Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Kurka wodna, jeszcze ies jeszcze bardziej się mi pochorował, jak nie kość w dziąśle, to łapa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Celi, ja dzis przypadkowo zastosowałam siedo twojej rady, zakupy zrobiłam iewielkie, przy okazji - bo szłam po cu\\iuchy do siebie, potem po ciężkie rzeczy poszedł ksieciunio. Gotowac duzo nie muszę, bo w zamrazarce tyle pierogów i innych cy\\udów namrozilam, ze straczy na cały tydzień i nawet dłuzej. Mieszkanie posprzątałam, księciunio odkurzył. Obejrzałam skoki i łyżwiarstwo figi\\urowe, teraz sie lenie. Garnierka - odpisałam Ci, prosze Cię jeszcze raz - wyluzuj. Wczoraj wróciłam z imprezy dosć późno, bawiłam się super, oczywiście księciunio się dąsał, prowokował mnie do nawiazania kontaktu, np godzinę po zakończeniu konkursu w Planicy, gdy przy stole wznieślismy już 3 toast za Adama, on przysyła mi smsa \"Kochanie, Adaś najlepszy\" ;-) Myslałam ze padnę ze śmiechu. Jak wróciłam był obrazony, nadąsany, więc zastosowałam jego taktykę i nie odzywałam się. Poogladałam tv, potem umyłam się i bez słowa położyłam spać. Wytrzymał \"obbrażony\" ok godziny, bo jak się przebudziłam to przytulał mnie mocno do siebie. Rano nagadałam mu trochę, o jego zazdrosci itd, choć początkowo sie wypierał to potem przyznał że był na mnie zły za wyjscia. Więc mu powiedziałam - to teraz wiesz jak się czuję, jak Ty spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi, jak chodzisz do nich na imieniny itd. A to była akurat impreza z pracy, bez osób towarzyszących. On też ma takie spotkania i ja nigdy nie mam pretensji. A zaraz po swiętach ma zlot iluśtamlecia ukończenia podstawówki. I też idzie. Wiec jak mu to wszystko wygarnełam to mu się głupio zrobiło. Bo na imieniny i inne imprezy \"parowe\" u moich przyjaciół i znajomych i rodziny jest zawsze zapraszany. I teraz mam spokój, bo jemu jest wstyd. ;-) I dobrze. A jeszcze badziej się cieszę ;-) bo wczoraj usłyszałam kompelment od baaaaaaardzo przystojnego pana, ze jestem \"czaderską laską\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sięściałam z moim, a że mam dużo pracy, więc...... niech się dąsa, niech robi co chce:P yenka, praca pracą , ale drugą serię ogładała, nasluchiwałam pierwszą, ale nie mogę ścierpieć Szaranowicza....po prostu mam ochotę go ^%*&^(7%^%^*&^()*&90& Ta jego poetyka sportu, pożal się Boże:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, oglądałam na Eurosporcie, nie wiem kto tam komentował, ale było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wolę Europort, tam mają nromalnych komentatorów, Szaranowicza \"komentacji\" nie dzierżę (mój tata mawia, że jest przywróceniem kary śmierci na jeden dzień, jest totalnie przeciw, byle tylko wykonali wyrok na Szaranowiczu) oraz tych idiotycznych wywiadzików Kurzynowskiego Bartosza, czy jak mu tam....... A teraz przeszukuję net w poszukiwaniu innych \"masakr\":P yenka, miłego lenienia się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny.....ja jestem z doskoku. A weekendy to tradycyjnie spokojne tu. Fajny komplement:) Anouk.....tym razem jak wkleisz to przeczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, na razie znalazłam opinię o tym projekcie na ISP. Mają podobne zdanie do mnie;) i Ka:P Szukam projektu jego wychowania patriotycznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam nic co z daleka czuć LPR-em i podobnym oszołomstwem. Zboczenie ;-) Ani roumiem - praca, zawód. Trzeba być na bieżąco z boszem ;-) Pozdrawiam i uciekam podreczyć ksieciunia. Ninke, mnie tez sie spodobał, zajebista laska jest takie oklepane ;-) Do jutra dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak