Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garni a ja Ci już odpowiedziałam, też długaśnie, a co! :D niestety nie obejrzałam rozmów w toku, bo tu nie ma.. ale mogę sobie wyobrazić..wystarczy że zamknę oczy i wszystko mam jako żywo! a dzisiaj byłam jakaś kłótliwa i czepialska od rana (jak nie ja!) ale plus tego że byłyśmy z córcią na gimnastyce (choć spóźnione grubo) i nad morzem :) a Połówek się dąsał w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko jakiej dziewczyny? tej z rozmów z toku co nie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pogadałam sobie z dziewuszką z dwulatkiem/ką (nie obczajam tych dzieci!) która ma za dwa tygodnie termin nastepnego maluszka...ale jej pozazdrościłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi a na tamtym topiku mnie jedna panna wkurwiła tak, że się musiałam pożegnać po angielsku ;) ale po weekendzie będę tylko muszę przeczytać bo już ze trzy strony poszły i jestem z tyłu... chociaż zauważyłam, że niektórym matołom to co by nie powiedzieć, to się czegoś czepią, tak jakby weszły tam z misją i zamiast czytać i rozmawiać (w końcu to forum) zakrzykują jedną najmojszą ;) prawdą bez względu na to kto i co akurat pisze.. wiesz co jest najśmieszniejsze? że ja grzecznie pytam o rozwiązania, niech zaproponują, a w odpowiedzi dostaję cytat sprzed 2 miesięcy co jakaś Gosia powiedziała i podsumowanie, że wszystkie drugie to suki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to emma popisała sobie do siebie a teraz jej się czas na necie skończył.. zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś teraz to juz pewnie ty też śpisz? ;) Ja tez już Garnierce odpisałam - co prawda nie tasiemcowato, ale też mi troszke tego wyszło ;) Serduszko ;) no faktycznie ta dziewczyna była przybita, ale ona sama pozwoliła temu facetowi na traktowanie się jak darmowy hotel :( Miłośc miłością, ale ten facet jej jasno powiedział, ze jak sprzeda mieszkanie, w kótrym teraz mieszka jego była żona, to kupi sobie swoje mieszkanie i tam zamieszka sam :( Więc na co ona jeszcze liczy ???:( Przeciez nie na zmianę jego decyzji, bo to jest juz nieodwracalne. A nawet gdyby, to Exia uczyni z jej życia pieło i juz ona się postara, zeby jej były widywał sie z nią, i wyobaz sobie, ze ta dziewczyna jednak będzie z tym kolesiem . Exia będzie nadal z byle czym do niego wydzwaniać, i wyobaz sobie, ze jego synowie maja juz dzieci . Ja myślę, ze ta exia wraz z wnukami pakowałaby się do domu tej dziewczyny i tego faceta, wszak ta exia uważa , ze nie nalezy zrywac wiążących ich więzów :(. Ba nawet powiedziała, ze wg kościoła to ona nadal jest żoną :( Ja na miejscu tej laski wiałabym gdzie pieprz rośnie ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częć, dziewczyny, co wy oglądaci??????? Mnie zajęły pewne zagadnienia teoretyczne, do nocy......Spadam, papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ty siedzisz w teorii, a my oglądamy praktykę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Cześć Wszystkim ;) Buzia ;) Serduszko i jak lepiej ?? Groszku co z tym mieszkaniem?? Yennka - ten weekend przeznacz na odpoczynek, żadnych zakupów i garów ;) Ninke i jak rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa i co u mamy Kubusia? Kto w końcu zadeklarował pomoc przy małym? No Whim ;) Emmuś owym topikiem nie przejmuj się ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Celi :) Masz sporo racji w tym co napisałaś odnośnie tamtej dziewczyny... No ale siłą rzeczy zasmucił mnie fakt, że ona tak się w tym pogrążyła. Niby wiedziała od początku jak będzie, ale tylko NIBY. Bo jak na moje na początku poznała starszego faceta...no sporo starszego, ale zapewne zaimponował jej dojrzałością, która niestety teraz jest wątpliwa. Zaufała mu, pokochała.... A on.... A on nagle, przy początkowych deklaracjach miłości twierdzi, że i tak się rozstaną, że