Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość do celi
może cos dla ciebie: http://biznes.onet.pl/0,1491252,wiadomosci.html to o nowym osiedlu w Katowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czternalostaka nie ma pojęcia. A poza tym to taki wiek, że człowieka ciągnie do próbowania wszystkiego czego mu nie wolno tylko po to by zyskać w oczach kolegów i koleżanek... Jeśli dodatkowo brak odpowiedniego zainteresowania ze strony rodziców i ich odpowiedniego kontaktu z dzieckiem, to już wtedy nic nie uchroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linka do osiedla w Katowicach, ale ja nie chce mieszkać nad kopalnią :( , nie wiem skąd jesteś , ale tapnięcia nie sa najmilsża rzeczą :( a smiem twierdzić że tam jeszcze długo teren będzie osiadał i nawet najlepsi architekci nie uchronią ścian od pęknięć, ani przechyleń budynków :( Ale dzieki za pomoc ;) Na razie walcze z bankami ;) i kompletuję dok. ;) ale chętnie czytam o nowych inwestycjach w biższej i dalszej okolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) w końcu przeczytałam twojego linka ;) oj dzielna byłaś ;) Serduszko ;) ja rozumiem, ze małolata siebie testuje itp, ale gdzie byli jej rodzice ?????? No i co 14latka robiła w domu starszego chłopaka???? no i w koncu jeśli to był gwałt to czemu tego wczesniej na policji nie zgłoszono ? Coś mi się wydaje, ze owa 14latka już nie pierwszy raz sięgneła po alkohol i nie pierwszy raz sex uprawiała :( I gdyby nie umieszczenie tego materiału w necie , młoda nie miałaby żadnych zastrzeżeń do tej imprezki :( może nie zapamiętałaby jej jako najlepszej, ale chyba tez nia jako najgorszą :( Poza tym gdyby owa małolata doznała szoku po tej bibie, to przez 7 miesięcy nie zdołała by tego ukryć przed rodzicami :( i juz dawno uczęszczałby do psychologa :( Tak czy siak za dzieci odpowiadają dorośli !!!!! Mam 2 siostrzenice dokładnie w wieku tej małej, ale one za szkolnymi dyskotekami nie przepadają , a co dopiero imprezy z dużo starszymi kolegami w domu obcych :O I alkoholu tez nie pijają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi ja tam nie zamierzam po porodzie \"chorowac\" ja bede pisac:D hehe:) wiecie co mam agresora szukam normalnie zaczepki i sama na tym sie złapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni to mam coś dla ciebie ;) wpisz w wyszukiwarce www.goole.pl kutas i wciśnij enter ;)piwersza pozycja jest extra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zobaczyłam Anouk i chciałam się włączyć do dyskusji...ale chyba nie kumam tematu, więc tylko serdecznie pozdrawiam, szczególnie autorkę topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesca, to są babsie pogaduchy bab, które się lubią...o życiu, o wszystkim...każda ma pewne doświadczenia...pewnie i Ty się nadajesz????;) :) O kwiatach też bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że topikowe towarzystwo z radością przywita kolejną wrocławiankę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a to przypadkiem nie jest lzenie głowy państwa... A w ogóóle to mnie zawsze bawiło pozycjonowanie google\'a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , zanim mnie ktoś poda do sądu to przeczytałam to na innym forum w necie ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i nie ja pozycjonuję strony www :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooow \"fali zbrodni\' właśnie przejechali przez moją codzienną drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kwiatkach tez pogadać mogę , ale ja juz prawie bez roślinek zostałam :( to wszytsko przez te ciemnosci :(( jedynie zamikalkulas mi ładnie rośnie ;) a reszta to szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, zrzucimy się na obrońcę.... a scenariusz do \"Fali zbrodni\" to chyba jakiś ... , no.... megaloman-scenarzysta-grafoman.... ...bo i tak wygwiazdkowaliby mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial, program publicystyczny, tok show .... inne ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial kryminalny kręcony we Wrocławiu, częściwo na Bielanach... Był taki czas, że zawsze się napotykałam na ich plan...aż raz od ich strzałów i bieganiny pies mi się wystraszył. i kogoś stamtąd \"objechałam\"... Oj, śmiesznie to z nimi bywało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa ;) ja seriali nie oglądam :( no czasami z doskoku jakis , ale byle jaki :( bo ja nie mam serca do tasiemców :P poza tym po prau odcinka gubię wątek , a jak nie gubię to tym bardziej nie ogladam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale to chyba fajnie że we wro kręcą coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo przeszkadza, musiałam już dwa razy szybciej piwo przez nich kończyć!!!!!!!! Ja oglądam to czasem ze względu na walory plenerowe...śmiesznie jak coś udaje coś zupełnie innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą pisałam, że kocham moje miasto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzyskali, ale bez radosnych pogaduszek z wczorajszego przedpołudnia:O nie będzie o tyłozgięciu:P Ale i tak cacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ka , nie zapóżno na łóżeczko ? ;) Ani ;) Serduszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na starych śmieciach i oddycham z ulga ze juz po krzyku. Siedzę przed kompem i smutno mi strasznie :-( , ze wzgledu na Adama Małysza. Należał mu się medal, na szczęście jest jeszcze jeden konkurs. Pozatym stoje od rana przy garach, pichcę na cały tydzień bo zapowiada się strasznie-spraw milion do pozałatwiania. Wiec rano pobiegłam po akupy, teraz jeszcze ksieciunia wysłałam po cieższe rzeczy, mam zamiar jeszcze szarlotke upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niecierpie piec czegokolwiek, bo mi nigdy nie wychodzi... To chyba dlatego, że sama nie jestem zbyt słodkolubna i zdecydowanie bardziej lubię czymś konkretnym nasycić swój głód, a i jeśli chodzi o przyrządzenie czegoś w tej materiii to jestem nawet dobra :) Ani, tego @ od Ciebie ze środy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po szarlotce. Ksieciunio poszedł do sklepu po ma\\ąke, bo mi zbrakło. Nie było go długo(potkał kolegę). Wrócił,maka pszenna, typ 550, torebka jak zawsze. odważyłam 0,5 kg maki zaczęłam gnieść ciasto. A ono zamiast być kruche, jak to na szarlotkę tradycyjną, to zaczeło mi rosnąć, ciagnać się jak na pizzę, sprężynować. Sprawdzam przepis- ten sam od 15 lat, wszystko ok,. Cos mnie tkneło - sprawdzam makę - a tam pod napisem typ 550 napis - nowosć, mąka z dodatkiem drozdży, do bab drożdzowych i pączków. Stwierdziłam ze sama do sklepu nie idę, ciasto poszło na balkon do karmnika, jabłaka esmażone do słoika-bedzie na kiedy indziej. A do sklepu bedę chodzic ja, ja SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×