Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość Innka
Dzięki za kciuki :) Dorcia hsg da się przeżyć, nie jest takie straszne, badanie trwa krótko. Warto zrobić, ma sie pewność, że wszystko jest ok. Marylinko trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dzięki za słowa otuchy Marilinko - nigdy nas nie zanudzałaś. Jak tylko czujesz potrzebe pogadania to pisz bez wachania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!! Marilynko-Dorcia ma racje o jakim zanudzaniu tu piszesz,już ci pisałam ,ze jak masz potrzebe pogadać to jestem na gg. Dorcia-skarbie nic sie nie bój,to szybciutko minie a bedziesz wszystko wiedzieć.:) Cześć Rudzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu dobrze że jednak będziesz miała to badanko,przynajmniej będzie wiadomo czy jajowody są ok. napewno bede trzymac kciuki za ciebie:) Marylinus jesli masz ochote to napisz co sie dzieje,my zawsze Cie wysłuchamy! Jestesmy z Tobą ! Scisakm cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaa
Witajcie Dorcia Hsg da sie przezyc i tak jak dziewczyny pisaly duzo wyjasnia i wtedy ma sie pewnosc ze wszystko jest ok Marilynka przytulam Cie mocno. Nie pisz ze nas zanudzasz,lepiej sie wygadac a nie dusic to w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dorcia spytaj lekarki czy będziesz znieczulona? Ja brałam jakieś tabletki na znieczulenie kilka godzin przed zabiegiem. Ja robiłam prywatnie, więc zaraz po wróciłam do domu i czułam sie dobrze. Jeśli pracujesz to weź sobie dzień wolnego po, ja troche źle się czułam później, dopiero na drugi dzień i nie poszłam do pracy. Mdliło mnie i byłam osłabiona, wolałam zostać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nic nie wiem jak to będzie wszystko wyglądało. Ma mi to robić w szpitalu jak będzie mieć dyżur. Może jak w poniedziałek będę dzwonić to mi coś więcej powie. Martwi mnie tylko to że czytałam że przed takim badaniem powinno się zrobic badanie czystości pochwy a ona mi nic o czymś takim nie mówiła. No i boje się o to wolne z pracy bo teraz napięte terminy mamy a w dodatku podobno jakiś wyjazd służbowy się kroi w środe z którego nie bardzo mam jak się wykręcić. Mniej więcej którego dnia cyklu się to badanie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dorcia ja z tego co pamietam a bylo to 2 lata temu to mi nie patrzyli ktory to dzien cyklu.Przyjeli do szpitala zrobili usg,potem hsg i jeden dzien lezalam w szpitalu.Powiem Ci ze ja czulam sie fatalnie po tym badaniu ale to zalezy od organizmu jak znosi. Nie martw sie bedzie dobrze.Mnie czeka to samo za gdzies za 4-5 tygodni.Jestem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia z tego co wiem do 10dc. ja miałam w pierwszy dzień po zakończonej@. Zapytaj o to badanie czystosci, powiedz ze nie miałas. Z tego co ja wiem jest one konieczne. No ale niech sie wypowie gin. Marylinko nikogo nie zanudzasz. Jezeli masz tylko ochote o tym mowic to mow. Ja ide dzis na pierwsze USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, ja mialam hsg robione w poprzednim cyklu. Nie robili mi czystosci pochwy, za to teraz robia przed inseminacja. Badanie mialam zrobione 10 d.c. i ...strach ma wielkie oczy. Warto, bo wiesz duzo po nim, poznaja twoja budowe, nie tylko jajowody, ale tez i macice. Jak pisalam ja nie mialam robionych zadnych badan przed, jednakze dostalam antybiotyk do brania przed i po zabiegu. No i robili mi to bez znieczulenia, a bol porownalabym to bolu miesiaczkowego. Wiec to nie takie starszne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Mi robili w 6 dn. cyklu zaraz po zakończonej@ Miałam robione bad czystości pochwy przed samym zabiegiem. Słyszałam, że jak robia w szpitalu z ubezpieczenia to zatrzymuja na dzień po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja tez na ból w trakcie zabiegu nie narzekałam, tylko juz dzien po źle sie poczułam i cały dzien prawie przespałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja miałam robione hsg 12dc bo akurat moja gin miała dyżur w szpitalu. Mi mówiła że robi sie to badanie nawet do 13dc(jesli ktos ma długie cykle), ważne aby zrobic przed owulacją...i powiem wam że też gorzej czułam sie dzien po. U mnie dziś ostatni dzień z clo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Zgadza się hsg ma być przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Dziewczynki gdzie Wy wszystkie jesteście?Chyba dlatego że ładna pogoda to odpoczywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam :) U mnie trochę zachmurzone, wróciłam właśnie ze spaceru z mężem. wczęśniej mieliśmy gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzis sliczna pogoda była:) My dopiero wrócilismy do domu bylismy z mężem nad wodą, wzieliśmy leżaczki poleżelismy sobie fajnie,to był świetny odpoczynek!!! Ale niestety w nocy będe sama bo mąz od dzis zaczyna prace(jak ja nie lubie tych nocek!) Zmykam bo ide jakąs kolacyjke zrobic...Co reszta dziewuszek porabia(ła) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, rzeczywiscie ale tu pustki. juz sie zaczynam niepokoic gdzie wy wszystkie jesteście. Ja w tym cyklu mam monitoring bez CLO. Jest 10 dc pecherzyk narazie rosnie sam 13mm. W 7 dc miał 8mm. Gin powiedział że narazie bez rewelacji ale jak na 10 dc jest ok. Zobaczymy jak dalej. Czy jeszcze sam da rade podrosnąc. Kolejne USG w środe. Pozdrawiam was goraco i prosze odezwijcie się bo jakos tak smutno bez was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam pomóżcie kupilam testy owulacyjne bobo plan i robiłam je w przypuszczalnym terminie owulacji wszystko zgodnie z ulotka caly czas wyszly negatywnie ale jajniki mnie bola jak na owulacje i mam tzw.sluz wiec co jest nie tak.Jutro ide do gina moze zrobi usg to zobaczymy czy wogole sa pechezyki.Wie co boje sie strasznie ze cos jest nie tak!!!Pozdrawiam Goraco,PS. Moj maz coraz bardziej chce bebe i chce jechac wrazie w na badania... to chyba dobry znak.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna to dobra wiadomosc, świetnie że pęcherzyk jak narazie rośnie sam!!! :) u mnie bez clo zaden tak nie rósl... Kasiunia nie martw sie tak,jutro gin zobaczy na usg czy jest ok.Wyobraz sobie że moja siostra zastosowała testy owulacje i żaden jej nie wyszedł a tez robiła wszystko zgodnie z ulotką a owulacja jednak u niej była na 100% BO ZASZŁA !!!!! :) więc głowka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka nadzieje ze jest ok bo wlasnie teraz jest moj maz i mam tak jak wyliczam owulace i naprawde chce zeby sie wkoncu udalo bo juz sa glupie docinki ze chyba nie umiemy zrobic a tu juz dawno rok minal od naszego slubu a nam naprawde jest glupio bo jest cieszko wyliczyc jesli ktos ma nieregularne cykle i maz pracuje na delegacji ale dziekuje za slowa otuchy Pozdrawiam i Dobrej nocki zycze jutro napisze co wyszlo na usg.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Edna super ze pecherzyk rosnie!!!! Kasiunia nie martw sie glupimi docinkami.Wiem co przezywaz bo sami jestesmy w takiej sytuacji.My staramy sie Kochana 4 lata okolo a jestesmy 5 lat po slubie.Moj Skarbek tez badania powtorzy ja porobie wyniczki i zobaczymy co dalej.Trzymam kciuki aby wszystko bylo ok. A ja choruje przytrulam sie sokiem i zoladek mnie strasznie boli nie wiem jak moge sobie pomoc:(jak wezme nospe jest ok ale pozniej bol znowu powraca:( Pozdrawiam reszte kolezanek:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia chyba wszystkie wiemy jakie tego typu docinki sa bolesne. My zaczeliśmy się starać jeszcze przed ślubem i pierwsza rocznica ślubu jeszcze przed nami a też już nieraz słyszeliśmy pytania kiedy wreszcie się o dzidziusia postaramy. Edna ciesze się że bez zadnych wspomagaczy pęcherzyk rośnie. W niedziele byliśmy u babci męża a tam była jej córka z półrocznym synkiem. Miałam lekkiego doła po przyjeździe do domu. A jutro jestem umówiona w szpitalu na badanie drożności. Dziś popołudniu ide do mojej gin po skierowanie. Mam nadzieje że mi conieco wyjaśni jak to tam u nich w szpitalu wygląda. Martwie się tylko tym że niby okres mi się już skończył ale czasami mam jeszcze lekkie plamienia i nie wiem jak to jutro będzie. Naszczęsice w pracy się tak z szefem umówiłam że jak nic z moich badań nie wyjdzie to się najwyżej spuźnie do pracy a wolny dzień wezme w innym terminie. Ale się rozpisałam ;) Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Zrobiłam test, z krwi, nie wyszło znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, tak mi przykro :( Trzymaj sie kochana..brak mi slow. :( Mam pytanie o inseminacje...ile dni przed nalezy zachowac wstrzemiezliwosc ? Czy wogole ? Ja na 99% mam inseminacje w piatek, mojej jajo wczoraj 10 d.c mialo juz 18,5 mm - szok. Niestety jest tylko jedno, ale jak to gin powiedzial, wystarczy. Ale niepowiedzieli mi jak ze wspolzyciem przed... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Inka tak mi przykro:(Brak mi slow zeby Cie pocieszyc... Surfitka bede trzymac kciuki za Ciebie Dorcia bedzie dobrze:)jestem myslami z Toba:)Trzymaj sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Zarówno przed jak i po nie musi byc zachowana wstrzemięźliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
tzn. przed tak, kilka dni a po nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×