Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Wiecie co, ja aż tak \"kochanek\" nie śledzę, ale wątpię aby tam ktos normalny i obojętne z kórej strony balustrady długo tam miejsce zagrzał :( Przecież to totalny haos , w kótrym nie ma zadej mysli przewodniej, zadego mainownika :P no chyba, ze za mianownik uznamy chłopa :D:D:D:D:D:D:D:D:D No ale na miłośc boską, co to za kobiety, które swoją wartość mierzą sexem lub jego barkiem z facetem ?? :( ehhh chyba zbyt wyzwolona jestem i nie kumam :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi zauważ że topik kochanki ma ponad 1000 stron ................i bywały tam naprawde fajne rozmowy jakby nie ptarzec spedziłam tam ładnych kilka miesięcy dziewczyny podnosiły mnie jak upadałam i dawały kopa jak potrzebowałam tego .....................wiele się tam nauczylam i wiele przemyslałam efekt tego jest taki że jestem inna osobą i inaczej patrzę na siebie i świat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim parę miesięcy - to niby sporo, ale my tutaj znamy się dłużej ;) i też się wspieramy i dajemy sobie klapsy , a co ??? :D:D:D:D:D:D:D Ale jazgotu nie urządzamy - chyba nie nadajemy się na przekupy straganowe :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Moze i bywało tam fajnie, ale od tygodnia tam chyba fanie nie jest:( To mi wygląda na konflikt podobny do tego na bliskim wschodzie ;) Kazdy ma rację ;) I kazdy broni swego ;) Pat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, sorrki, że wczoraj tak nagle zaniemówiłam, ale musiałam niestety wyjśc szybciutko, a dzis od rana praca, praca, praca, praca i końca nie widać.... Groszku, jakie decyzje samochodowe? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim To tak jak ja.Pisałam na Kochankach, żeby zrozumieć. Na Sposobach, żeby się wyżalić i pogadać z kimś, kto czuje i przeżywa to co ja wtedy. I też wiele się nauczyłam, spojrzałam na sprawy z różnych stron, dojrzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko a czasem jak tam zagladam i czytam .................to widze siebie z przed dwóch lat tą samą naiwnośc i wiare w wielkie uczucie .................a zycie jest inne . Do wszystkiego trzeba dojrzeć i to jest prawda ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Babko ty i bez tamtych topików mądrą babką jesteś ;) ale skoro ci to pomogło ......... 🌼 ale tak jednocześnie pisałas i na kochankach i na sposobach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dojrzałam :P:P:P Byłam zbuntowana,jestem zbuntowana i taka umrę.......😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) pożyczę ci moją maczugą Herkulesa - chcesz??? mówię ci jak masz ją w ręku to życie jest takie, jakie chcesz żeby było :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ty kłamczucho ;-).................... może i jestes zbuntowana ale i dojrzała w madrośc zyciową i jak w reklamie to jest bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi na co mi maczuga ? ja mam siebie i zycie jest takie jakie sobie układam sama bez podszeptów ludzi \" życzliwych\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na podszepty nie czekam tylko od razu maczuga między oczy walę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Na początku pisałam tylko na Sposobach. Miałam w sobie zbyt dużo bólu, żalu i złości, żeby pisać z kochankami. Wiesz jak to jest, trudno winić za swoją krzywdę kogoś, kogo się kocha, łatwiej obcą osobę-kochankę. Później dojrzałam i zobaczyłam sprawy w innym świetle. Chciałam znać punkt widzenia kochanek. A jak wszystko to połączyłam w jedną całość...............wylądowałam u was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babko i to była najmądrzejsza decyzja ;) Zostajesz naszym honorowym klubowiczem , a co :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz ból czasami nas oslepia :( Ale ja tam zawsze wiem, ze jak mój mysli np o exi to nie wina exi tylko mojego :P i maczuga idzie w ruch :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No ale ja taka mądra jestem , bo stara już jestem :D:D:D:D A kiedyś w młodosci ....................... oj to róznie bywało z tą oceną sytuacji :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, to ty nie wiesz, ze one mają juz owe tytuły ??? :D:D:D:D:D:D Chyba Yennka, albo Ani to zatwierdzała ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś nie w temacie byłam :D Bo ja tu nowicjusz jeszcze jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak dalej będziesz sie szlajać ;) po całej kafeterii to wiecznie nowicjuszem będziesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko z sentymentu się szlajasz??? A ja myslałam, że z ciekawosci swiata :D :P Agata zbuntowany Anioł. Taki serial jest :P :P :P Whim sienanko 🌼 Celi można normalnie gadać na Kochankach. Pod warunkiem, że osoby gadające nie \"mają patentu na prawdę jedyną\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ;) dzieki za objaśnienia ;) ale tam powinien byc jakiś dozorca i każdemu wchodzącemu powinna sie taka wiadomość wyświetlać :D:D:D:D:D:D:D:D:D Babko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×