Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bubulecykolegor

Szukam przyjaciół na dobre i złe - byśmy razem zrzucały...

Polecane posty

staram się... a Ty jak się odchudzasz??? wprowadziłaś dietę... czytałam, że jesz pieczywa?? to już jest dużym sukcesem??? pisz jaką dietę sobie opracowałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie od 4 dni mam załamke i jem co popadnie, może też osttni stres tak podziałał a teraz córka chora jest i korci do jedzenia jak z nią w domu siedze...:( ogólnie nie jadam chleba a jak już to żadko, tak samo ziemniaki, staram się jeś jak najmniej obiętościowo ale tak by mnie chodzić głodnym, nie używam tłuszczu zwieżącego oprócz masła i to chyba tyle...:) jak mówiłam 4 dni załamki.... wczoraj ok 20 zjadłam pizze, dzisiaj górę słodyczy, barszcz i czekają na mnie krokiety .... ale obiecuję że od jutra bede sie trzymać, dzisiaj wieczorem wypiję 3 herbatki regulawitu - to sie oczyszcze, jutro bede same jabłka jeść, dopuki Lida nie przyjdzie a potem w miarę normalnie ale jednak z pewnymi ograniczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bublecykolegor
nono i na nową stronke mnie przeżuciło hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no grzechów się nazbierało... ja po 18 tej nie jem nic... tak się nauczyłam.. tylko woda niegazowana do picia... hehehe a między 18 a 20 tą zawsze mam wygospodarowany czas na gimnastykę.... codziennie i po tym się dobrze czuję.... od dziś po ćwiczeniach zaczynam foliowanie takich 10 zabiegów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ja chyba też wypróbuje to foliowanie... zaparze dzisiaj troche kawy zmieszam z odrobiną miodu i oliwą z oliwek , nasmaruje i obwiąże się - tzn brzuch i uda- folią spożywczą... i tak codziennie bede robić od dzisiaj wieczór - zobaczymy jakie efekty bedą... oby dobre 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja sobie robię z olejków do aromaterapii... mixa na bazie żelu pod prysznic... i do tego olejki: cynamonowy.algi morskie, grapefriut, cyprys, paczuli... nakładam pedzelkiem i foliuję, na ok 1 h... i wystarczy.... a taki peelig kawowy to też sobie czasami robię??? bardzo fajna jest po tym skóra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa zawiera kofeinę - główny składnik wszystkich prepartatów wyszczuplających i antycelulitowych...:D dlatego wole to kawą zrobić, ale te olejki to dobry pomysł, na pewno wykożystam szczególnie ten cynamonowy, chociaż zwykłego cynamonu chyba też mkoge dosypać....?? bo cynamon ma podobno wiele walorów.... jeżeli chodzi o działanie na skórę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
Witam Miałam kilka dni urlopu więc brak dostępu do komputera , dobrze było posiedzieć w domku od jutra sie odchudzam bo do tej pory byłam na diecie którą sama opracowałam jest to dieta o nazwie ,,Jedz to na co masz ochotę,,- co gwarantuje 1 dobre samopoczucie 2 dobry humor 3 szybki przyrost wagi 4 po zakończeniu złośc na samą siebie. Podaje przykładowy jadłospis 1 ŚNIADANIE - kawa 2 ŚNIADANIE - wafelki princ-polo lub grześ 3 Śniadanie -ciasto najlepiej z masą OBIAD - ziemniaczki polane tłuszczykiem kotlecik schabowy DESER - coś słodkiego w takiej ilości żeby starczyło do kolacji staramy się nie przerywać jedzenia cały czas jemy (możemy wtedy coś poczytać albo spędzić czas przed telewizorem) KOLACJA - jak zostało coś z deseru zjadamy do końca -produkty mogą się zepsuć lub dieta będzie mało skuteczna. Dodam jeszcze że wszelki ruch jak i wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem domu nie wskazane. DIETA SPRAWDZONA I SKUTECZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa..aa :D D hahahahahahahahah :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no ale sie uśmiałam dobre to było....:D dawno nie śmiałam sie tak czytając post;) świetna ta dieta....gdyby tylko na niej waga w drugą stonę leciała..... no ale miło cie znowu widzieć :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejki płynne algi morskie....taka stronka firmy Pollena Aroma poszukaj w necie to zobaczysz jakie olejki na jakie dolegliwości się stosuje !!!!! bardzo ciekawa jest aromaterapia??? polecam!!!! u mnie olejki mozna kupić w takich sklepach po 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście są sklepy \" wszystko po 5 zł\" to może o tych mówisz?? ale poszukam zaczne od mojego zielarskiego bo tam wiem że są olejki ale o algach morskich - olejku nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... tak....tak... własnie w takim ja se nabywam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaa
Czesć ...a ja zaczynam diete od dzisiaj...juz od dluzszego czasu probuje sie zmobilizowac ale do tej pory nic z tego nie wychodzilo...mam troszke kilogramkow do zrzucenia:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaa
no napewno musze wyeliminowac ukochane slodycze i chleb...no i trzeba zaczac regularnie cwiczyc...ja po ciazy tak sie roztylam...aktualnie moj maly ma 6 lat..aj aprzez ten czas raz tylam raz chudlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już jestem:D właśnie dotarła do mnie lida i od jutra bede na niej szczupleć!!! - tzn mam taką nadzieję... jak na razie to sporo sie dzisiaj objadłam.... od jutra same jabłuszka - tak dla oczyszczenia - przez 3 dni - a potem w miarę normalnie - tylko mało;) to co tam dziewczyny jesteście ze mną?? odchudzamy sie przecież - mam nadzieję że razem - chociaż wy bez lidy, ale każdy sposób dobry - oby cel osiągnąć :P pozdrawiam i piszcie co u was z dietką, mam nadzieje że sie nie poddajecie!! 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogif - mam nadzieje że cie jeszcze tu zobaczymy.... prawie25 - ciebie też 🌻 aa..aa - dziel sie z nami wynikami 🌻❤️ Noelli - a co u ciebie?? dodzia - z tego co wiem to też sporo jeszcze ci zostało do zrzucenia hmmm tak jak i mnie 👄 sylaaa - odwiedzaj nas jak najczęściej i trzymaj sie dzielnie dietki 🌻 Tigra25 - no ciebie też chcemy tu zobaczyć, jak tam dietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej bubulecykolegor ! u mnie wszystko jak najbardziej ok ! własnie obaliłam kubek z kawą przy pracy nad papierami i doszłam do wniosku ze mój naturalny rudy odzień włosów jest do niczego ! jutro zrobie chyba polowanie na farby do włosów hihihih🌻 no i moze sie uda a u was jak tam samopoczucia dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubelku... zdecydowałaś się na Lida w pełni świadomie??? a wiesz co jesz??? ja zjadłam 68 tabsów Lida...... ale nie polecam tej chińszczyzny nikomu....bo ja miałam ciekawe doświadczenia z L .... jeżeli masz jakies pytania chetnie odpowiem CI; przez pierwszych kilka dni to czułam się naćpana... źrenice powiększone.....na początku miałam brak koncentracji to było okropne w pracy........ trwało to kilka dni ale tak było!!!! suchość w ustach... oj trzeba pic bardzo dużo trzeba... woda wypłukuje resztki sibutraminy, której w L jest podobno 30 mg, a norma to 15 mg... różnicza jest????? pisałam na forum o L.... poczytaj zanim weźmiesz 1 tabletkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało mi jeszcze sporo... ale mój osobisty program samo naprawy... wyznaczyłam sobie na 3 kolejne lata.... 2006....razem zgubiono tak 24 kg...... przybyło po balach 2.5 kg.... już ubyło 3.5 kg na diecie pod okiem specjalisty...... wiesz co zauważyłam kiedy najwięcej schudłam jak jadłam L i stosowałam dietę South Beach.... najadałam się sałatkami... i ładnie chudłam... a w tym samym czasie moja kolesiowa.... jadła L.... zupełnie nic nie jedzac tylko piła herbatę i przybierała na wadze??? ja przerwałam przygodę z L, bo miałam niepokojące objawy np ból pod mostkiem w okolicach serca... drętwienie prawej ręki.....nigdy nie miałam problemów z bezsennością bo wykluczyłam kawę i inne takie używki z menu.... zero alkoholu... zero nic.... prawdę mówiąc to wystraszyłam się