Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość monia08911
pewnie ze tak, ja wazylam jak zaczynalam 62.5 ale tez chce troszke zrzucic i przy okazji pocwiczyc silna wole:) jak sie rano zwazysz to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 098
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 098
Piszę tak jak obiecałam. Schudłam równiótki kilogram. Ktoś pisał że to woda. Ja to wiem, ale daje takiego kopa do odchudzania jak nie wiem co. Powodzenia wszsytkim . Ja spróbuję dziś jeszcze jeden dzień a jutro przechodzę na mż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis waze 61 kg - 1.5 w dwa dni, moze i woda ale brzuch juz nie odstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze dzisiaJ chce byc na tej diecie a pozniej jeszcze ze 2 na platkach owsianych. Tez sie ladnie chudnie, kiedys juz probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byłam ja monia08911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba powymieraly z chaly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia08911
ja akurat zyje, schudlam 6 kg, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia08911
witam, po miesiacu efekt sie utrzymuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z diety chalwowej nie skorzystam, chalwe uwielbiam, jem czesto, ale jablka nie przelkne... a juz na pewno nie codziennie i nie wyobrazam sobie kilku dni bez miesa. Ale do tych co pisza ze chalwa to same wegle, cukier, tluszcz i zerow wartosci odzywczych, proponuje sie douczyc. Mozna w domu samemu zrohic chalwe, redukujac w ten sposob ilosc dodanego cukru, tluszcz w postaci oleju sezamowego to samo zdrowie, bogactwo witamin, bardzo odzywcza substancja, taki witMinowy koncentrat wrecz. Chalwa jest dosc kaloryczna to prawda,ale poza swoim bogactwem witamin zbija cholesterol. Ja staram sie unikac slodyczy, zastepuje je wlasnie chalwa, bo wiem ze w ten sposob i wilk syty i owca cala, mam swoje lakocie a w dodatku jem cos wartosciowego. Dieta mi nie potrzebna na szczezcie, waze 54kg, mam 160 cm wzrostu, uwazam ze moja figura jest bardzo ok :) ale mysle ze dla lasuchow to fajna szybka dieta, jesli ktos nie ma torsji na widok jablka i nie nedzie texknil za soczystym stekiem to czemu nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba pojde po chałwe do sklepu, mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lory
A co Po poludniu i wieczorem co terzeba jesc?tez Chalwe?ile i o krirej godzinie,ja spruboje tej dieta dziewczyny i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robsterka
ja uwielbiam chałwę, więc taka dieta z chałwą w roli głownej mogłaby mi przypaść do gustu. a tak serio to rzeczywiście uwielbiam chałwę, ale spore znaczenie ma też jakość chałąwy ja zwracam na to dużą uwagę, a ostatnio odkryłam chałwy samkowe z primo gusto, na pewno jest kakaowa, waniliowa i ta któą lubię najbardziej z dodatkiem pistacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×