Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość sc
tytuł topiku panowie którzy maja kochanki jak to jest naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi wypowiadać się za wszystkich facetów ale z moich obserwacji wynika,że powody są różne czyli i tchórzostwo,i wygodnictwo ale także powody,o których wspomniałaś,bo nie wszyscy faceci myślą fiutami i mają też uczucia zwłaszcza gdy chodzi o dzieci.Sytuację mam podobną jak Weronika więc nie jest to takie proste i po prostu wiem ,co by się zaczęło dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
a jak to wszystko przyjmuje twoja kochanka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
aha ,to miło że jest ktoś kto mysli podobnie a wychodzi na to ze prawie tak samo -was jest dwóch,my dwie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje xyzed za odpowiedż choć powiem szczerze że nic mi nie dała tylko potwierdziłeś to co napisałam ;) ale dziękuje .Jeszcze się na pewno odezwe.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
no ja też dopiero wiedczorkiem zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
i też jestes ze śląska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc i xyzed jesteście ze Ślaska? A ja przeciwna wasza strona :( ale chyba się rozumiemy dobrze co do naszego życia. Sc czytałam twój topik\" panowie ,którzy mają kochanki\" ,ale za wielu panów to się nie odezwało... Xyzed właśnie dałeś mi odpowiedż na pytnie, które zadałam ci wcześniej w/w topiku sc :) dało mi to dużo do myślenia i chyba właśnie o to chodziło mojemu kochankowi tak sądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
no jesteśmy ze Śląska ale internet łączy ludzi o podobnych poglądach i dobrze ...na tym moim topiku coś mał0o tych facetów ,ale może sie rozkręci ,bo narazie to tylko xyzed zagląda i mam nadzieje że dzielnie zniesie nasze pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
hej faceci którzy macie kochanki nie zabijajcie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,że zniosę Wasze pytania.:) Wszak ze mnie odważny chłopczyk ;) Innych facetów nie ma w tym temacie bo może się przestraszyli określenia ich mianem nieprawdziwych mężczyzn,bo ponoć tylko tacy zaglądają na babskie forum :D A ja bardzo dużo o was drogie panie się tu dowiaduję i chyba lepiej was zaczynam rozumieć aczkolwiek widzę też ,że wojna płci nidgy nie minie :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja osobisie przezylam odejscie ojca do innej kobiety , ...nieczesto sie tez widujemy ,mieszka z tamta kobieta,maja juz dzieci .Wydaje mi sie z dwojga zlego wyszlo na lepsze ze rozstali sie jak bylam mala ..jakby to sie teraz stalo chyba gorzej bym to przezywala... i znienawidzilabym ojca,a tak jest jak jest....nie jest dobrze ale zle tez nie jest.... a tak na marginesie najbardziej mi zal kochanek ktore nawet nie wiedza ze sa kochankami, a takich jest pelno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
tak naprawde nigdy nie ma dobrego cazsu na odejście ,ważne jest jak to dzieciom przedstawimy i ważne jest żeby nie czuły sie winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale dla mnie bylo lepiej gdy bylam mala,jakby tak teraaz powiedzial to wlasnie obwinilabym siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaaksdkajhdajd
qrwy z was i tyle!!!!!!!!!!! jak mozecie robic to komus????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz starej przedszkolnej
prawdy Oliwka? Kto się przezywa ten się tak nazywa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
do szału doprowadzaja mnie te moherowe berety.. czy Bóg uczy wybaczania czy nienawiści ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sc i xyzed 🖐️ Widze że wieczorkiem nie wiele było wypowiedzi nowych... Wkurzają mnie takie które wchodzą tu i wyzywają ludzi od różnych nie znając ich całego życia ani owej osoby,poza tym forum jest po to by coś powiedzieć na dany temat coś konkretnego ,wymienić się myślami a jeśli komuś nie odpowiada niech idzie na ring wyrzucić swoją złość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcież Też mnie wkurzają tego rodzaju gadki i nawet wyrobiłem sobie taką teorię,jak się tego wszystkiego czyta : Religia jest źródłem ładującym akumulatory nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a w sumie najgorsze jest to,że ta teoria się sprawdza i to codziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooonoo252
Wszystkie kochanki są kórwami,dnem totalnym,wywołują odruch wymiotny.Zakompleksione z problemami emocjonalnymi i do tego głupie i naiwne suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypierdalaj do kościółka się pomodlić za swoją tępotę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
cześc tym normalnym a tym skrzywionym dowidzenia do wiadomości joooooo cos tam bliżej nieokreślonego-jeżeli jest ci niedobrze to weż sobie torecan w czopku doodbytniczym,zakompleksiona nie jestem -wiesz mam wszystko na swoim miejscu fizycznie ,a co najważniejsze iloraz inteligencji tez niczego sobie mój ty robaczku niedouczony dla twojej wiadomości 152 ,jeżeli chodzi o moje emocje to są na swoim miejscu ,nie ekscytuje sie tak jak ty -tu musisz zjeśc może clonazepam w tabletkach,głupia tez chyba nie jestem ,skonczyłam studia dziennie i podyplomowe ,a naiwna tez nie jestem -wiem na czym stoje i to i tak nie zmieni faktu -jestem kochanka fajnego faceta i jest mi z tym super a nawet hiper dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sc to pytanie do ciebie
CZy Bog uczy krzywdzenia innych?To ze mowisz o BOGU NIC NIE ZNACZY BO DALEJ ROBISZ SWOJE i CHCESZ WYBACZENIA?od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
jestem osoba niewierzącą ale tolerancyjna i nie lubie jak osoby niby wierzące wyzywaja innych... i stąd było to pytanie...a kogo krzywdzę ... ,czy chce wybaczenia -i od kogo ?nie nie chće ,bo nie ma mi co wybaczac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×