Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

mam świetnego chłopaka,a chyba zakochuję się w innym

Polecane posty

mam cudownego faceta,jesteśmy razem bardzo długo,jest naprawdę świetnym mężczyzną .... a w pracy podoba mi się inny.jest bardzo przystojny,gdy o nim myślę czuję przyspieszone bicie serca...ostatnio kolega mówił mi o tym że się z nim zna.Ku swemu zdumieniu zaczęłam zadawać koledze pytania typu:\"gdzie on mieszka\",\"czy ma jakąś kobietę\" i tym podobne.... cholera,aż płakać mi się chce,czuje się tak bardzo nie fair wobec mojego ukochanego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrz prawdzie w oczy
jesteś goniącą się suczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam takich problemów
masz za mało seksu? albo rutyna w łózku? ze myslisz o innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próba odblokowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gxgx
oszukujesz sama siebie piszac ze masz cudownego chlopaka ,gdyby tak bylo to bys nawet nie myslala o innym nie mowiac juz ,ze chcesz sie z nim zwyczajnie puscic.....zdrada rodzi sie w glowie i skoro myslisz o innym ,nie jestes szczesliwa,zostaw faceta i wtedy puszczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj ich nie wiedza co mowia, ja mam kochanego męża ktoremu nie moge praktycznie nic zarzucic, kocha mnie jest mi oddany. ma poczucie chumoru, jest odpowiedzialny no i moglabym tak jeszcze wymieniac i wymieniac. a mimo wszystko kocham innego mezczyzne. jestesmy tylko ludzmi ktorzy maja uczucia i serca i tak czasem bywa ze los plata nam figla, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona____
Dziala zwykla chemia, zauroczenie Stracilas glowe dla kogos innego, co nie znaczy jeszcze ze to nowa milosc. Uwazaj bo mozesz stracic cos, co jak pozniej zrozumiesz bylo dla Ciebie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zupełnie normalne
kobiety sa z natury poligamiczne i wiadomo,z e na jednym facecie swiat sie nie konczy poza tym nic dziwnego, ze po jakims tam czasie do związku wkrada sie rutyna i potrzeba czegoś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to tylko pociąg sexualny... albo zauroczenie... minie a jak nie to zmien otoczenie. Chyba ze chlopak nie jest dla Ciebie az tak wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×