szerokim łukiem omijałam przez pewien czas nową witrynę, giertychową MEN:O:O:O:O:O Kurka woda, zlikwidowali wysszukiwanie.....:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny przeczytałam maila................... JESTES WIELKA popłakałam się wiesz ja poprostu jestem taki słabeuszek. teraz mały usnął..od 13 męczył strasznie jak mama wyszła.. płakał chyba bolał go brzuszek..jestem przerazliwie głodna zrobiłam w sekundach wolnego obiad dla nas, a oni w tej chwili wrócili z basenu- nawet nie pytalam co tak długo- prosili o obiad..więc był..ale wyszli o 12... wrocili teraz \"pojedzeni\" wymiękłam a teraz mały chce grac na komputerze..a ja dopiero co siadłam kompa mam w pokoju gdzie spi kubuś..ja cichutko klikam sobie- to jedyny w zasadzie kontakt z ludzmi:P słuchajcie odciągnęłam cały pokarm..mam mało- nic dziwnego ze mały płacze- jest głodny dlatego nie obywa sie bez sztucznego.. chcialam tak bardzo karmic tylko piersią znalazłam punkt tzw \"pogotowia laktacyjnego\" w moim miescie- chyba zadzwonie, moze zle go przystawiam ze zaczyna płakac i prężyć sie ..no i co jesc co robic by miec pokarm.. ha!! mam zejść młodemu z kompa..... niekomentuję...rozdrazniona jestem i tyle.. chyba zgasze go i położę sie spac.. na cholerę robiłam obiad...tyle obiadu- dla mnie samej byłoby mniej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale politycznie przez ostatnie dwie strony:) ja tam sie nie znam i nie w temacie jestem... wiatr a raczej wichura uszkodziła nam antene i nie mamy nic w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) u mnie chyba początki halnego :( głowa mnie boli :( Byliśmy w BB trochę pooglądać różnych sprzętów do domku itp - ale ten wiatr zepsuł mi całą zabawę :( Już się dzsiaj nałykałam piguł bllleeee Garni, nie wiem jakie mają dziewczyny zdanie, ale ja z twoim Kubusiem bardzo się zżyłam i traktuję go jak prawdziwego siostrzeńca i nawet najmniejsze kichanie w jego obecności traktuję jako zamach na jego niezalezność :( ehhh ja juz taka jestem :( I chyba rodzina rekonstruowana to nie dla mnie :( Im więcej o tym myśle tym bardziej przekonuje się, że ja w takim składanym świecie nieodnajdę się nigdy :( Ani , polityka mnie kiedyś pasjonowała i pociągała, ale od czasów obecnych rządów zmianiłam załkowicie zainteresowania :( Yennka , tak trzymaj , dbaj kochana o siebie ;) a szczypta zazdrości u twojego tylko na dobre mu wyjdzie ;) Ninke, to super, ze twój zaczyna myśleć ;) Serduszko ;) - czasami musimy straszną cenę zapłacić za błedy, a wierz mi pózniej umiemy z tego skorzystać ;) Groszku ;) - no to gratulacje ;) 🌼 jak juz wybierzesz koncepcję urządzenia domku to koniecznie pochwal sie, moze coś podkradnę z twoich pomysłów ? ;) Buziaczki dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, ja się zajmuję polityką, ale edukacyjną........ :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka - wielka to ja nie jestem. Raczej mała ;-) Ale jak piszesz o moim emilku - to Ci powiem, ze nie jesteś słabeusz, to przejdzie, kryzysy Ci mina i jak Kuba poleci \"do koleżanki\" to Ci się łza w oku zakręci i bedziesz tesknic. Za kupkami i zupkami. ;-) Z pogotowiem laktacyjnym świetny pomysł, a jak nie to dokarmiaj małego sztucznym i nie miej wyrzutów sumienia. Sprzątanie czasem olej, a z Ł pogadaj nt. jego syna - niech wytłumaczy mu że przy dziecku trzeba spokojnie i po cichu jak spi. I ze ma sie młodszym braciszkiem opiekowac a nie go budzić, maly weźmie na siebie \"obowiązki\" z chęcią. Ważne jest by to Ł rozmawiał z nim i okreslał zasady w Waszym domu. Buziaki i trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) tym bardziej ci współczuję :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka ;) ma fajne rady ;) - wszak to doświadczona już mama ;) i licze po cichu, ze kiedys gdy ja będe potrzebowac rady to Yennka też mi pomoże ? ;) - no do szybkich randek to nie podoba mi się taka perspektywa :( - chyba jestem juz zazdrosna mimo, ze nie mam jeszcze o kogo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni....... czy możesz mi przybliżyć Twoje problemy laktacyjne na maila?? Oczywiście jak Cię do kompa puszczą.........:( Może będę mogła pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, uważam podobnie jak yenka, że Twój powinien wprowadzać synka w rolę starszego barata, czyli tłumaczyć mu cierpliwie nowe obowiązki.... Nie smętaj, bo przecież reszta się dobrze układa, a pierwszych tygodniach życia dzidzi prawie każda mama jest padnięta i wkurzona, szczególnie taka, która ma pierwsze dziecko;) Celi, no niestety::O:O:O:O:O taki mój zawód:P a swoją drogą, to w programie przemocy w szkole jest punkt o studentach i wyższych uczelniach, chyba coś ministrowi się pomyliło, to nie jego działka, ale gdyby dorzucił sejm i media byłoby jak najbardziej :P:P:P:P Oj, polew mam dzisiaj z tego rewolucyjnego programu....jakie tam cuda znalazłam;) nie tylko w formie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani miej litośc nad Agatą , dzisiaj wieje wszędzie i chcesz ja narażac na brzydką fryzurę - oj nie ładnie :P :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a pamiętasz jak ci wróżyłam że ów minister i tobie się przysłuży to zapierałas sie rekami i nogami :P no i na czyje wyszło ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D kochana ty go nie doceniasz- a to błąd :D:D:D:D:D:D:D on ma swoje ambicje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P Bo mi chyba trzeba:P:P:P:P Jak tak sobie żyję i odbieram sygnały ze świata:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!Week nastał, więc mam jaiki-taki dostep do kompa.Ale za to zaległosci wiele do czytania , nie wiem, jak podołam.W sukurs przyszło mi to,ze miałam dziś krótkie, acz bolesne spiecie z księciuniem, czego pokłosiem jest fakt,ze teraz kazde zajmuje się soba w innym pokoju-on spi, ja klika;)Czyli nie ma tego złego;)Nie wiem, co tam u Was nowego, ale postaram się wdrozyc.Zauwazyłam tylko problemy młodej mamusi, tez miałam podobne zajscia Garni, jak chcesz, to moge cos kliknac na priva....Pozdrawiam kazda z osobna.Emmo-@ wymęczyłam po długich cierpieniach do Ciebie...Groszku-jak samopoczucie? Jest ciutke lepiej?Jagódko, kliknij do mnie emilka-jesli mozesz.Celi-szkoda,ze nie wiedziałam wczesniej,ze dzis bedziesz w B., moze dałabys się zaprosic ze swoim panem do nas.....Bywajcie-póki co. ale zaległosci tygodniowych tyle,ze nie wiem, kiedy i czy sie wyrobie.ale chyba tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :D:D:D:D:D:D Net ;) nie wiem kochana czy chciałabyś gościć zakatarzonego marudę ;) bo taka dzisiaj byłam, ale dzieki za zaproszenie ;) kiedyś skozrystam ;) a dzisiaj połaziliśmy troche po Syriuszu ;) - no i jakoś słabo szło mi podejmowanie decyzji jaka podłoga :( - dobrze, ze mamy jeszcze tyle czasu ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi smutno i przykro...komu jeszcze..? pochlipuje sobie przy reszteczce beherovki...a ksieciunio-niedosc,ze zawalił, to poszedł sobie w najlepsze opijac nowa mikrofalkę z sasiadami....buuuuu....;(trzeba miec tupet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net... Mi też smutno... Ostatnio w każdy weekend smutno :( A ten Twój księciuniu to rzeczywiście tupet ma!!!!! Wrrrrrrrrrrr co za facet!!!!!!!!!!!!!! Zostawić Ciebie tak samą pochlipującą przed monitorem!!!!!!!!! Do dupska mu nakopać z calych sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×