Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bubulecykolegor

Szukam przyjaciół na dobre i złe - byśmy razem zrzucały...

Polecane posty

Gość aa..aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 15 kg do zrzucenia ja od dawna jadam góra 1600 ckal na oko, nie używam tłuszczów zwierzęcych, jem głównie warzywa, mięsko chude najczęściej drobiowe, raz w tygodniu rybka, czasem serek twarogowy z rzodkiewką jajeczko, nie słodze nie jem chleba makaronów, ziemniaka bardzo rzadko, nie jem kasz, żadko ryż dziki lub brązowy i jakoś mi nie ubywa... a sport uprawiam prawie codziennie kiedyś odchudzałam się intensywnie i jadłam ok 500 ckal dziennie i świcząc po 5 godzin dziennie i zrzucałam sobie spokojnie nawet do 15 kg w krótkim czasi i dzięki temu mam tak zaburzony metabolizm iż mimo prawidłowego odżywiania się stoję w miejscu, więc mi może pomóc tylko dobry środek, a jak wiadomo każde tabletki mają jakieś skutki uboczne...jak sie bede zle czuć to je odstawie, ale musze spróboeać tym bardziej że mam niskie ciśnienie hehe ok 100/60 wiec nie powinno być tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
biorac lide nie chce ci sie jesc przestajesz brac wtedy glod jest straszny a moze to tylko ja tak odczowam nie wiem tak jak mowilam mnie gobia sladycze moge nie jesc lecz tej przyjemnosci teraz nie moge sobie odmowic u mnie jest tak(raz anoreksia a raz bulimia alba bulimna anorektyczna)-jak kto woli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
sprobuj moze z meridie jest w tej samej cenie i pod opieka lekaza to samo dzialanie (ponoc ten sam sklad) dobra bo posadzisz mnie ze ci cos sugeruje ale ostatnia bylo za dozo zamieszania wokol lidy co do metabolizmu przyspieszysz go sobie jedzac chudy ser popijajac go jogurtem waze teraz52 mam 150 wzrostu -wiem co pomysliz- ale to nie tak chce dojsc do 45 kg i osiagne to kiedys mialam taka wage i byla ona w sam raz dla mnie kiedys bylam naprawde gruuuuba teraz jestam troszeczke gruba nie potzrebuje wagi widze po sobie ze jest niedobrze i jak mowilam po ubraniach mam pelna numeracje spodnie jakspadochrony o numerze 42 i wiekrze i spodnie numer36 i to jest moja waga te ostatnie sa zaciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa..aa ja cie nie chce krytykować nie wiem skąd sobie to wziełaś - naprawde cie rozumiem i jestem w podobnej sytuacji a ciesze sie że mówisz co myślisz bo warto jest znać zdanie osoby która na własnej skórze próbowała tego.... Lide już zamówiłam wiec i tak bede ją brać ale jak coś to może następnym razem jak sie skończy to wezme meride... a ja mam 169cm wzrostu i waże 65 kg - więc właściwie w stosunku do wzrostu mam tak samo jak ty ;) poza tym ja uważam że ważne są rezultaty, a droga do nich może być różna - wolny wybór - nie wszystkich stać na przestrzeganie diety, bo pokus w około jest za dużo - a i ja jestem uzależniona od słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
zaczne brac meridie lekarz zgodzil sie ja mi wypisac tylko teraz robie przerwe po lidzie tak jeszcze ze 2 tygodnie co do krytyki to pisalam z ludzmi i chyba nie moglam siez nimi dogadac ja niggy nie odchudzalam sie zdrowo (lecz skutecznie) co do zdrowia to narazie nic mi nie dolega jak dlogo- nie wiem co do przyspieszenia metabolizmu jutro sprubuje przeslac jakas rade co jesc aby go przyspieszyc w domu mam sterty gazet i dozo z nich przerabialam- mi pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
jak pisalas udala ci sie kiedys schudnac szybko ja twierdze ze poczatki sa latwe doza gozej jest przy samej mecie pierwsze 10 kg schodzi szybko - jak czlowiek zaczyna sie odchudzac dopiero pozniej zaczynaja sie schody jak zaczynalam odstawilam slodycze 0 cukru przez rok udalo sie po roku przynioslam calą reklamowke slodyczy wchlonelem ja na raz i to bylo straszne cale noc w toalecie -(po alkocholu mniej chorowalam )i na kilka miesiecy mialam spokoj teraz zastanawiam sie czy tego nie powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
mam teraz motywacje maz wraca za 2 miesiace z wysp i fajnie bylo by moc nie gasic swiatla tak jak mowie 5 do 7 kg dla jednych to malo dla mnie to jest bardzo doza terz mam rozwalony metabolizm wiec zeby to osiagnac musze byc glodna w jakim czasie udalo ci sie schudnac te pierwsze 15 kg i czy one wrocily czy udalo ci sie i idziesz z gorki -masz 15 do zgubienia czy jeszcze 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrzuciłam to 2 lata temu w ciągu 2 miesięcy, potem rzuciłam palenie i zaczęłam sie opychać - więc znowu przytyłam, choć przez pierwsze pół roku mimo jedzenia waga w miejscu stała mam nadzieje że tym razem uda się tak na dobre.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
ja zaczynalam od wagi 85 kg doszlam do 45 po 2 miesiacach zaczelo przybywac ale nigdy powyzej 55 i tak skacze wiec sie odchudzam niejest to jo-jo bo zbyt dlugo trzymam wage zima przybywa latem wiadomo idzie w dol , jestem leniwa wiec cwiczenia czy biegi odpadaja owczem zaczynam 2 dni i juz mi sie nie chce i jest jeszcze cos- nie pije wody tyle ile powinno sie jej pic -nie moge i nigdy nie pilam -czy to nie dziwne nawet jak sie zmuszam nie daje rady wypijam szklanke dziennie czesami nawet nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noelli
