Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agarafka54646

Wymarzony wieczor walentynkowy...

Polecane posty

Gość agarafka54646

Mysle powoli jak zaplanowac niezapomniany wieczor walentynkowy z moim chlopakiem macie moze jakies fajne ale nie banalne pomysly? czekam na pomoc z Waszej strony =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
NIE WIERZE ZE NIE macie zadnych fajnych pomyslow!!!!pomozcie mi bo mi wena nie wchodzi do glowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST NOC
LUDZIE ŚPIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
mam nadzieje ze rano poczytam sobie Wasze propozycje na walentynki dodam tylko ze nie musza to byc grzeczne pomysly jestem raczej pikantna w tych sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SEM JA
rano to twój topic pójdzie na dół... i wszscy go oleją jeśli teraz nie zainicjujesz bardziej przekonująco i nie rozwiniesz dobrze tematu... takie forum proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
Kolacja zrobione przez Ciebie, pokaz nowej bielizny na Tobie, kąpiel, sex, sex, sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
no ale problem w tym ze tak to wyglada nasz prawie kazdy wieczor czekam na jakies niesamowite pomysly dodam ze jestesmy juz 5 latek razem wiec juz duzo probowalismy i nadal szukamy czegos hot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AfroMan
Kolacja?Więc na początku sex a potem s p i e r d a l a m do domu:) Ot i całe Walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
prawie każdy wieczór? Szczęściarz :) To tym razem bez sexu, tylko np. leżenie na łóżku i szczera rozmowa :D (dobry żart, co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
no niezly zart ale obydwoje lubimy relaks wiec seks dla nas ma slodka otoczke wiec w walentynki chcialabym czyms niesamowiitym go zaskoczyc, ale czym- no wlasnie czym??!??POMOZCIE MI NIEWINNIEJ ISTOTCE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AfroMan
Odgryź mu kutasa.Napewno będzie zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyprowadz mu kolezanke :classic_cool: gwarantuje pelne zaskoczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego Micha zapraszam do greckiej restauracji inny klimacik niz w domku, jeszcze tam nie był. Wypijemy winko, zjemy cos nieznajomo brzmiacego :) Potem On zaplanował relax w grocie solnej. Tam mozna polezakować zamknac sie samemu...wiec tam może odbyc sie mała akcyjka albo potem dom i seksik, seksik i jescze raz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześka.
fe , nie chciałabym , żeby ktos się spuszczał w jakiejś grocie solnej , w której nastepnie JA będe chciała się relaksować :/ my walentynek nie obchodzimy , ale moze sobie wypijecie winko w krzakach nad rzeką :P takie atrakcje to ostatnio na studiach miałam , trochę za tym tesknię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeska..nie bój sie to nie bedzie tak jak w strasznym filmie hahahaha wino w krzakach.....hmmm..stare czasy...fajnie byłoby cofnac się .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta piotrowska
Moze noc w dobrym hotelu? Nocowanie poza domem, tylko we dwoje zawsze dziala na zmysly:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
hmmm... chciałabym wybrać się z ukochanym do kina na romantyczny film..teraz w modzie "Dlaczego nie". A pozniej jakas kolacyjka by sie przydała, np. w przytulnej restauracji lecz nie koniecznie, może byś tez u niego lub w domku wypoczynkowym byle by bylo romantycznie, oczywiście nastrojowa muzyka, kadzidełka, świece, wino... a pożniej ostry sex... może też razem pod prysznic. A na koniec szczera rozmowa i lulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała żeby
nój ukochany sytzrelił mi mienetę. A ja jemu loda. To by było wyjątkowe, bo jeszcze się nie ten etges. W ostateczności mogłabym po prostu póść wczeeśnie spać, tzn. przez godziną 00:00:o To też by byłow yjątkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała żeby
ej,a co to dla was jest szczera rozmowa/?? Po sekisie np. :kochanie, ale ci tyłek przytył,. za rok zafunduję ci karnet na siłownię, a nie kolację w greckiej restauracji!:D Albo: wiesz, chyba się niedokładnie podmyłaś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocho
jebani idioci, koleś normalnie pyta a ci wypisują o odgryzaniu chuja itp, forum przeznaczone do dzielenia się własnymi doświadczeniami znajdziecie gdzie indziej... możesz zabrać ją na lodowisko, kolacja w dobrej knajpie obowiązkowo, ewentualnie kino i kilka miłych słów. Sukces gwarantowany, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×