Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bubulecykolegor

Szukam przyjaciół na dobre i złe - byśmy razem zrzucały...

Polecane posty

Gość aa..aa
dziewczyny czy ktoras zetkneła sie z dieta 3-4 dniową opartą na jedzeniu (jogurt,kiwi,banan)nie jestem pewna czy cos jeszcze i czy to na pewno to-( nie pomietam co sie jadło czy zamiast banana byl ananas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Długo nie zaglądałam ale mam masy roboty. W pracy terminy terminy i jeszcze raz terminy. A popołudnia tez wiecznie cos. Do tego wszystkiego w domu net mi sie zawiesza. Co do dietki to jakos trzymam ale stwioerdziłam ze nie dam rady na diecie w ktorej jest mało składników. Na wage staram sie za czesto nie wchodzić. Mowia ponoc ze powinno sie robic ważenie raz w tygodniu i najlepiej rano. A wiecie moze czy to prawda ze po hormonach trudniej jest zrzucic wagę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa.aa moja znajoma stosowała dietę pszeniczną.....gotowała i jadła taka paciaję kilka razy dziennie chudła, fajnie i szybko... tylko potem te kiloski wracają i szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
do dodzi wiem o tym do mnie tez wracaja te ostatnie 5 kg - 30 kg trzymam juz 3 lata i one mnie nie dopadna mam tego dosc ale co mam zrobic musialabym nic juz nie jesc orgaznizm nie chce juz tak szybko spalac teraz musze sie tak katowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! bubu odezwij się jak dziś Ci idzie????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do Dodzi
czy ja też mogłabym dostać od Ciebie namiar na sprzedawcę acomplii? jeżeli nie ma żadnych skutków ubocznych to myslę, ze warto wydac tę kasę, zaoszczędzę dzięki temu na srodkach antydepresyjnych ;-) no niby żart, ale jeżeli życie i myśli obracają się tylko wokól diet to warto zapłacić za spokój umysłu te 600 zł, poprawiłoby mi to jakość egzystencji zdecydowanie... etella@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! czy przyjmujecie jeszcze nowe chętne do wspólnego zrzucania? chętnie bym sobie z kimś popisała o walce z tłuszczykiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dawno nie pisałam sorki ale poprostu mało na to czasu, obiecuje że sie poprawie ale i tak na bierząco czytam was, u mnie kolejny kilosek poleciał, samopoczucie w miarę może być - do wytrzymania, mało jem a L biorę już co drugi dzień - i tak nie chce sie jeść... jutro troszke wi8ęcej napisze, trzymajcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... ale ja nie handluję acomplią...... miałam informacje ściągnięte z neta... takie ogólnodostępne!!!! i nie jestem żadnym doradcą... w tej sprawie.... sorry..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... waletynkowo!!!! życzę wszystkim udanych Walentynek!!!! bubu jak dziś???? jakie postępy w odchudzaniu????? potem wpadnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie w ten walentynkowy wieczorek, ja dzielnie sie trzymam... jak na razie u mnie ok mąż kupił mi dzisiaj avokado i winko wytrawne, wypiję pół lamki bo nie brałam dzisiaj L zapowiada się ciekawy wieczorek:D Jak tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
co sie dzieje nikogo nie bylo czy juz po diecie jak idzie zycie na zielonych pigulkach ja od wczoraj biare meridie moja waga -3 kg i to zasluga chalwy ha ha teraz meridka zeby troszke oszukac glod co potem zobaczymy powiecie ze to nie dozo3 kg ale ja widze ze uciekly jeszcze 3 i bedzie koniec jak meridka nie pomoze wracam na ta chalwe nie jest zla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja kolejny kilosek zgubiłam - razem to już 7 mi ubyło :D na zielonych jest ok, amopoczucie spoko jest - już sie przyzwyczaiłam i mimo iż wczoraj lkawałeczek ciasta zjadłam to ubywa.... i ubywa... a ja jestem w siudmym niebie bo w końcu leci... a od roku nie udawało sie innymi sposobami... dzięki bogu że L istnieje... piszcie dziewczyny co u was, jak tam z dietką, ubywa was troszke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babki dietetyczki!!! pozdrawiam Was cieplutko... ja po balu na razie nie ważę się... bo po co mam sobie psuć humor??? który jest jeszcze szałowy... karnawałowy???? dziś ostra dieta.... i czekam na efekty!!!! bubu jak czytam..... to u Ciebie fajowo???? trzymam kciuki... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
witam wszystkich jestem juz 11 dni na meridzie ataki glodu mineły jem mało meridia działa dobrze sie tez czuje a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
do bubu ile mniej na wadze i jak twoje samopoczucie ile dni na lidce i ile zostalo do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore co drugi dzień, mijają już 3 tygodnie i 8kg poszło:D od jutra bede brać pół co drugi dzień, aż w końcu to odstawie... tak stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Panie .... Ja tak tylko przy okazji ..ponieważ penetruję sieć w poszukiwaniu dyskusji na temat Acomplii. Mam ją od wczoraj , dzisiaj zażyłem przed śniadaniem pierwszy raz. Nie ma jakichś wyjątkowych objawów spodziewanego typu ... tzn . Brak łaknienia czy jak kto woli sytości. Na razie jest normalnie ... jakby co to będę Wam meldował. cmokjaksmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algi23
Ja gdy przyjmowałam suplementację African Mango http://afrikanmango.pl to już po pierwszych dniach mój apetyt zmniejszył się już nie podjadałam między posiłkami;) dużo również się ruszałam bo przy odchudzaniu to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×