Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Gość gość
,,,Podaj odpowiedzi na pytania: kto jest kanalia-.... kto pala nienawiscia ..... kto nie moze zagluszyc wlasnego sumienia..... kto chce sie mscic i siac nienawisc.... kto chce wziac wszystkich pod swoj but.... kto chce zniszczyc demokracje.... kto nazywa innych "gorszym sortem".... kto zniewaza Polakow i Polki kto niszczy pozycje Polski w Europie..... kto pozwala na szalencze dzialania jak chocby niszczenie Bialowiezy, niszczenie stadnin ,ktore przetrwaly dwiescie lat.... kto chce zaklamywac historie..... No kto? ??????????,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, Pismo urzędnika 600-osobowej kancelarii Kaczynskiego z marca 2010: Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego...... Władysław Stasiak” ,,Marzec 2010r, w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem: Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyński" "Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy." Jarosław Kaczyński"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,kaczynski w koncu pokazales jakim jestes podlym i nikczemnym typem, masz na rekach krew 96 ludzi i twoje poczucie winy i sumienie daly upust , kiedys musialo , to nastapic, az cud ze nie dostales z tej wscieklosci i nienawisci do ludzi apopleksji, to jest twoje prawdziwe oblicze miejmy nadzieje, ze w koncu otworza sie ludziom oczy i zobacza kto tak naprawde jest wandalem i zdrajca Polski, twoja nienawisc , msciwosc , podlosc i zazdrosc przekroczyla wszelkie granice , zniknij , zniknij raz na zawsze , zejdz Polakom z oczu i nie niszcz Polski, to ty jestes najgorsza kanalia jaka mogla przytrafic sie Polsc i Polakom"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej niewiele w życiu przeczytałaś skoro takie wnioski. Swoją drogą jak trzeba być ślepym i głuchym, jak grubą skórę trzeba mieć by nadal opowiadać się po stronie zdrajców - chyba, że jest się jednym z nich. Żeby z trzydziestu metrów nie widzieć, że obecna opozycja reprezentuje w Sejmie obce interesy to trzeba ślepego snajpera. Jeszcze bardziej ślepego by nie dostrzec, że PO i .Nowoczesna skupiają w swych szeregach kwiat niewiarygodnych miernot, a po opuszczeniu ich szeregów przez Bronisława Komorowskiego,tam prawdziwych intelektualistów już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG rano wstaje i coz widze ,gosci duzo jak na bazarze. Ja ogladalam do pozna w nocy i wlos sie jezyl na glowie. Jakie teksty padaly,wyzwiska,obrazanie tego wczesniej nie widzialam w sejmie. Widok twarzy kaczynskiwgo w przyplywie ataku furii to obraz bezcenny,nie do zapomnienia. Niech zaluja te ktore nie widzialy. Wymyslilam sobie sposob na upal.Zeby schlodzic cialo to zwilzam swoja cieniutka podomke aby miec na sobie mokre i zimne.Ale ona szybko wysycha i tak powtarzam ,co mi troche pomaga. U mnie na lunch moje mielone wlasnej roboty plus kopytka i brokuly a Julio te wielkie krewetki -Krewetka królewska / Krewetka Olbrzymia z dodatkami. Nie mam pomyslow na gotowanie ani checi .Po co gotowac lepiej zamowic i przywioza. Az wstyd jaki na starosc czlowiek robi sie leniwy i wygodny. A moze to juz zmeczenie zyciem.Spadam do kuchni ,zajrze potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie humoru polityką nie psuję.Na zdjęciu mój nowy zakup za 50ml 269 zł-angel eau sucree 2017 mugler-cudo zakochałam się w tym zapachu jest to linia wiosenno letnia.Na tym zdjęciu ręka z czerwonymi paznokciami -moja.Już zrobiłam wszystko jeszcze tylko w sobotę makijaż i czesanie.Zamiast nowej sukni jest angel i bardzo się z tego wyboru cieszę.Mam kłopot z pisaniem bo troszkę przedłużyłam paznokcie.Nie wiem jak będę pracować☺. U mnie gorąco 32 stopnie.W taką pogodę powinno się być nad morzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakusko 56 pieknie i podziwiam!!! Oczywiscie, ze rowniez zazdroszcze!! Kiedy juz dojdzie do tego wesela to baw sie do upadlego poki jeszcze zdrowie pozwala.Daj czadu Basienko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To, co powinna