Hejka :D Co to za specyfik ta "lida"? To jest dostępne na recepte ? no i jak mniej więcej wahają się ceny :) zaczynam pękać z moją dietą tym bardziej że mój kochany mężuś podżera mi pod nosem ciasteczka i czekoladę ;/ akurat tą którą uwielbiam :(Ratunku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobne do meridy ale w Polsce podobno niedostępne, chyba że przez internet zamówisz, niektórzy sprowadzają to zza granicy meridia jest podobna i jest dostępna w polsce na recepte w aptece, podobno meridia jest o wiele droższa, a lida 75 - 80 zł kosztuje 30 tabletek - czyli na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelli i tak w ogóle to mam podobny problem, ja już p,ekłam 4 dni temu, po lidzie podobno w ogóle na jedzenie patrzeć nie można, zobaczymy, powinna w przyszłym tygodniu do mnie dotrzeć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigra25
czesc dziewczynki zapisuje sie do waszego klubu! moj cel to pozbycie sie 7 kg ktore' dziwnie 'poszerzaja moja talie, biodra, uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigra25
znacie jakies sposoby na wieczorne napady apetytu? nie daje rady caly dzien moge nie jesc a wieczorem bummmm w lodowce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra25 nono coraz więcej nas - fajnie, mamy wspólny cel, zrzucić ten balast !!!hehe:D napisz ile masz wzrostu i ile ważysz - Tigra25 (jak chcesz) możesz sie też zaczernić :D (jak chcesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wieczorem ok 18 zjadam cały głęboki tależ warzyw gotowanych, po nich jestem tak syta że nie myśle o jedzeniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigra25
przepraszm ze nic o sobie nie napisalam juz sie poprawiam! mam 25 lat i jestem z olsztyna a teraz najbardziej interesujaca kwestia ;-) 162 cm i 60kg ramiona i gora ogolnie do przyjecia gorzej z dolna czescia tam wlasnie tyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wszystko wiemy :D to co?? razem chdniemy?? ja muszę niestety na razie odejąć od komputera, ale pod wieczór jeszcze powinnam się pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys stosowalam diete SB, kapusciana efekty byly przyznaje ale zaniedbalam sie do tego brak czasu i wieczny pospiech ktory towarzyszy mi ostatnio zawsze i wszedzie wiec jem co mam akurat pod reka! jedyne na co choc troszke zwracam uwage to weglowodany staram sie ich unikac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigera mam pytanko , gdzie zamawiałaś i ile cię ów specyfik kosztował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, puto cóś sie zrobiło... Ja nie trzymam teraz diety, jem wszystko co popadnie - skutek ostatniej głodówki :P jak już przyjdzie do mnie lida to sie wezme tak na dobre :D dzisiaj mam wieczorek zapoznawczy z nowymi sąsiadami, a i mecz w piłke ręczą jest to właśnie piwko sobie popijam i wieczorkiem na kolacjie pizze zamówie.... nono sporo tych kalori ale co tam, jeden czy dwa dni takiej wyżerki nie zaszkodzi, a i tak nadrobie zaległości w chudnięciu .... już wkrótce :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę niech mi któraś napisze gdzie i za ile można kupić lidię. Może zastukać na mój mail dostępny w profilu :) Właśnie postanowiłam sobie zrobić wieczór piękności :D maseczka na włosy , na buzię , relaksująca kąpiel , kawka i gazetka ...fuuullll relax....mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Noellie wysłałam ci na meila adres strony z której ja zamawiałam, mam nadzieję że doszło... ja nadal czekam na przesyłkę, ale dzisiaj jest dopiero poniedziałek rano wiec jeszcze jest troche czasu, może dzisiaj, może jutro dojdzie...na razie pochłaniam ogromne ilości wysokokalorycznych kąsków, nie moge sie powstrzymać...:( pozdrawiam was serdecznie i piszcie tu troche częściej bo pusto sie robi, chciałabym aby ten topik dłłłłuuuuuuuuuuuuuuuugo trwał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja i tak odziennie tu zaglądam i dorzuce co nieco od siebie...:) jak idzie, kiedy i dlaczego sie załamałam, samopoczucie, wrażenia itp, cokolwiek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam.... chcę i ja dorzucić do tematu swoje trzy grosze.... jesli mogę??? odchudzanie moje takie prawdziwe.... zaczęło się w styczniu zeszłego roku!!!! przez te ostatni rok odchudzałam się samodzielnie.. zjadłam wszystkie wspomagacze dostępne na rynku... rówinież i tym nielegalnymi.... odchudziłam się ponad 20 kg..... ale odchudzam się dalej....w tym roku pod nadzorem dietetyka.... ponieważ moje ostatnie próby stosowania Meridii spełzły na niczym... zjadłam 3 opakowania i nic nie schudłam... ciekawe zjawisko?? postanowiłam dalej się odchudzać wg zaleceń lekarskich..... zjadłam także Lidę i wiele innych wspomagaczy...... a teraz tylko dieta i efekty już są...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia moje gratulacje, jesteś bardzo wytrwała, nie wiem czy ja bym tyle czasu mogła sie męczyć.... ciesze sie z twoiego sukcesu, ja mam nadzieię że też zrzuce, ale mnie wystarczy te 15-18 kg, mam nadzieję że do lata sie uda..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×