobie przypomnieć hasło:/ Dziewczyny co tam u Was słychać? Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×