Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Hej Kobietki! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie w te swieta👄🌻 Dobrze ze dzis ostatni dzien swiat,bo sie tak objadlam ze juz nie moge,dobrze ze jutro mam cwiczenia i silownie,troszke sie zrzuci po tych swietach,bo az mi nie dobrze od tego obzarstwa. Dobranoc i do uslyszenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki czy Wy juz strajkujecie?,nic sie nie odzywacie,smutno tu bez Was,zadna sie nie udziela :( Topik pada,to juz nie jest ten sam topik co kiedys,odzywalysmy sie wszystkie a teraz cisza:( Nie wiem co u Was nawet,moze cos na piszecie i wogole,chyba ze juz zadna z Was tu nie zaglada i nie czyta w co watpie,chociaz pare slow.Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 🌻👄 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie podziewa nasz zalozycielka topiku ''bibuleczka''?,co wogole u niej i co sie z nia dzieje.Zalozycielko tego topiku,jak nas czytasz to odezwij sie,jestem ciekawa co u Ciebie.Pozdrawiam serdecznie nasza zalozycielke topiku🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie pisze ale cały czas was czytam,mi zostało jeszcze 4 tygodnie ale chyba urodze wczesniej na usg widac dziewczynke.Czuje sie nienajgorzej.ALe mam stracha przed porodem i wogóle okazało sie ze mam pewna bakterie która zagraza dzidzi podczas porodu niby podaje sie antybiotyk podczas porodu i jest dobrza ale boje sie ze nie zdaza i bedzie cos nie tak.Nawet nie wiem skad sie wziela nie przenosi sie droga płuciowa tylko niby jest w jelitach.Jutro ide d lekarza zapytac sie jak to naprawde wyglada.Pozdrawiam was bardzo serdecznie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nom, nareszcie po świętach...uff..:) Nowy Rok, Nowe plany, marzenia, problemy:) właśnie.co tam u Was dziewczyny słychać? Kasiunia, co się dowiedziałaś??!! pozdrawiam a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia1-- Hej sloneczko! Ale to szybko przelecialo a Ty juz nie dlugo rodzisz.Super ze bedzie dziewczynka,najwazniejsze zeby byla zdrowa.Kasiu bylas u lekarza,i co powiedzial? Jak tam po swietach i Sylwku? Pozdrawiam i glaskanko dla brzusia i podeslij nam troszke tych wiruskow ciazowych na ten Nowy Rok👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki👄🌻 Jak tam po Swietach i po Sylwku? I tak przelecial Stary Rok i juz mamy Nowy Rok. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i goraco👄 Odzywajcie sie czesciej sloneczka,chociaz pare slow🌻 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza rodzinnego i moja pani doktor kazala zrobic mocz czy nie ma zakażenia wewnatrz macicznego i mocz wyszedl dobrze krew tez juz lepiej wiec tylko dostane antybiotyk w trakcie porodu czyli na 4 godziny min.przed narodzinami kruszynki,a pozatym to sie przeziebilam i mam straszny kaszel i katar az zal mi niuni...ale moze bedzie dobrze juz przeszlam na dziewiaty miesiac wiec dzidzia moze dac o sobie znac juz w kazdej chwili wiec torba juz spakowana...a szkrab szaleje za dwoje ... Przesyłam wam fluidki i życze powodzenia ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza rodzinnego i moja pani doktor kazala zrobic mocz czy nie ma zakażenia wewnatrz macicznego i mocz wyszedl dobrze krew tez juz lepiej wiec tylko dostane antybiotyk w trakcie porodu czyli na 4 godziny min.przed narodzinami kruszynki,a pozatym to sie przeziebilam i mam straszny kaszel i katar az zal mi niuni...ale moze bedzie dobrze juz przeszlam na dziewiaty miesiac wiec dzidzia moze dac o sobie znac juz w kazdej chwili wiec torba juz spakowana...a szkrab szaleje za dwoje ... Przesyłam wam fluidki i życze powodzenia ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiulka! Zobaczysz bedzie wszystko dobrze,nie martw sie,wracaj szybciutko do zdrowia.Dziekuje bardzo za fluidki.Pozdrawiam Cie serdecznie i glaskanko dla brzusia👄🌻 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane wychodzi na to ze czas sie z wami pozegnac choc trudno bo cały czas mimo wszystko was czytam.W czwartek 05.02.2009 o godz.14.25 przyszła na swiat moja córeczka ma na imie Wiktoria...Przesyłam wam dużo fluidków********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* I życzę oby wasze starania były owocne,mnie sie udało po 1,5 roku wiec i wam napewno sie uda a jest o co walczyc...Pozdraiwiam Goraco i mam nadzieje ze to forum zniknie bo wszystkie starczki beda miały swoje pociechy i przedewszystkim kochane nie wazne w jaki sposób zostaniecie mamami wazne jak mocno bedziecie Kochac te szkraby, a zobaczycie jak syzbko wam to wynagrodzą chocby takim małym skrytym usmieszkiem...Trzymam Kciki za was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz zadna z Was tu nie zaglada,szkoda,bo smutno:( topik juz dawno umarl:( Dziewczyny jezeli czytacie,to odezwijcie sie i na piszcie co u Was i wogole.Ja tu zagladam od czasu do czasu,ale zadnego nowego wpisu nie ma a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia1 GRATULUJE coreczki,dla Was👄🌻 Zdrowe jestescie,jak sie ma dzidzia? Moze wyslesz mi na maila zdjecie swoje i coreczki,chcialabym Was zobaczyc a moze masz konto na naszej klasie?,odezwij sie jak to czytasz.Moj mail: madziorek10@interia.pl Pozdrawiam i buziaczki dla Was,dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarka mam konto na naszej Klasie moje d to Katarzyna Cieślik Borne Sulinowo Zapraszam...I tam jesot kilka fotek małej...Dobrej nocki Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Konto na naszej klasie moje dane to Katarzyna Cieślik Borne Sulinowo tam są fotki małej Pozdrawiam i Zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 2009
Kasiunia - serdeczne gratulacje, dzidziuś przesliczny:) Obejrzałam twoje zdjęcia na nk. Super, że ci sie udało, pozdrawiam :) Madziara - a co u ciebie? Jak starania? Z chłopakiem dobrze ci sie układa, bo kiedyś coś pisałaś, że macie jakies konflikty. Napisz parę zdań, pozdrawiam ciebie również. Miłego dnia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny , mokrego poniedziałku i spełnienia wielkanocnej pisanki. ◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊...............)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`... ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,...............,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki 2009:) U mnie ok. z M. wszystko już dawno sobie wyjaśniliśmy i jesteśmy razem,będziemy startować we wrześniu do in vitra. A co tam u Ciebie? Pozdrawiam:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki 2009:) U mnie ok. z M. wszystko już dawno sobie wyjaśniliśmy i jesteśmy razem,będziemy startować we wrześniu do in vitra. A co tam u Ciebie? Pozdrawiam:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho.... aż smutno,bo nikt już tu nic nie pisze:( nawet założycielka tego topiku już się nie odzywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×