zmienić Agata Duda, to zdecydowanie fryzurę. Obecna fryzura bardzo postarza, dodaje conajmniej 8 lat! Jeżeli zapuści delikatnie włosy, zostanie przy swoim kolorze – będzie wyglądała zdecydowanie dużo młodziej, subtelniej, ciekawiej i bardziej kobieco. Obecne uczesanie jest bardzo urzędnicze" To nie sa moje slowa ale stylisty,fachowca i widac nie odbiegaja daleko od mojej opini ,ktora wczesniej tu wyrazilam a za ktora mnie krytykowano.Widac mam racje i to nie ja jedna jedyna.Ja wiem, że taka fryzura jest bardzo wygodna i łatwa do ułożenia, ale żona prezydenta powinna mieć swojego stylistę i wizażystę, którzy codziennie rano zadbaliby o jej wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda że to sa te same.Ale ja postanowiłam ubrać się w inny zapach już na sobotę a aby był dobry odbiór potrzebuję czasu.Teraz sa upały więc go przetestuję czy się nie zmienia .A gdybym zamówiła to nie wiem kiedy bym je dostała.Niestety ja dopiero teraz zauważyłam ze jest ta nowa seria.Mam tego angela "zimowego" i na upały się nie nadaje. Dostałam też próbkę piękny zapach- mon guerlain- ale za 30ml -295zł Oczywiście ceny douglas-pewnie gdzieś są tańsze. Wydają się ostre ale trzeba odczekać ok 5-10min i jest super. Ja kupuję w douglasie.Mam kartę i zawsze dostaję sporo próbek różnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola dobrze to powiedziałaś taka urzędnicza fryzura.Ale dla mnie do niej ta poważna fryzura bardzo pasuje.Ona nie ma takiego luzu jak Jolka Kwaśniewska.Jest sztywna,oficjalna i małomówna.Wręcz posągowa.Jak to widzisz z frywolną fryzurką?Mnie się nie podoba jej styl ubierania.Owszem to jest ładne ale jakieś takie tasmowe-prawie takie same.Premierowa też te stroje ma z jednej półki.Tylko broszki inne☺. A tak naprawdę to obie wygladały by cudnie gdyby umiały sie szczerze uśmiechać.To stres dodaje te 10 lat u obu pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwilę temu poświęciłam. Po prostu w necie nie znalazłam edycji 2017, może o to tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta A ja dzis mialam inne problemy niz polityka. Wchodze rano do mamy a tu telewizor za radio robi... Wszystko jest, wizji nie ma. Trzeba bylo sie spiac, poswiecic dzien i od godziny mama ma nowy, jestem zadowolona bo jest wiekszy niz poprzedni, nie musi wisiec tylko stoi na komodzie na wprost lozka, ten wiszacy mnie wkurzal bo przy poprawianiu poscieli nieraz nie pamietalam, zeby go przesunac na sciane. x Basia, do roboty przy dluzszych paznokciach sie przyzwyczaisz, najgorszy jest tylko ten bol przy g***townym ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g********.o.w.n.y.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta przy szybkim, psia kosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien dobry witam Was w Polsce kaczynskiego.Oszukali wszystkich Polakow!! Wszystkie poprawki na komisji zostaly wyrzucone do kosza jednym machnieciem a tylko przyjeli poprawki swoje-pisowskie. Wiec mamy kaczora na dlugie lata i nikt juz nie pozna PL po kilku latach jego rzadzenia. Radze zapisac sie do Pisu ,to bedzie praca i dobre stanowisko,bez tej legitymacji jestesmy ludzmi II sortu. Oczywiscie , ze maliniak wszystko podpisze bo lamie konstytucje kiedy tylko wezmie pioro do reki.Teraz to sie ciesze ,ze mieszkam daleko , PL ma coraz blizej do Bialorusi i do Putina. Ta komisja nocna juz wygladala jak Korea,Rosja i inne azjatyckie kraje .Unia obetnie dodatki finansowe i wtedy poczuja rolnicy,inwestorzy oraz obywatele, ze im sie skurczyl portfel. Dobrze ,zasluzyli sobie na to,wybrali swiatlego meza stanu ,ktory ciagnie obywateli na dno.Widzac go wrzeszczacego w sejmie mial oblakanie w oczach i taki niezrownowazony,msciwy,podly,zlosliwy ,maly czlowiek ma rzadzic krajem.To juz nie jest dramat to jest tragedia. Beda podwyzki jakie im sie tylko zechce,wszystko przepchna a obywatel ma sie zamknac .Zadnej krytyki bo wytocza proces ktory bedzie daleki od sprawiedliwego. A nasza oborowa ,nadal mowi ze slucha suwerena ale jakos nie widzi tych protestujacych ,ktorych bedzie coraz wiecej. Moze wszystko rozegrac sie na ulicy ale trzeba pamietac ze teraz nowe sady beda ostro karaly takich protestujacych. Bo tak kaze kaczor. Oto kultura wodza: ,,Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami" Ludzie maja sie bac,byc posluszni,spolegliwi i wykonujacy to co sie im kaze.Jezeli sie nie dostosujesz to jestes wrogiem . Wiec mamy pozamiatane ,wszystko z glowy ,pewnie w piatek maliniak podpisze i ma byc od razu wprowadzone w zycie.Czyli na bruk leca wszystkie niewygodne osoby a te grzeczne moga zostac. Ludzie myslacy ,przewidujacy dobrze rozumieja coz wydarzylo sie tej nocy i co sie zmieni na złe w Polsce.Czy ktos jest zadowolony, czy ktos sie cieszy , a moze to nikogo nie obchodzi ? Wiec ja napisalam to tylko po to zeby wyrzucic frustracje po transmisji TV. Zycze Wam spokojnych snow i milego przebudzenia w nowym niedemokratycznym ustroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy. Nawet teraz nie potraficie się grzecznie zachować - tymi słowami Krystyna Pawłowicz zwróciła się do przedstawicieli opozycji. Kamila Gasiuk-Pihowicz apelowała do przewodniczącego o reakcje na słowa posłanki PiS. Przewodniczący stwierdził, że nie rozpoczęły się jeszcze obrady komisji i nie będzie komentował wystąpień przed nimi.xxxx Tu jest przyklad przyzwolenia na chamstwo,obrazanie .To jest tez przyklad kultury pisowskiej,jak mozna bylo na takie cos glosowac. Bedac w nocy na komisji wyjela bułe i zarla jak ostatnia swinia w chlewie. Przyklad idzie z gory,ludzie staja sie chamscy wobec siebie ,wychodzi z nich to co najgorsze a temu wszystkiemu przyklaskuja politycy i daj dobry przyklad. Zaczynamy sie staczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola spusc powietrze i daj zyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jola spusc powietrze i daj zyc Ktoz kaze ci tu wchodzic ,ktoz nie daje ci zyc??? Omijaj ten watek i zyj szczesliwie,ja tego nikomu nie zabraniam. Musisz jeszcze odp bo wtracanie swoich trzech groszy to twoje zadanie-go ahead!!!!Idz na grila ,baluj az sie obudzisz z reka w nocniku i dobrze ,to mnie cieszy.Dlatego Pl ma taki rzad na jaki sobie zasluzyla i tacy jak ty go wybrali,powodzenia,gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola jest takie stare powiedzenie szczęśliwi czasu nie liczą.Dziś brzmi szczęśliwi Ci co mediów unikają.Ja rozumiem że jesteś wściekła bo zrobili niezłe kuku z tym vetem prezydenta.Ja sądzę że oni mają na siebie "haki" i nikt sie nie wychyli ponad to co ustalone.I stąd też to "posłuszeństwo".Szkoda Twoich nerwów.My jesteśmy bardzo dziwnym narodem.Potrafimy się zebrać i przeciwstawić ale potrzebujemy do tego motywacji.Niestety ta reakcja jest zawsze bardzo spóźniona.Pozwalamy się poniżać przez długie lata.Jesteśmy narodem samo wyniszczającym się.Popatrz na upadek firm.Upadają nie dlatego że źle robią.Ale jedni przed drugimi zaniżają ceny.Czy to jest normalne?Ceny zamiast w górę oni dają w dół.Śmieją się z nas w UE.Pierwsi Polacy byli zatrudniani na 16-18 euro za godzinę ale kolejni przyjeżdżający doprowadzili że dziś jest i 8 euro.U nas bruto na zlecenie 13zł?????Pracując cały m-c masz na rękę 1500zł????I nie ma buntu.I słyszę że tak musi być.Gorzej- słyszę że jest cudnie że ludzie wracają bo tu są dobre zarobki dzięki PIS -owi.Kraj mlekiem i miodem płynący ha ha.Wszystko jest takie zakłamane.Podają że ludzie wracają bo monitorują sprzedaż biletów.Są wakacje czy ktoś jeszcze o tym pamięta???Nie kupują biletów w dwie strony bo wyjadą kiedy będą chcieli.Ale to nie jest tak że już wrocili. x U mniej uż 32 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola,czekam na moment kiedy odchody spuszczane będą do szamba tak jak na to zasługują ! godz 14 ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie .....litości...jaki nudny ten wątek......staruchy przeniosły się w inne miejsce i dalej się uzalają . A Jolka - brak słów ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu jak ci nudno to idz sie powieś. Nikt nie zmusza ciebie do tego watku ,no chyba ze jestes masochista to wszystko nam wyjasnia.Ja sie czuje dobrze, z daleka obserwuje i ciesze sie ze mnie tam nie ma , a ty gosciu zgnijesz w szambie , na pewno nie ja. Wiec kontynuuj ten dialog masochisto ,bo ja nie cierpie piszac tutaj.Nie nudze sie , nie wolam o litosc a ze jestem stara to fajnie , mam doswiadczenie i znam sie na ludziach takich jak ty. So many scum like the guest is in our side, I only say back off!!! Pitiful creature!