Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Wiecie, że ja ostatnio zapasy robię tylko na kawę, na słodziki , mleko do kawy i bułeczki maslane ;) po resztę robię częte wyprawy do BB , bo mam urozmaicenie ;) bo zaczynałam wsiowa się robić na tej wsi i jak odkryłam, ze tutejsze wystawy sklepowe przyciągają moja uwagę to szybko postanowiłam to zmienić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D BB moze nie powala moda na ulicy, ale przynajmniej całe miasto nie chodzi w takich samych spodniach i kurtkach :D:D:D:D:D:D:D o bazarowych butach nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobitki! z tej str. zakatarzona i zakichana na maxa-ja.Wiec zachowajcie odległosc. Celi, masz ostatnia zyciowa szanse-przez najblizszy tydz. jestem w B. a potem na 3 tyg. wybywam podleczyc ciało i ducha do wód.....czyli do Ustronia na wywczas sanatoryjny.....chyba nie odmówisz wizyty schorowanej kobiecie.....w kazdym razie zapraszam do B. Dziewczynki, za komplementy dziekuje, ale niestetywiek mój jest taki -a nie inny-czyli 41.... :)Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam ;) Musze jeszcze bank odwiedzic i znależć fryzjera, bo do panny \"o ja pierdolę\" nie pójde już :P A i jeszcze poczta J znowu coś tam sprzedał na allegor, ale to ja musze dowiedziec ile takowa paczka bedzie kosztowała :O Buzia dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, papirus:) Ja go nie mam, al i tak mam dość gęsty las w salonie, bo stoi kilka sporych fikusów. A storczyki hoduję na pianinie. Zresztą i tak już nie gram...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) no teraz to juz musze skoczyc do fryzjera :D:D:D:D:D:D bo ja wiecznie taka nieuczesana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tzn zdjecia kótre wam posłałąm zawsze były robione w weekendy i ja jakoś w dni wolne nie przepadam za piankami i lakierami, bo szkoda mi czasu na bzdety, bo chcę wiecej czasu poświęcić na ogladanie , zwiedzanie, podziwianie itp :O Ale z wiekiem chyba musze zmianic nastawienie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może cymbidium przelałaś, wiesz papirus zaburza nam kwestię, ile wody potrzebuje roślina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabotki miałam w bukiecie ślubnym, znajoma malarka uwieczniła jeden pastelami, więc mam go w pewnym sensie do dziś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre;) Sabotki to chyba moje ulubione storczyki, nie wiem czemu, najbardziej mnie się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anouk, masz nowe doświadczenie - kolekcjonowanie paragonów ;) A ja dziś dostałam trzynastkę i aż mnie trzęsie żeby wybrać się na zakupy i przehulać :D Jonny na bank wydałby dodatkowa gotówkę na swoje przyjemności (tak jak to z Uazem było)... a przydałoby się kupic nową kanapę i fotel do kompletu do niej. Bo narazie wszystko z innej bajki mamy :o Tylko czemu, kurcze mam myśleć o tym tylko ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Agata, to spróbuj ją wykąpać i codziennie zraszać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Wiem to na pewno bo właśnie \"za bardzo\" się starałam, żeby jej nie przelać. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja swoją \"13\" wpłacę i będę udawała, że jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku......... bo statystyczny facet co najwyżej źle się czuje w danym otoczeniu ale już do łba mu nie przyjdzie, że to może być wina braku estetyki wnętrza. Na dodatek uważa, że skoro \"on tak ma\" to nie jest za ten kawałek odpowiedzialny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymidium, podlewa się obficiej niz falki, z tym, że zimą i jesienią mniej, ale wtedy zraszać, tym bardziej, że te storczyki nie przepadają za ciepłem i nocą lubią niższe temperatury...takie wachania temperatury dobrze robią na zawiązywanie pąków. Najlepiej zraszać rano. Ale wykąp je...powinno odżyć. dlatego chcę orchidarium:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, u nas to kwestia nowych mebli do salonu:P Mamy ze starego mieszkania, sosnowe:O:O:O a ja bym chciała moje wymarzone. I kuuuuuupa, bo mój mąż dostrzega auto, wakacje i inne takie.... A ja bym chciała już mieć wszystko w domu tak, jak wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata:) wiesz, to nawet nie takie trudne, w necie wszystko można kupić, a w dobrej kwiaciarni wszystko zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani meble, meble... ja to bym chciała żeby udało się nam odłożyć na dom. Znaczy na budowę. Ale przy moim konkubencie i jego zdolnościach wydawania pieniędzy może się to okazać dość skomplikowane :o Biegnę do domu... chata wolna i wskakuję pod kołderkę, a co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, dom to my sobie wyznaczyliśmy pod 40, jak już dzieci będą i ciasno się zrobi, na razie mamy sporo przestrzeni, działkę i kredyt do spłacenia:P A działka z miesiąca na miesiąc zyskuje na wartości, dziękuję Koreańczykom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam zdjęcia po remoncie..brakuje jeszcze rzeczy na scianie bo od wczoraj mamy wiertarkę...wiec musi nabrac\"mocy\" by sie powiesiły obrazki i duperele i półki...no dywanów tez nie ma...trza kupic:) i uwaga gigant zdjęcie mój brzuchol..wyzwalaczem teraz robiłam..liche jest- ale aparat mamy od wczoraj na raty wiec trzeba sie go nauczyc:) kubusiowy kacik tez jak widzicie ubogi i łózeczko leży ale rozłożone:) wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z miłą checia pochwaliłabym sie wam wszystkim moim brzucholem..jutro mój menzczyzna zrobi mi zdjecie, a wieczorem dzs postaram sie nagrac jak mi brzusio..a raczej kubus tańczy w brzusiu i tez wam myslę ze wysle... Ka nie mam twojego maila..i w profilu tez nie masz..wiec zebys nie czuła sie pominieta...top moze ktos ci przesle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) zaraz sprawdzę skrzynkę ;) A ja własnie wyszłam od fryzjera :O, dupka boli od tego fotelika do farbowania :O Ale koleś całkiem całkiem ;) no i nie przepada za moją starą fryzjerką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko ;) bardzo ślicznie tam macie w tym swoim gniazku ;) Naprawdę bardzo mi się podoba ;) Teraz rozumiem skąd ten zapał domatorstwa w tobie ;) A brzusio - extra ;) Kubuś rośnie, oj rośnie chłopak ;) ---------------------------------------------------------------------- Ja też już chcę :O Mam juz dość wynajmowania :O I niebieskich płytek w kuchni :O I białych na podłodze :O Tez chcę juz remontu i robienia zakupów do domku :) I dzidzię tez chcę :) Oj widzisz co mi zrobiłaś :D:D:D:D:D:D:D:D:D Poruszyłaś moje marzenia :D:D:D:D:D:D Buzia wielka dla ciebie i Kubusia ;) Pozdarwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, przeczytałam właśnie na gg... jestem i jestem chętna na kadarkę. Net mi wariował wcześniej :o Dostałam maila i już Ci odpisałam. Wyglądasz bosko, tak jak i wasze gniazdko :D Mój niestety nie ma zapału do remontów... ba do robienia w domu czegokolwiek ma niewielki zapał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×