Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość mimozamiimi90
a ja wlasnie 100g zjadlam bo mam depresje;p i raczej od tego nie schudne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniachałwa
Ja wczoraj pierwszy dzień miałam :) waga pokazała 0.9 kg mniej 55.6----54.7 pije cały czas herbaty i nie czuje prawie głodu, wieczorem jest najgorzej:) ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbcfkndbejiklvcnejkdnjsncjeinc
Aniahchałwa nie ściemniasz??? Bo to sie wydaje zupełnie głupie i nielogiczne...ale skoro takie skuteczne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniachałwa
Nie no poważnie :) dzisiaj już mam 3 dzień :) pierwszy dzień -0.9 kg drugi dzień -0.5 kg teraz ważę 54.2 :) czyli całe 1.4 kg w 2 dni !! Bardzo dużo piję szczególnie ciepłej herbaty, bo pod wieczór już głodna jestem. Przez caly dzień nie czuję zbytnio głodu bo chałwa zapycha. Ale czuję się nieco osłabiona i brak energii tak jak przy każdej niskokalorycznej diecie. Późno dosyć wstawałam bo po 10 więc jabłko jadłam o 11. Potem 50 g chałwy o 14, 50 g o 17, i ostatni kawałek o 20. Jutro idę do pracy na cały dzień więc nie wiem czy dziś już nie zjem normalnie kolacji żeby jutro mieć energię. Więc już jutro nie będzie dużego spadku wagi:) Ale w pewnością powtórzę tą dietę za jakieś 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniachałwa
dbcfkndbejiklvcnejkdnjsncjeinc- no niby nie logiczne ale zjadając 150 gram chałwy dziennie i tylko jedno jabłko to przyjmuje się około 900 kalorii tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu szuakcie okazji
do jedzenia na diecie slodyczy , nie mozecie sie bez nich obejsc i wymyslacie diety zeby wpierdzielac chałwe paranoja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniachałwa
Nieprawda.... nie muszę jeść słodyczy i wcale nie szukam okazji. Po prostu zaciekawiła mnie ta dieta. To prawda na początku się zdziwiłam, że tyle można na niej schudnąć, ale po przeczytaniu opinii dziewczyn, które ją stosowały wydała mi się całkiem fajna. Pewnie Ty a żadnej diecie nie wytrzymujesz (nie mówiąc już o jedzeniu słodyczy) i dlatego tak jesteś sceptycznie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ta dieta jest genialna. po 1 dniu ponad kg mniej!!! a do tej pory na zdrowym odzywianiu przez miesiac nie udalo mi sie schudnac ani grama:) polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawunia
Przeczytalam od deski do deski i chyba sie skusze! start 63.2 dzisiaj rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinka
Hmmm logicznie rzecz biorac jesli sie je tylko tyle kcal to normalne ze waga spada (juz ktos to pisal) wiec nie ma co sie dziwic za bardzo...ale nie mowie ze to glupia sprawa, sama chetnie sprobuje....lubie slodycze ale staram sie je omijac szerokim lukiem wiec taki jeden chalwowy dzien bylby dla mnie przyjemnoscia a do tego przynioslby korzysci w postaci spadku wagi:-) przemysle sprawe i moze ktoregos dnia wyprobuje a pozniej napisze wam co mi z tego wyszlo...mimo wszystko trzymam kciuki za wszystkich ktorzy sprawdzaja ta dietke:-) oby stracone kilogramy nigdy nie wrocily:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chałwie ma się serdecznie dość wszelkich słodyczy na bardzo długo. Efekt jo-jo to reakcja obronna organizmu na zbyt niską podaż kalorii w diecie. A tutaj kalorie są dostarczane i to nawet hurtowo. Więc organizm nawet nie ma kiedy "zorientować się", że "jest głodny" i dostarczonych później kalorii nie musi odkładać. Na dodatek przy tak niewielkich porcjach żołądek kurczy się. I o ile go w tym czasie nie rozepchamy 3 litrami wody (zalecane max 2 litry płynów), to później też nie dopomina się olbrzymich porcji. Oczywiście, że gdyby ktoś chciał ją stosować jako długotrwałą dietę a nie kurację, to bardzo szybko będzie się toczył a nie