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Was tak zamurowalo,nawet trole milcza?Ciekawe czego sie boja ,moze tych tlumow protestujacych??? Moja rodzina godnie mnie reprezentuje przed palacem a teraz przed sejmem. Cieszy mnie reakcja ludzi, ze potrafia sie skrzyknac w ciagu 1 dnia na tak wielki protest. Zaraz wezma sie za nasze media gazety,teatry,radio potem za uniwerki i szkoly ,az zniszcza do fundamentow.Caly swiat o na spisze nawet na zadupiu w Azji.A smutne bo pisze jak zle sie dzieje. ,,“Do not wipe your traitorous mouth with the name of my late brother. You murdered him,you are scoundrels.” Mr. Kaczynski shouted". to jest w New York Times https://www.nytimes.com/2017/07/19/world/europe/poland-courts-law-and-justice-party.html http://www.abc.es/internacional/abci-bruselas-dice-reforma-judicial-amplifica-amenaza-estado-derecho-polonia-201707191341_noticia.html https://internacional.elpais.com/internacional/2017/07/20/actualidad/1500566490_814205.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak miałaś kiedys okazję byc na proteście, o dałaś nogę. Bo ciepłej kurtki nie miałaś;), bo stchórzyłaś. Więc teraz nie podpieraj sie rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto napisz czy spr. juz mniejszy rozmiar pieluchy? Jak tam mama nadal zadowolona z krolewskiego loza? Ania skad taka cisza, chyba wszystko jest OK. Napisz jak idzie leczenie sklepowej po tym jak uszkodzila sobie oko? Dajesz sobie rade z aplikowaniem lekarstwa,czy juz jej sie goi? Ona jest taka staruszka a chcialoby sie zeby jeszcze troche pozyla. Sklepowa to taka kotka z charakterem. Basiu piekne paznokietki ale teraz nic nie mozesz robic w domu zeby nie zepsuc,wiec tylko odpoczywaj i korzystaj z pogody. Wszystkie dziewczyny korzystajcie ze slonca bo wiadomo ze nie bedzie dlugo tak pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstałam i nie widzę słońca.Jest całe niebo zachmurzone.Może i jutro nie będzie takiego upału.Wczoraj kupiłam bób na zupę krem.Bardzo lubię ale zapomniałam o sobocie.Lepiej nie ryzykować.Podgotuję przez 10min i zamrożę.a dziś będzie pomidorowa.Przy tych upałach zupy są fajne.Ja robię taką pomidorową krem.Jest gęsta i nie potrzebuje już żadnych dodatków. W przyszłym tygodniu biorę się za ogórki.Robiłyście już jakieś przetwory?U mnie będzie sporo malin.Ale cukinie to jakaś totalna porażka.Z podłużnych mam na razie 2 szt/ha ha 3,5 zł za kg a ja za sadzonki dałam 15zł/ a ta okragła to nadal malutkie krzaczki-jedyne co to kwitną ale nic się nie zawiązuje.Chyba inne wymagania glebowe niż u mnie. Biorę się za sprzątanie.Później zajrzę co u Was. x U mnie teraz pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Jola, ja sie nie odzywam bo z moimi problemami stwierdzam, ze jestem mniej atrakcyjna od gosci no to sie przesunelam w cień Mniejszego rozmiaru jeszcze nie probowalam, problem z telewizorem byl wazniejszy, poki co nie bylo wpadek x Basia, nie wiem dlaczego ale uwazalam ze przetwory z ogorkow robi sie w sierpniu. Dzis wlasnie wrocilam z bazaru, straszna drozyzna, pomidory tak w gore poszly, nie wiem czemu Ja na cukinie nie narzekam, juz sporo zebralismy, mam tylko te tradycyjna, podluzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka rozpaczliwie szuka kontaktu:P Odezwijcie się kobiety, bo ona jest taka strasznie samotna.Człowiek bez przyjaciół,znajomych długo nie może funkcjonować.Ulitujcie się! Szybka, najlepsza koleżanko Jolki,gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam, aż ty się stąd wyniesiesz szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×