Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

szukać to ja też szukałam, ale mi ta twarz zasłoniła! :D I się wkurzyłam, bo nie chciał się przesunąć na bok! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie biorę za robotę, żeby nie wyglądało ,że siedze na forum zamiast.....:classic_cool: Do wieczorka lub do jutra 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyyyyyyy Dziewczyny prawda jest taka ze kazdy ma cos na sumieniu:) tylko nie kazdy potrafi sie przyznac i nie kazdy potrafi sie z tym pogodzic:) W zyciu popelnilam wiele bledow, nie wszystkie potrafie mnaprawic, za wszystkie musze zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosanko, jak tak będziesz sie luzować, to moze przejedz przy okazji u mnie w domku ;) rano mlodziez rozsypala i pokruszyla paluszki (zbyt nudno bylo chyba jak robilam sniadanie),a ja juz nie mialam czasu ogarnac tego bajzlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że taaaaak a chetnie wpadne z moim przyrzadem do sprzatania i wymiote te paluszki;) to zmykam na te hektary balaganu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia jestem :)))) mam juz wysprzatane :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam.................może ktoś przyjdzie i da zarobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie posprzątałam :o czekam na Kokosankę - obiecała wspomóc w biedzie :) Babeczko, a co masz w ofercie?? może któraś z nas się skusi (a i dla mnie bedzie powod by te 500 kilosków do Was podjechac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo Kokosanko, na pewno przy Tobie schudniemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosanko, musisz z tym odkurzaczem do malopolski podjechac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosanko, zapraszam serdecznie - jak i pozostale Dziewczęta :) Hmmm, a Tyś skąd jest Ptaszyno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czekaja mnie zmiany i od czerwca nowa praca:) musze wrocic na kurs z j.a . i brac z zycia to co sie da;o , tak to w zyciu bywa ze zimny prysznic pobudza mnie do dzialania. Dobry kop nie jest zly, przykre doswiadczenia ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosanko 🌼 A co do zlotu posrodku, to też się piszę :) Tylko musimy ustalić środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×