nie będą razem.... No chore to jest! I szkoda mi jej, że nie ma w sobie na tyle siły, by tym facetem wzgardzić, by wyrzucić go z jej własnego mieszkania!! No ale nic. Zostawiam to. Groszku, no właśnie jak z tym mieszkaniem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mieszkanko baaardzo fajne :) dziś dopytałam o szczegóły, których wczoraj nie uzyskałam. No i w poniedziałek jadę wpłacić rezerwację, a potem śmigam po bankach za kredytem. Już mi Ani doradziła przez telefon na co zwracać uwagę i w ogóle co i jak. Ja się z mamą śmieję, że jak zapadają takie ważne decyzje to jak zwykle facetów przy tym nie ma ;) Znaczy się mojego taty... bo jest w morzu. A pewnie byłoby nam łatwiej. No w każdym razie decyzja zapadła... zobaczymy co bank na moją decyzję :D Chcę wziąść 100% wartości mieszkania, aby za to co mam móc je jakoś wykończyć. No i termin oddania to połowa maja. Sądzę więc, że w okolicach czerwca już będę na \"swoim\". Zadłużonym hipotecznie pewnie na lat 25 - takie moje ono będzie :P Jestem nastawiona optymistycznie - wierzę że się uda. No cholerka coś się musi w moim życiu udać przecież :) Zmykam do miasta po poradnik jaki doradziła mi Ani. Trzymta się ps. słuch zaginął o mojej lampie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :) Będzie bardzo dobrze i się wsio uda!!!!! A ile satysfakcji przyniesie Ci potem urządzanie WŁASNEGO mieszkania! Tylko Twojego! Więc dalej trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, wyślij kartkę pocztową z zapytaniem o nią:P rodzicom Wielmożnego Palanta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mały sie \"naprawił\" i nie płacze tfuuutfuuuuuuuuuuu by niue zapeszyc mama jest u mnie- no i w zasadzie sie nudzimy:P no jak zwykle gdy ja do pisania po przeczytaniu was...mały chce do cyca: mejbi wrócę tu jeszcze:) emmus fajnie popisałas do siebie :P dzieki za emile....a nawet nie wiecie jak różne macie zdania na ten temat :) ale mimo wszystko oki:) nowy dzien lepszy humor:) szczegolnie jak mały spi:P i nawety w nocy dał pospac groszku to widze ze na dobre ci wyjdzie ----- własne mieszkanko chmmmnikt nie truje nioe marudzi:D nie ma tego złego:P no i gachów na noc mozesz sprowadzac, chodzic z gołym dupskiem i maseczkami po mieszkaniu:D heheh anouk ty pracusiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Garnierka ....wysłałam mailka do Ciebie właśnie. A zdjęcia Kubusia cudne. Wiem,że jakieś powtórki tego programu są do połodnia w tygodniu. Ale chyba tam powtarzają stare historie. Celi.....podzielam Twoja reakcję co do programu. Razem z moim oglądałam. I jako komedię to traktowaliśmy. Żal było nieco tej ostatniej dziewczyny, straszny smutek w oczach miała. Ogólnie można powiedzieć ,że straszni palnci z tych facetów. Ale o kobietach też nie można dobrego słowa powiedzieć. I po raz kolejny przekonuje się ,że to głównie od podjścia tego rozwiedzionego faceta i jego mądrości najwięcej zależy by ta druga czuła się dobrze. I jeśli ludzi się rozwiedli to lepiej jak nie mają ze sobą kontaktu. A już sobie nie wyobrażam jakbym miała się tak kłócić z facetem od exi czy nawet z samą exią. Jak to było w pierwszej historii. Takich kontaktów w ogóle nie biorę pod uwagę. Zielony Groszku......urządzanie mieszaknia fajne. Najgorsze są wszelkie remonty. I nie tyle remontem trzeba się stresować co fachowcami , których fachowcami nazwać nie można. Aha, mój przymilny ale ja zimna jak lód i w jego przemianę nie wierzę. Ale jeszcze zobaczymy co pokaże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNA 🌻 WIOSNA 🌻 WIOSNA 🌻 WIOSNA 🌻 Tyle że u mnie HALNY huuuula, dziwne to, bo ja przecież mieszkam na północnym zachodzie... :P No ale zdmuchnęłoby mnie dziś! NAPRAWDE! Garni :) Ninke cieszę się że facet oprzytomniał i zrozumiał, że dąsaniem się osiągnie opłakane skutki. I niech się pzymila jak najdłużej! Wystarczająco długo było Ci z jego powdu smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha Giertych w swoim programie Zero tolerancji powołuje się na badania, ale zapomina wskazać ich źródła. Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, tak, bo to przecież ważny dokument, a nie coś tam..... Wiesz, Ka, teraz sięgnęłam do źródła i się nieźle zdziwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miała miejsce podobna sytuacja... i chyba także związana z rodzimą partią Pana Giertycha... Także nie potrafiono wskazać źródeł badań, które dowodziły, że stosowanie prezerwatyw rzekomo przyczynia się do niepłodności... I to chyba za Twoją przyczyną Ani przeczytałam odnoszący się do takiego tematu artykuł. Fakt... to coś więcej niż żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko.......oby tak było. Mi nadal jest smutno bo nie potrafię tak nagle stwierdzić ,że jest wszystko dobrze. On mi to musi udowodnić. I cudów od niego nie oczekuje ale normalnego, spokojnego, czułego zachowania. Anouk.......eeeeeeee ja tam Giertycha nawet lubie:) jest przynajmniej aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie Giertychowe pomysły przytłaczają to, co w kraju naprawdę wymaga programów naprawczych! Aktywny on jest na moje aż nadto ;) Ninke, doskonale rozumiem Twoje uczucia. Ja mam z reguły bardzo podobny schemat, gdy po jakiejś przykrości wydaje się już być normalnie to we mnie i tak z wielką siłą jeszcze długo panoszy się, może nie tyle smutek, co zawód, albo rozczarowanie... Sama nie wiem jak nazwać to uczucie, ale to coś takiego, co w żadnym wypadku nie wywołuje choćby cienia uśmiechu na twarzy i w sercu.... No ale zawsze staram się ze wszystkich sił aby takie uczucia mnie nie dręczyły bez przerwy. Staram się włączyć na pozytywne myślenie. Ty też się włącz na nie, kochana i głowa do góry! :) Gdyby w Twoim związku nie było cichych dni i jakichś sporów, a ciągła sielanka, wtedy możnaby przypuszczać, że jest to związek nienormalny. A tak mieścisz się w granicach normy przynajmniej ;) Więc uśmiechnij się na przekór smutkom :) WIOSNA już nastała! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, musiałam sięgnąć do oryginału projektu, jest na stronach MEN..... http://bip.men.gov.pl/akty_projekty/projekt_zero_tolerancji_100107.pdf w ogóle jest tragiczny, jako dokument:O:O:O Komuś wydawało się, że jak jest format pdf to starcza..... Musiałam popracować, poszukać źródeł....i znalazłam i się uśmiałam i nieziemsko zdziwiłam...... KNOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona 7!!!!!!! Co to w ogóle jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke, akurat lepiej, żeby Giertych nic nie robił...on ma masę pomysłów, szkopuł tkwi w tym, że on się nie zna na edukacji :O:O:O a rządzi jak polityk , nie zas dycydent od oświaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze.........nie można tak traktowac czytelnika. JUż nie wchodzę w sprawy merytoryczne, ale forma, styl.....no ...........subtelne jak LPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko się zmusiś do czytania czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk......choć tak się nastarałaś to jak tego dokumentu nie dam rady przeczytać. Już wolę muzyki posłuchać. Ale mnie to w ogóle od jakiegoś czasu polityka nie interesuje. Ale znalazłam coś na innym topiku Wklejam \'\'o uniewaznienie slubu koscielnego mozna sie starac w ciagu 3 lat od rozwodu cywilnego (albo rownoczesnie)\'\' Czy to prawda? Nigdzie na ten nie wyczytałam o tych 3 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja od wczoraj same takie \"masakry\" wertuję...... Ale....w tym to mnie powalił tytuł....... ;) Dziecko odkryło worda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke, ja o tym nie słyszałam, ale znajomy ksiądz zawsze mówi, im wcześniej, tym lepiej, póki wszyscy pamiętają.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×