Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

sc podpisuję się pod tym co napisałaś:) Kurde przy Tobie to ja w kompleksy wpadnę chyba bo IQ iny 126 :( :( :( ;) i ciągle spada ;) Aha i dobrze,że jeszcze inkwizycji nie przywrócono,bo na stosie by nas spalono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
haha ,no właśnie ale drewna na stosy by zabrakło... bo troche nas jest ,czasami zastanawiam sie czy nie więcej od tych wiernych az po grób...wiesz co z tymi kompleksami to nie przesadzaj,tak jakoś mam dar od natury hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
jestes facetem miedzy 40 a 50 czy Twoja kultura zostala gdzies za drzwiami ?Przeciez nie musisz czytac wpisow ktore sa wulgarne ,piszac w*********J nic tym nie zyskasz a wrecz przeciwnie pokazujesz brak klasy, w Twoim wieku?Mam nadzieje ze do zony tak sie nie odnosisz i do pani na boku tez nie bo jezeli tak to biedne z nich kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
zaraz zaraz ,czasami tez trzeba poprzeklinac ,w końcu to tez język polski,ja jak sie zdenerwuje a na rozmówcy mi nie zależy to też przypominam sobie paskudne wyrazenia ,ale czasami tylko taki jezyk trafia do mózgownicy prymitywnego rozmówcy-oni maja ubogi zasób słów a te brzydnie sa wyrazne ,duże i dosadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
a co ma wiek do kultury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
ja juz uciekam ..bo muszę ,ale wieczorkiem wpadne ,papa i owocnych rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co sc
sadzac po zachowaniu xyzed mysle ze siedzi przed komputerm spocony ,zasliniony facet , nie wazne ile sie ma lat ale to jak sie zachowujemy i podchodzimy do innych ludzi a u niego sporo tych wulgaryzmow i mam wrazenie ze chce pokazac jaki to z niego prawdziwy facet ale czy taki jest naprawde?Fakt nie znam go i nie mnie osadzanie innych i ich postepowania ale na przeklenstwa szkoda klikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wulgaryzmy też są w słowniku języka polskiego,a ja nie jestem ideałem ,jak wy którzy ich nie używacie (no chyba że klniecie pod nosem rzucając na tacę w kościele ), nerwy mi też puszczają więc ich używam :) I co przez to jestem spocony,niekulturalny,obleśny i w ogóle do niczego bo wy tak twierdzicie? :p Myślcie sobie więc co chcecie :) Ani mi nic nie dacie ani nic ode mnie nie dostaniecie więc hulaj dusza piekła nie ma :classic_cool: Oczywiście zapomniałem dodać,że tylko wtedy jest ok jeśli wy obrzucacie mnie wulgaryzmami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCIU
cos Ty sie czepil tak tego kosciola?Prawie w kazdej wypowiedzi cos chlapniesz,czepiasz sie wszystkich ale nie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
xyzed nie daj się ... jestem z Tobą ... a cos chyba masz zły dzień dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zas sie wtrace ... :Pwedlug mnie to kazdy ma prawo przeklinac, w koncu to jego sprawa...i nie powinno sie patrzec na wiek dla przykladu powiem ze moja babcia tez czasem z koksem jedzie...i to nawett czasem bez powodu,a kobita juz po60...poza tym w dzisiejszych czasach naprawde malo jest ludzi ktorzy nie przeklinaja,albo nigdy nie powiedzialy choc jednego przeklenstwa poza tym ludzie w dzisiejszych czasach sa tak malo tolerancyjni(w Polsce)ze wszystko co\"inne\"od reguly jest dla nich jakims swinstwem,i naprawde zla,okropna rzecza,ktora probuja tepic itd czasem niedociekajac prawdy ublizaja ponizaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze wlasnie dlatego tylu ludzi nie znajac prawdy i niechcac jej znac sypia tutaj wulgarnymi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
nic sie nie dzieje ,idę spać ...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Witam szanownego pna xyzed i pania sc. Chyba moj topik przypadl wam do gustu. Szkoda ze nie mozemy zgrac sie w jendym czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
to ja wlasciwie jestem klotka sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
zanim zasne to jeszcze pozaglądam,bo dzidzia nie chce spać i układamy wielkie domy z klocków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Ja juz sama nie wiem co mam robic z tym swoim kochankiem. Taki tchorz boi sie wyzwan i sam nie wie co ma robic. Czy ta gra jest warta swieczki. Chyba juz zawsze bede stara panna jak bede sie w to "bawic". Sil mi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
powiedz mi sc czy ty masz nadzieje ze on zwasze bedzie juz z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
a ty xyzed, czy ty myslisz powaznie o tej swojej kochance, czy zyjesz chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Gdzie wyscie sie wszyscy podziali. Za wczesnie do lozka jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
wiesz co ??? chyba mam taka nadzieje ,chociaż nie mysle aż tak do przodu..staram się cieszyć każdym dniem jakby to miałbyć ostatni dzień zycia .Jeżeli spotkam kogoś kto przebije to uczucie do niego ,to bez wahania odejdę ,jak on mi powie cześc ,to też nie będę ryczeć po katach (juz nie ten wiek).Tak jakoś narazie jest dobrze i staram sie wpędzać w doły takim mysleniem i tak jest chyba lepiej.Ja nie planuje ,to on bardzie miedzy wierszami planuje nasze zycie za 5 lat...więc chyba oboje narazie bardzo chcemy ze soba być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
a w jakim wieku jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
miało być nie wpędzam sie w doły-zjadłam nie... sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Ja tez zyje chwila i nie zastanawiam sie co bedzie ale moj wiek sklania mnie do tego zeby juz myslec powaznie, chce miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
no to co za problem... a ile masz lat..tak w przybliżeniu oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
miedzy 30 a 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
miałam iść spać i nie doszłam,pomału uzależniam sie od kompa...tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
xyzed albo w pracy ,albo i nie ,a na odpowiedz musimy poczekac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem z pracy i po przeczytaniu wpisów znowu się z Tobą sc zgadzam i co do bycia z kochanką mam podobne uczucia.W sumie to chcę żeby nam się udało czego i Tobie życzę:) a jeśli się nie uda to trudno życie będzie się toczyło dalej. Pozdrawiam wszystkich,nawet tych nieżyczliwych,życząc miłego łikendu (umyślnie tak napisałem ;) ) Wyjeżdżam na parę dzionków więc do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
haha ,coraz bardziej zastanawiam się czy to nie ty jestes tym moim kochankiem,on też teraz wrócił z pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×