Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Anouk.. założyłaś ten topik i traktuję Cię jak gospodynię. Zadam Ci pytanko...zaraz wyślę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ten fragment szczerze przeraził :o niby zdaję sobie sprawę, że niektórzy tak mogą podchodzić do życia, ale zjeżyły mi się włosy.. bardziej pisze o fragmencie niż o całości artykułu, bo przemoc też ma różne oblicza ale w tej wypowiedzi facet pokazuje coś z czym się chyba jeszcze w życiu nie spotkałam i mam nadzieję, że nigdy nie spotkam..i wcale nie mam na myśli zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, ja na początku odebrałąm to jako kawał , wiesz taki z serii przychodzi baba do lekarza , a lekarz tez baba - no ale po całości artykułu trochę minka mie zrzedła :( Jedyne co mi do głowy teraz przychodzi to to , ze jednak aborcja powinna być legalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam jeszcze raz i mi się warkoczyk z tyłu całkiem wyprostował.. ja myślę, ża na nim wrażenia jej szczęście nie zrobi ale po cichu mam nadzieje, że on ma jakieś uczucia i kiedyś, kiedy się na prawdę zakocha zostanie potraktowany w ten sam sposób chyba tylko to go może zabloleć najgorzsze, że tacy ludzie na prawdę istnieją i wcale nie potrzebują przemocy używać, bo kobiety czasem ich kochają nie wiedząc nawet o tym drugim - ja, bo są mili, fajni, szrmanccy i można im na serio zaufać i to jest chyba potem największy szok, jak się taka żona dowiaduje prawdy... jeny, ja bym chyba umarła, aż mi się smutno zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo...jak to było? \"Od tego się nie umiera\" - cytat z \"Kobiety zawiedzionej\" , w poniedziałek leciała na jedynce. Co do pana z fragmentu wklejonego przez Babkę: to już lepiej,żeby nie miał żadnych uczuć i umarł w błogiej nieświadomości własnego s.......syństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato dla niego na pewno lepiej ale ja bym wolała, żeby dostał jeszcze w dupę przed śmiercią..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi! przyjedź do mnie! przyjedziesz? tak? tak? przyjedziesz? wszystkie przyjedźcie!!!!! ..... ale bym miała faaajnieee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj słynne szambo :( http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,3986116.html oj ja ja lubuję się a naszej krajowej polityce :( moze powinna zacząć studiowac hmmm szmbologię ? :D:D:D:D:D:D eeeeeeeee nie, bo jak skończę, to chomiki już rządzić nie będą i szkoda będzie mojego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, poki co to ja zapraszam do siebie w przyszłym roku na parapetówę ;) no chyba żeby coś tfu tfu tfu przez lewe razmię ;) Mam nadzieję, zę jednak będzie można tutaj kiedyś żyć norlmalnie, ale z każdym dniem moja nadzieja usycha ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ja mam pytanie medyczne: czy jak się ma wszystkie otwory w twarzy zatkane to zatoki? bo nigdy nie miałam a innych objawów brak poza lekkim kaszlem może bo ja już drugi tydzień na jakiegoś wirusa choruję a lekarz mi kazał za pierwszym podejściem paracetamol łykać :o i nie wiem czy jest sens drugi raz podchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, nie mam pojęcia :( ja od momentu plastyki prawej zatoki mam notorycznie tą dziurkę przytkaną, a lekarze twierdza że to alergia na kurz :O Poza tym od czasu do czasu łapie mnie straszny bol w części czołowo-twarzowej zwłaszcza przy pochylaniu i jedynie mi ulge przynosi imbuprom zatoki, a lekarze nadal twierdzą , ze to alergia :( Więc nie pomogę , bo już nic nie wiem . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Celi, spróbuję ten ibuprom zatoki, może pomoże alergię wykluczam raczej idę lepić pulpety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach protestu wyjedziemy wszystkie :P Kurczę no, fajna ta narzuta :) Serduszko wysyłam Ci maila z odwdzięcznikami za ostatnią piosenkę. Baardzo mi się podoba, bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku zrób zdjecia narzuty i nam podeślij ;) słowo honoru nie będziemy dyskutować o gustach ;) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesssssssssssssssssu ale mam dzień świra :P nieteściowa zadzwoniła, ze ich kontrahent ich ostrzega, iż mój J robi interesy z mafią :P Litości !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 Boziuuuuuuuuuu kiedy nastanie jutro ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest lepiej ale wieczory takie puste bez jego uśmiechu, smutne bez jego dłoni, ciche... bezdennie samotne :( Wiem, wiem... ale musiałam to gdzieś napisać, wolałam tu niż zrobić coś głupiego :o A tu przynajmniej nie zagląda. Wszystkie już poszłyście, to idę i ja. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Serduszko - ja sobie kupiłam dwa takie szale - w brązach i kremach i w zieleniach. Śliczne i bardzo miłe w dotyku. I mają wiele zastosowań. Opasek nie lubię. Potem się odezwe. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Serduszko dzięki... tez mam tę piosenkę :) Zresztą mam tyle różnej muzy, że hej! Wszystkie składanki Cafe del Mar i inne :) Yenka, czekam na wieści. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×