Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

hej dziewczynki caly wieczor siedze i czytam wasze poczynania z chalwa i naprawe jestem w szoku ze to mozliwe:) Mam chec sprobowac:) chyba zaczne od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzipipi
czy jest ktos zainteresowany ,bo chcialabym zrobic sobie 2 dni na chalwie w przyszlym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaGrubaska
cześć. Czytałam dużo o tej diecie i właśnie się zastanawiam czy z niej mam skorzystać po waszych wpisach jestem bardziej zdezorientowana ponieważ są one bardzo podzielone i praktycznie rzec biorąc większości jest na nie i że to jest jakaś głupota a zaś inni że diata jest całkiem praktyczna skutkuje i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki desperatki
prowokacja marna jak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kasia30
A ja spróbowałam; dziś kończę dzień trzeci z chałwą. Pociągnę chyba jeszcze jutro. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kasia30
Nie jest źle - po dwóch dniach spadło mi 2.6 kg; no ale mi ma z czego spadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kasia30
Po 3 dniach z chałwą poleciało 3.3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooonik93
o dziewczyny jutro ja zaczynam. planuje tak ok.5-6 dni mam nadzieję na zrzucenie 4kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooonik93
haloooo kyoś jest na chałwowej jeszcze??? ja pierwszy dzien, jakos leci, o 17 ostatnia porcja chałwy na dziś. już próbowałam różne, najbardziej mi smakuj wedla, ale kurczę to jest takie słodkie, ogólnie mi smakuje, trochę jednak się boję że przytyję, no ale jak nie spróbuje to się nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Ja - jako smakoszka chałwy - polecam "Koskę" turecką (dostępna niemal w każdym supermarkecie) i chałwę izraelską (nie wiem gdzie ją kupić - jak ktoś wie - zlitujcie się i napiszcie) ;) Co ważne - zawsze sprawdzajcie skład chałwy. Optymalne (zwłaszcza dla odchudzających się) to sezam i miód. Zawierają mnóstwo wartości odżywczych, dzięki którym szkody dla organizmu będą nieco mniejsze. A przyznam, że smak jest wtedy boski ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie chałwe ale jakbym tylko na niej lecoiała to bym hmm... nie dobrze by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :). Jak tam dieta chałwowa? Schudła któraś ? :D Byłam na tej diecie w zeszłym roku, całkiem dobre efekty daje :). Myślę, aby zrobic teraz tydzień "chałwowy" :D. Któras w to wchodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooonik
unnoticed i jak tam ? zrobiłaś sobie ten tydzień chałwowy? ja byłam przez 2 dni i niestety 3 nie dalam rady, strasznie zle się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie wierze:) az chyba sproboje :) jutro koncze diete kapusciana albo skoncze ja jeszcze dzisiaj i polece do sklepu po chalwe. tylko strasznie sie boje no ale jak nie sproboje to sie nie przekonam:P mam do zrzucenia ok 4 kg jak mysliscie ile dni na chalwie wystarczy zeby to zrzucic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooonik
kamila jak masz 4kg to chyba ok 5 dni chałwowej, daj znać jak efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooonik
ja odpusciłam, ale chcę zpróbować jej jeszcze, daj znać jak Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cx
unnoticed i jak? schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nique
Witam, mam mieszane uczucia co do tej diety. Waże 55kg i chciałbym tak 2.5kg schudnąć:P Powiedzcie mi czy przy tej diecie chudłyście tylko z zawartości jelit czy jakieś cm z ud i boczków też zeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomuś;)
witam. czy odchudza się ktoś jeszcze tą dietą? ja kilka miesięcy temu byłam na niej 2 dni i poleciały mi 2 kg, ale później już nie mogłam na niej być. teraz chcę znów do niej wrócić, czy jest ktoś chętny żeby się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nique
a te 2 kg ci wróciły ? tzn czy był efekt jojo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomuś;)
nie był jo jo. to co jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy bob
przestalem palic, pic piwo i w ciagu dwoch tygodni przytylem 7kg. sprawdzcie sami jesli nie wierzycie. nie sluchajcie dietetykow bo to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w czym mamy nie słuchać
tych dietetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro przechodze na diete chalwowa 4-5 dniowa zobaczymy jak bedzie,,, piszcie jak wam poszlo dzien po dniu i z ilu na ile spadliscie i czy waga przybyla po diecie? ,, odchudzalam sie wczesniej przez rok 15 kg.. ale dieta ze nie jadlam slodyczy, tlustyk, gazowanych itd i cwiczenia cwiczenia i cwiczenia moje gg jak bedzie ktos chcial sobie pogadac i wraz ze mna isc na dietke zawsze milej....gg-26601695

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam ;) Dzisiaj mija pierwszy dzień mojej diety , w środę się zważę i zdam wam relację czy coś pomogło :) Nie lubię chałwy , dlatego też nie jem chałwy tak jak się powinno czyli co 3 godziny , dzisiaj zjadłam dwie chałwy 50g. ;) Zaufanie to świadomość że ktoś może skrzywdzić Cię jednym ruchem i stuprocentowa pewność że tego nie zrobi. Zaufanie to świadomość że ktoś może skrzywdzić Cię jednym ruchem i stuprocentowa pewność że tego nie zrobi. Zaufanie to świadomość że ktoś może skrzywdzić Cię jednym ruchem i stuprocentowa pewność że tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam ;) Dzisiaj mija pierwszy dzień mojej diety , w środę się zważę i zdam wam relację czy coś pomogło :) Nie lubię chałwy , dlatego też nie jem chałwy tak jak się powinno czyli co 3 godziny , dzisiaj zjadłam dwie chałwy 50g. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksnclo
i co zwazyals sie nawet cie tu nie ma - dieta poszla w las hehehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałwianka
Dzisiaj zaczynam 1 dzień , ciekawe..... napisze wynik za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusiaAgusia
czytam wasze wypowiedzi i tak rozmyślam jak jest z tą dietą chałwową naprawde i czy da się tak na samej chałwie a jeśli ja jadam tylko 3 albo cztery posiłki dziennie i to nie regularnie to jak z ta chalwa nie dam rady co 3 godziny hmm doradzcie?? aha a tabletki odchudzajace i chalwa czy to dobre?? pozdrawiam i czekam na jakies rady mam 165 a waze aż 86 kilo masakra pomocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×