Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Dlaczego blondynka ,gdy jest jej zimno staje w koncie? Bo tam jest 90 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed o przepraszam! Proszę w tej chwili ze mnie zejść! :D:D:D:D: Jestem blondynką 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego blondynka klęka przed drzwiami? Bo widzi napis \"ciągnąć\" Ale ze mnie świntuch................sama jestem blondynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przecież na Ciebie nie wlazłem ;) Jesteś blondynką? Ale napewno z poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))))))) blondynka to nie kolor włosów, ale cecha charakteru ja tez mam włosy blond :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam kawały o blondynkach. Znam jeden taki zajebisty, ale jego trzeba pokazać, więc tutaj go nie opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jest tu jakaś szatynka,brunetka albo ruda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed To był żart z mojej strony!!! Nawet nie myśl inaczej!! Z siebie też potrafię się śmiać! Mam dystans! Dawaj więc o blondynkach, nie ma problemu! Bedziemy płakać dalej (ze śmiechu oczywiście) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie kto wymyśla kawały o blondynkach? Brunetki...........żeby odwrócić od siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego blondynka nie widzi lasu? Bo jej drzewa zasłaniaja... :D :D :D A ja nie jestem blondynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idą dwie blondyki, a z przeciwka idzie brunetka. Jedna blondynka mówi do drugiej -- ale się franca ufarbowała--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA wydaje mi się ,że mam poczucie humoru więc jest oki.Aż tak obrażalski to ja nie jezdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla_kochanka
dzis same czasrne nicki widze - to wejde po staremu na orange :) jesli nie przeszkadza :) kawaly baardzo smieszne ! :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na zmiane koloru :)))))))))))))))))))) Czym różni się murzyn od opony? A no tym, że jak założymy łańcuch na oponę to nie rapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed No to sie mocno cieszę.;) Ja też mam poczucie humoru, obrażalska nie jestem, więc...dawaj te kawały o blondynkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA- dobra, ufarbuje się :P, żeby odwrócić od siebie uwagę :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie dlaczego w Wąchocku podczas mszy ludzie leżą na podłodze? Bo ksiądz ma niski głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete tym ostatnim kawałem mnie powaliłaś! Aż makijaż mi się rozmazał! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Słuchaj, czy patrzysz swojemu mężowi w oczy podczas stosunku? - Hmm... Raz spojrzałam... Stał w drzwiach.\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- miło mi :)))))))) ale nie z powodu rozmazanego oczka. Tez chciałabym sie tak posmiac, łzy i smiech w jednym - To, że przychodziłeś do mojej żony, gdy byłem w pracy, mogę ci wybaczyć. Ale za to, że pokazałeś jej, że można dwa razy to obiję ci gębę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzą dwie blondynki na przystanku i rozmawiają. - Na jaki tramwaj pani czeka? - Na dwudziestkę. - Ale przecież dwudziestka jeździ tylko w dni świąteczne, a dziś jest wtorek. - Ale ja mam dziś urodziny. Blondynka kupiła Fantę z zielonym kapslem. Otwiera, patrzy - na kapslu napis: \"Spróbuj szczęścia znowu\" - zamyka, odkręca, czyta - \"Spróbuj szczęścia znowu\" - zamyka, odkręca, czyta ... Jedna blondynka do drugiej: - Jak spędziłaś Sylwestra? - Sam zszedł. Święta. Dwie blondynki jada po choinkę. Wjeżdżają do lasu, wychodzą z samochodu. Po kilku godzinach brnięcia w śniegu jedna z nich mówi: - Wiesz co? Zimno mi... Może weźmy pierwsza lepsza choinkę, nawet jeśli będzie bez bombek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile procent facetów zaraz po stosunku zasypia? Ano 5% bo pozostałe 95% ubiera się i idzie do domu do blondynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka do blondynki : \"Byłam robić testy ciążowe\". Blondynka : \"I co trudne były pytania ?\" Dlaczego blondynki, gdy idą do ubikacji zabierają ze sobą suche bułki? - Bo lubią karmić WC kaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×