Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam tak

Jak długo szukacie pracy ?? Jak się z tym czujecie ??

Polecane posty

Gość ja mam tak

że chwilami wzbiera się we mnie lęk że ta sytuacja nigdy się nie skończy :( brak poczucia własnej wartości. Nikt mnie nie chce. Czuję się jakbym była nikim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam przez to
przez rok szukalam pracy az w koncu znalazlam. trzeba wierzyc w siebie (choc to czasem b. trudne) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam.....
pracy już 6 miesięcy . Efektów żadnych. Jak się czuję??? zaczynam miec w depresję, o tym jak mam niskie poczucie wartości juz nawet nie wspominam :( Ciąglę myślę, że juz zawsze będę bezrobotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
czujemy się do luftu z tym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałam pracy 2 tygodnie:) Powysyłałam cv do 10 firm-5 sie odezwało. Za 3 oferty podziekowałam sama bo mam fatalny dojazd-przesiadki itp-1,5 godziny jazdy do pracy w jedne strone. Wczoraj miala spotkanie-2 godziny rozmowy kwalifikacyjnej-rebusty, testy cuda na kiju-przyjeli mnie na telemarketera/opiekuna klienta we wtorek mam rozmowe w orange:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać
a jakie masz wyksztalcenie? kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po najzwyklejszym w swiecie ogólniaku-znam perfect obsługę komputera. jestem na maksa komunikatywna i potrafie dogadac sie nawet z koniem-to tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać
no w sumie do pracy telemarketera wiecej nie trzeba ale podobno to cieZki kawalek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kursy to mam w kierunku zamiłowam-komputerowy, wizaz i stylizacja, stylicta paznokci-manicurzystka, pedicurzystka mam bardzo ciepły głos, bardzo dobra dykcję, swietnie akcentuję i zazwyczaj mam prace w call center-jeszcze sie nie zdarzyło, żeby mnie ktos nie przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać
i chyba jestes tez troszke pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajna i dobrze płatna praca-pomijając tele2 czy netię:D Pracowałam naprawdę w róznych miejscach...chyba szukam pracy idealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem pyszna-poprostu znam swoją wartość. Przez telefon potrafię załatwić wszystko. Głos, dykcja odgrywają najwazniejszą rolę w tej pracy. jak ktoś sepleni to nie ma szans-taka jest prawda. Trzeba mówić bardzo czysto. ja ten dar dostałam w spadku od ojca-on zawsze mówił pieknie, głośno i znakomicie intonował-przeszło na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać
to tylko pozazdroscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać
a tak z ciekawosci...skoro wspomnialas o finansach...dobrze platna czyli...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory w call center zarabialam w przedziale 1300-1800zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać
no to ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w telemarketingu
"lezy na ziemi" wiec zadne osiagniecie ja szukalam pracy "w zawodzie" ponad rok i znalazlam. Warto bylo czekac na cos co chce sie robic w zyciu a nie lapac byle co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, lepiej siedzieć, narzekac i biadolić ze sie nie ma pracy...to jest rozwiązanie...czasem, żeby do czegos dojsc trzeba od czego zaczac. Ja nadal bedę szukać ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby sobie zarobić trochę gotówki w czasie poszukiwan. Nie masz racji, że praca telemarketera lezy na ulicy-oczywiscie netia, tele2-tam może iść kazdy. Ja takiej pracy nie podejmuję nigdy-interesuja mnie tylko oferty z szansa na rozwój i awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaka podejmujesz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od konkretnych firm-których nazwy nie chcę tu zdradzać!Pracę na umowe o prace na cały etat z konkretna stawką. I na stałe a nie na sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaka podejmujesz
a niby czemu nie mozesz podac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale zdaje sie ze ten topik nie jest o mnie, prawda?A co Cię obchodzi jaka firma???Nie chcę tego pisać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma krzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w telemarketingu
tak sie slada ze od biadolenia jestem daleka. raczej ten czas wykorzystalam na obrone pracy magisterskiej i rozwoj teraz znalazlam prace w zawodzie. robie to co lubie i co potrafie najlepiej..... a telemarketing? ha! telemarketerem mozna byc po zawodowce wiec czym sie tak szczycisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez pracuje w zawodzie. Co prawda dluuugo bo ponad rok nie moglam znalezc zajecia dla siebie [w sumie moje szukanie bylo slabe ale jak mnie przycisnelo to musialam cos znalezc] i jest to najfajniejsza praca jaka moglam znalezc. Super towarzystwo, super praca - oplacalo sie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w telemarketingu
dokladnie! o tym pisalam. czasami warto zaczekac na cos co jest tego warte niz brac byle co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czekajcie
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w telemarketingu
haha! masz trudności ze zrozumieniem tekstu?! chyba napisalam wyraznie ze juz znalazlam prace wiec na co mam czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro bank
Nie prawda, że telemarketerem moze być każdy. Ja przeszedłem bardzo ostrą selekcję-wiele osób odpadło w przedbiegach-głównie z powodu dykcji, niesmiałości-braku doswiadczenia. Ja zaczynałem od 0 za 1000zł-teraz jestem kierownikiem i to ja przyjmuję do pracy-mam swietna pensję i uwazam,że warto było być dobrym telemarketerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to się nie szczycę-cieszę sie, że udało mi się znaleść pracę w fajnej firmie. Po drugie-gdyby to było byle co-to bym nie przyjeła tej oferty-ja sie nie zadowalam ochłapami-nie muszę. Sytuacje finansową mam taką, że tak naprawdę nie ma znaczenia czy pójdę do pracy czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×