Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

I to chyba pomysł nienajlepszy z tym wyjściem do niej w charakterze klienta... Ona czuje do Ciebie zbyt wielką sympatię aby stworzyć Ci na głowie cokolwiek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, zainspirowałaś mnie... Pojadę dziś i zamówię sobie wizytę u fryzjera... też by mi się przydało odświerzenie delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w Mediolanie potrafią znaleźć rozwiązania odpowiednie... A tutaj uwielbiają tylko dużo dyskutować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny zemsta jest slodka :D:D:D:D:D:D a co??? zadzwoniłam do szkoły z której sa ci ucznowie :D:D:D:D:D:D:D Pani omal po drugiej stronie słuchawki na zawał nie zeszła jak usłyszała o rewelacyjnym podejściu do praktykantów :( No ale w końcu ktoś się tutaj ma pofatygowac i zapytać no i rozpytać czy ona faktycznie wyzywa uczniów - mam nadzieję, ze przyjdą do mnie to im opowiem co nieco :D:D:D:D:D:D:D: jako ucząc sie fachu fryzjerskiego myją samochody fryzjerce :D:D Pożyjemy zobaczymy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Moja przyjaciółka powiedziała mi kiedyś, że potrafię być tak przebiegła, że ona za nic nie chciałaby mieć we mnie wroga. Ale widzę, że Ty taka sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze skarbówką to mogę gala anonima wysłać??? i rozpatrzą?? No bo wiesz my tu jeszcze pomieszkamy do grudnia i nie mam ochoty mieć saksowanych samochodów :( i nie bardzo uśmiecha mi isę donosić jawnie :( Ale gala anonima bym posłała, oj posłałabym :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka wkleiła taki link z bardzo interesującą wiadomościa o pewnym włoskim policjancie- maniaku komputerowym... no i jak z nim sobie poradzili w sądzie w Mediolanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko :D:D:D:D:D:D ja mam strasznie dużą tolerancję na głupotę i chamstwo, ale co za duzo to i świnia nie chce :O A ta kretynka skończona mnie nerwowo wykończy :O Zyję sobie swoim życiem, nie wtrącam sie do niej, nie interesuję się nią , nie kumpluję itp, a ten debilek skacze mi po odciskach i skacze . No i najwyzsza pora wyjać bejsboa i opędzić się od natrętnych kretynów :P :D:D:D:D:D Serduszko ;) wiesz jak mnie będziesz dłużej czytać na kafe to jeszcze nie raz kawusia na kompie wyląduje :D:D:D:D:D:D No chyba, ze jakimś cudem przeprowadzimy się szybciej do miasta, gdzie nikomu nie sa obce normalne zachowania miedzyludzkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł listonosz... przyniosł mi moje zamówienie z allegro... no ale kurna zamówiłam też tusz... zapłaciłam w tym samym czasie co za perfum... tusz miał isć priorytetm, perfum tylko poleconym, już bez priorytetowego nadania... No i dlaczego tusz nie dochodzi?! Wprawdzie nie kosztował fortuny, ale sam fakt... Wkurzyłam się, bo ile można czekać!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku jasne że dam dane debilki :P ale ja nie mam pojęcia gdzie ona mieszka, natomiast bardzo dobrze znam adres siedziby jej firmy :D:D:D:D:D:D no i wiem jak sie to nazywa :P Tylko wcześniej musz esię upewnić, ze ów organ podejmie się sprawdzenia gala anonima nim cię o przysługe poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seduszko, spokonie, mi pościel idzie jużś tydzień.... A swoją droga nigdy nie kupiłabym perfum na allegro, obawiałabym się podrób:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko to byś sie zdziwiła jakie ta bab ma mniemanie o sobie :D:D:D Na samym początku jak tutaj zamieszkaliśmy to kilka razy z nią rozmawiałam , no i kochana czego to ja się dowiedziałam ............. a mianowicie, ze nasza wieś jest znana w w krakowie i BB tylko dzięki jej salonowi fryzjerskiemu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie wiem czy oplułas monitor, ale ja jak to usłyszałam to zaksztusiłam sie red bulem :D:D:D:D:D:D:D:D no ale z całą powagą przytaknełam nowej sąsiadce :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) moze nadawca coś pokręcił z kodami i dlatego idzie dłuzej ? ;) ale w końcu dostaniesz swój wymarzony tusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak was czytam ............... i tez bym sobie humor poprawiała jakimś zakupem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Celi... To ma Edzia mistrza :D Ani... wiesz jakoś się nie przejmuję czy to podróba czy oryginał... zamówiłam już kiedyś od tego samego wystawiającego i się nie zawiodłam. Więc uczyniłam tak raz jeszcze. Bo na allegro zapłaciłam 100zł łącznie z przesyłką a w perfumerii stoi za 150. Więc jakby nie patrzeć oszczędzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja tak nie lubię zcekać zbyt długo... ja już chciałabym sie nim pomalować, no... A tak muszę męczyć resztki tego którym obecnie dysponuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuszy to ja mam od jakiegos czsu zawsze zapas, ale to od kiedy umówiłam się z J na randkę i w sobotę wieczorek odkryłam, ze mój tusz - zdechł :( Od tamtej pory tj już posad 4 lata mam jakiś zawsze w zapasie :D:D:D Wszak nigdy nie wiadomo kiedy J mnie znowu na randkę zaprosi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę wesoła atmosfera tutaj:) Przeczytałam te ostatnie wpisy hurtem i szczerze się uśmiałam. Co do kupowania na allegro to nigdy mnie to nie wciągnęło. Zapasu perfum mam na kilka lat tylko pewno one wietrzeją. Kiedyś używałam tylko Woman Hugo Boss, potem z innymi eksperymentowałam. Nawet przeraźliwie słodka Escada mnie nie przestraszyła a dodawała dobrego humoru. Tusze też zawsze mam dwa, bo co by było jakby się zapodział. Bez tuszu z domu nie wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez się uśmiałam Serducho z tych lewych interesów :D :D :D A tak swoją drogą - to ja dziś odbieram piękną narzutę. Miała być do naszej sypialni, ale będzie cała dla mnie... tylko dla mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×