i tyle..... skończyłam L.... zafundowałam sobie Meridię kolejny cud farmakologiczny... który miała ze mnie zrobić laskę.... heheheheh i co się okazało????? wielkie G..... zjadłam 3 opakowania i chudłam 3 kg, potem tyłam 2.5.... tylko zmieniłam swoje menu.... ograniczyłam drastycznie żarło.... /????? i trochę przybrałam na wadze.... zostawiłam M..... dalszą historię już znasz??? jestem pod opieką dietetyka....zobaczę co będzie dalej.... ???? teraz nie kreci ta Acomplia??? taka kuracja na 3 miesiące???? no to byłoby coś??? tylko ceny???? to jeszcze kosmos???!!!!! czarny rynek 600 na 28 dni!!!!! no ale ja mam rodzinę.... może ich olać i sobie zrobić dobrze????? mój sponsor leży przed tv....i nic???? a co to ta acomplia??? to jest to coś co chcę mieć!!!!! ale chyba jeszcze nie teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, jestem po pierwszej tabletce lidy i jest ok mówili na forum że to biały proszek - wiec sprawdziłam... i w cale nie jest taki biały tylko jasny szarobrązowy, wiec może to nie ta lida?? no ale opakowanie jest takie jak na zdiąciach, tabletki też tak wyglądają... no nic zobaczymy jaki skutek... dodzia ❤️ - ja też zastanawiałam sie co to jast ta acomplia, dostałam nawet wszystkie informacje o tym leku na meila od osoby która to bierze... cena jest szokująca.. ale jak zjedzie troche w dół to może też sie pokusze na zakup:)... Noellie - ja przestałam farbować włosy, bo mam z nimi ogromny kłopot, są coraz rzadsze, a rudy zawsze mi sie podobał, tylko nigdy nie pasował do mojego typu urody, a uważam że naturalny kolor zawsze najbardziej pasuje do osoby:) ale jak chcesz sie zrobić na bustwo to super - trzeba o siebie dbać by dobrze ze sobą sie czuć;) - oby ci ładnie było, napisz jak kolor wyszedł i czy trzymasz sie dietki 🌻 a co z resztą?? gdzie was wywiało dziewczynki????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam... witam..... bubelku trzymam za Ciebie kciuki..... na dwie ręce!!!! obserwuj się bacznie!!!! dziewczyny która nie lubi swoich rudych włosów.... ja bardzo lubię... prawdziwe oryginalne rude!!!! nie trzeba sobie nic z nimi robić!!!!! ja farbuję... hehehe bo już siwa stara ciuciurupa jestem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaa
czesc dziewczyny...ja wlasnie zajadam sie jogurtem owocowym:)..a zaraz bede mojemu synkowi smazyc nalesniki na sniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jabłuszko zjadłam i popiłam wodą.... teraz sprzątam, zmieniam pościel bo musze sie czymś kopnkretnym zająć by troche tych kalori spalić... tych co to przez ostatni tydzień wepchnęłam w siebie;) dodzia to że siwa to nie znaczy zaraz stara i na pewno nie jakaś tam ciuciurupa, tylko kobieta w sile wieku, dbająca o siebie, piękna, 🌻 i już niedługo laseczka jak ta lala;) z talią osy:D sylaaa - no tak, ja też sie trzymam ale jak widze co jedzą moje dzieci to zawsze mi ślinka cieknie hehe, przeważnie zjadam to co one ale od dzisiaj nie!!! zaraz zjem sobie jabłuszko kolejne, bo dzisiaj bede same jabłka jeść tak dla oczyszczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ta talia osy.... to nigdy nie bedzie bo moja spuchlizna głodowa... jest typu jabłko.... czyli warstwy słoniny zbierają się własnie w okolicy talii>...hehehehehehe....dziś w pracy słodycze... ale ja nie mogę tylko kilka pesteczek słonecznikowych i orzeszków prazonych niesolonych......a tu takie fajne cukiery leżą???? oczami??? tylko mogę??? hehehehe a o siebie to dbam... bo muszę... wiesz fryzjer.... jakieś pazurki... kosmetyczka......co kilka tygodni???? od kilku lat zmieniłam kolor nosiłam rude kazdego koloru... a teraz noszę się w blondach... i chyba tak może być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaa
no nic mi nie mow..wczoraj maz z synem zjedli duza paczke toffifee..myslalam ze zwariuje..no na szczescie sie nie skusilam...najgorsze sa te pierwsze dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×