Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

wzejdzie i to pęłna gębą!!! Jenny podczytuje Was ukradkiem,bo ciekwa jestem jak Wam sie układa i strasznie fajnie sie Was czyta.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak czytasz to ujawnij się czasem i skrobnij co u Ciebie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w dniu naszego święta wszystkiego NAJ, słoneczka, szczęścia i miłości. Garni, Twój Kubuś urodzi się w niedzielę........tak jak mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha, Babko, ja to Garni wróżę od dwóch tygodni.... właśnie niedzielę.... A chwilę temu wpadł do mnie mój mąż ze stadkiem tulipanów i musiałam łazic po całej instytucji, żeby znaleźć odpowiednio duży wazon:P:P:P Ale bukiecik jest śliczny, takie ciemno różowe. czasem mnie zaskakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego w dniu kobiet!! no i witam, fryzia :) to miło ze ktos podczytuje tez- wiec moze do nas dołączy :) anouk- ja cie serio chyba zastrzele z ta niedzielą :P ale musi urodzic się w sobote bo to siódmy dzię n po terminie- potem juz niezdrowo... mam dosyć, wymiotować mi sie chce zycie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych pragnień- jest po poirostu zupełnie inne... mam doła..serio- bo czuje się jakbym to ja zawiodła, jakby to moja wina była ze on tam siedzi wciąż.to takie męczace..a mięsnie mnie kurewsko bolą, od tego naciagnięcia brzucha na dół, mój wczoraj mówi mi ze mowi do ojcu ze jak sie mały urodzi to on tydzien minimum wolnego chce- on mu na to a po co ci wolne skoro sie urodzi juz... bez komentarza- niech mu nie daje boję się czy wszystko w porzadku z małym..bo niby badania git wszystko super...ale skoro tak prawidłowo to czemu tam siedzi jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipany to moje ulubione 🌼 pozdrawiam wszystkie kobietki Garni - mysle, że jestes nadopiekuńcza i tyle. dziecko musi miec troche swobody, puść go do świata! :P Groszku - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, a Ty sie nie urodziłas po terminie?????Albo brat?????? Moja sasiadka urodziła w 43 tygodniu ciąży (!)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mogę dołączyc się.Pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni nie denerwuj się, takie myśli są normalne, na prawdę! ja miałam do siebie pretensje, że musiałam coś wziąć na znieczulenie bo chciałam bez a po 40 godzinach regularnych i bolesnych skurczy mdlałam z bólu i też by sie na cesarce skończyło bo nie miałabym siły przeć... z dzieckiem wszystko jest w porządku! jesteś stale pod kontrolą a tydzień w jedną czy w drugą nie ma żadnego znaczenia - ja urodziłam prawie tydzien przed! a tym wolnym sie nie przejmuj, w ogóle daj sobie spokój z myśleniem o tych ludziach! zresztą jak się już urodzi to będziesz tak pochłonięta Kubusiem, że nawert nie zauważysz czy tatuś ma wolne czy pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ija 73 ...cóz za pytanie- :P witaj poprostu!! ja byłam po terminie 4 dni... teraz mi mama mowi..no cholera srednie to uspokojenie ale jakies jest ł sie spoznia..ale na spotkania- choc urodzony w terminie.. dołuje mnie juz to...ide płakac w poduszke nie mam ochoty nawet jesc ani ubrac sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałyście na Onecie, co nasi kochani rzadzaacy chcą zrobić z naszymi pieniędzmi w OFE??? Zgroza, jak przejdzie ich projekt składam oficjalna skarge do trybynału w Strasburgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja cię.... &^&*^(*&)*(^^$%$&^&*^&*(^. Koło moich rodziców (dwie ulice dalej) deweloper buduje mieszkania willowe za jedyne 8 400 za metr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są chętni??????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, jak ładnie ubierzesz to w żargon prawniczy, złożę razem z Toba......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęcia Twoich latorośli???????;):):):) Czy na mieszkanka?????? Bo jak dalej bedzie taki szał w moim mieście, zostane milionerką:P:P:P:P:P a mogę Ci wysłać wścibskiego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super......nostalgiczna i taka bardzo Myslovitz.... lubie ich bardzo i Rojka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, nie chcę być upierdliwa,ale zaciekawiłaś mnie bardzo i domagam się zaspokojenia tej ciekwości. ;-) nie ma to jak namolna baba - co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×