chodził. Ale chałwa ma witaminy "odmładzające" ( A, E, K, B3, B7, B9 ) a przez to dobrze wpływa na stan cery, jest bogatym źródłem protein, fosforu, wapnia oraz magnezu, który wpływa na układ nerwowy, jest antyutleniaczem, zawiera kwas linolowy, który obniża poziom cholesterolu, wpływa korzystnie na odtłuszczanie wątroby, poprawia krążenie krwi i trawienie. I ma działanie lekko przeczyszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 facet jadł tylko do 1000 kcal dziennie i nawet jadł golonke schudł nie samowicie niewazne co jemy tylko ile to ma kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nieprawda, kaloria kalorii nierowna ;) jest cala gama rzeczy, ktore wplywaja na spadek wagi, indeks glicemiczny, ilosc blonnika, rodzaj jedzenia, bialko czy wegiel. Rodzaj jedzenia rowniez wplywa na apetyt, robiac z diety latwizne badz traume, po ktorej rzucamy sie na jedzenie. Chalwa brzmi ciekawie, bo ma mnostwo wlasciwosci odzywczych, ktore sa przyswajalne dla organizmu, wiec tyle samo kalorii na przyklad hamburgera czy czekolady nie mialoby takiego samego wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile tej chałwy sie je i ile razy dziennie. tylko sama chałwa ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jabłko, po 3 godzinach 50g chałwy, po następnych 3 tyle samo chałwy i jeszcze raz po kolejnych 3 godzinach. W sumie 150 gram chałwy przez cały dzień, oprócz tego tylko wodę mineralną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn jabłko na snaidanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdety hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinka
No wlasnie, przeciez w tej diecie nie chodzi o to zeby zywic sie sama chalwa do konca zycia, wystarczy kilka dni a jak widac chalwa to nie tylko slodycz, ma tez mnostwo zalet...3 dni takiej diety nikomu napewno nie zaszkodzi (mam tu na mysli zdrowe osoby)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawunia
A u mnie juz 1,5godz po pierwszej chalwie i nie jestem glodna ;) Bylam bardzo glodna po jablku zaznaczam! nie moge sie doczekac kolejnej porcji tego slodkiego afrodyzjaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta chałwa ma byc naturalna czy mzoe byc z dodatkiem np rodzynki itp czy waniliowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawunia
Moze byc jaka chcesz, byle nie w czekoladzie i trzeba sie zmiescic z 150g na dzien. Ja mam dzisiaj z pistacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawunia
Acha, no i oczywiscie w granicach 515-550 kalorii na 100g. Inaczej dieta pojdzie w cholere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jabłko i 3 razy chałwa w sumie 159 gr i zeby nie pzrekroczytc tych kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to to samo co bym zjadła razy dziennie w sumie 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawunia
na to wychodzi :) nie trzeba liczyc co do jednej kalorii. bez przesady, moja ma razem 350g, podzielilam ja na 6 czesci po 58g. Ma 519kalorii w 100 gramach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawunia
OK, ja robie sie glodna, kolejna porcja za 25 minut :P Troche mam ochote na cos nie-slodkiego, ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie moze miec tyle ma miec tylko 150 gr na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty masz ponad 350 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiejecie się, że to durna dieta, ale powiem wam z ręką na sercu, że stosowałam ją jakieś 2-3 lata temu i efekt był zaskakujący :). Przez cały tydzień trzymałam tę dietę i schudłam niecałe 5 kg. Wiadomo, że połowa z tego to sama woda, ale i tak byłam mile zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawunia
no totez mam chyba na dwa dni co nie? :> Rany jak mi slodko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×