Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

No... a ja też zamawiam tylko dla siebie... te szale i opaski ;) :D No i Groszek bedziesz miała pięknie w swojej własnej sypialni!! Tylko swojej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostatnio piękny szal w H$M. Indyjski róż ze złotą nitką. No cudo - mówię wam. A perfumy kupowałam w jednej perfumerii wysyłkowej. Cacy. Nie podróba. Swoją drogą to moje ulubione perfumy i od lat już ciężko jest je kupić, nawet na promie. nazywają się Nothing, i co ciekawe mają nutę zapachową tylko w strefie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przynajmniej masz to poczucie, że nie minie Ciebie kobieta podobnie pachnąca... :) Ja używam Noa Fleur... Stary jest ale nie zamienię go tak prędko Byłam wczoraj w H$M... przymierzałam okulary... i we wszystkich wyglądałam jak Paris Hilton :D Więc nie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy przezorne z tymi tuszami... to ja tylko zawsze jednym operuję do końca i potem dopiero kupuję następny ;) Czas zmienić nawyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja........ :O:O:O:O:O:O tego idiotę Orzechowskiego powinno wysłać sie na resocjalizację.... Dziś Wierzejski poqwiedział, że \"szambo\" to norma językowa...więc idiota też nią zapewne jest.... Bosheeeeeee, w jakim ja kraju zyję, że ludzie tak siebie traktują, gdzie tyle nienawiści, głupoty...... Tym panom juz dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonił A. Prosił o spotkanie... od rana czytałam jego słowa, którymi mnie obdarzył na dzień dobry... nie wiem co zamierza, ale nie mogę się złamać w swoim postanowieniu, więc trzymajcie za mnie kciuki kochane. On musi zrozumieć, że to dla Naszego dobra! A tymczasem twierdzi, że to nie w porządku że stanę z boku i nie będzie miał we mnie wsparcia... Zachowuje się tak jak napisał Celi jakby to była kara dle niego, a przynajmniej ja to tak odbieram.. A moze ja faktycznie źle robię zostawiając go samego z problemami... No ale pisałam już o tym wczoraj... ja nie mogę przecież się do jego problemów mieszać... bo dotyczą one innej kobiety! Boziu................ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko co do szali - bomba ;) alez mi isę jeden podoba, muszę J naciągnąć na wydatek :D:D:D:D:D:D:D Co do pana A. - cóz zachowuje się jak każdy meżczyzna -schematycznie - widzi tylko swoje ja! twojego bólu /cierpienia albo nie dostrzega, albo nawet o nim nie wie :( - Cały facet !! Trzymaj sie ;) Cokolwiek postanowisz będziemy z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , aż cię ucałuję :D:D:D:D skoro szambo jest norma jezykową u polityków, to wal się u pospulstwa tj mojego J też jest normą językową :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie , nie, celi to w ogóle norma językowa..... po raz kolejny okazuje się dewiantem:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku miłego wypoczynku ;) Ani ;) jak to norma językowa??? od kiedy w użyciu do zachowania innych osób można mówić że to szmbo i jest to uważane za normę?? Prosze przybliż mi temat ;) no bardzo mnie to ciekawi ;) No ponawiam pytanie kto głosował ta tych kertynów co?? To że Edzia -fryzjerka juz wiem , a reszta moherów ... ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zawsze z moim głosem nie zmieściłam się w parlamencie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj też wkleję :P a co mi tam.......i poproszę o komentarz \"- Powiem ci, jak było, nie pisz tylko nic o mnie. Owinąłem sobie tę idiotkę wokół palca. Siedziała w domu przy garach i sprzątała. Kiedy wracałem z pracy, już czekała na mnie z obiadem. Kiedy chciałem się kochać, robiła wszystko, co jej kazałem, bez szemrania. Mówię ci, stary, czasem to aż mi się śmiać chciało. Miałem oczywiście inną na boku, o wiele lepszą i cwańszą, lataliśmy czasem na parę dni na Teneryfę. To było życie, ta kwoka nigdy się nie zorientowała. W domu czysto i posprzątane, obiad na stole, seks na każde zawołanie, do tego inne kobiety całkowicie bezkarnie. Mówię ci, raj. I wyobraź sobie, ta krowa pewnego dnia wręcza mi pozew rozwodowy! Myślałem, że ją zabiję, no wyobrażasz to sobie... Powywlekała jakieś niestworzone historie. Dałem jej ten rozwód, niech się cieszy głupia. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi to niewątpliwie jest tu kto inny.... Przynajmniej teraz tej kobiecie jest łatwiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no cóz koleś miał klasę :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciaabym zobaczyć jego minę, kiedy jego żona wręczała mu ten pozew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerze, to ja też...albo jak zobaczy ją radosną z innym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, mam dużo pracy...i rzucam tylko czasem okiem, bez puszczania go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , rozumiem :( Babko ;) a skad masz ten tekst ??? no chyba to nie twój exio ?? mam nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×