Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość he he he
Ale prowokacja Mówisz wielbilcielek!hmm moze i jestem wielbicielka xyzeda gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Ale gruchacie sobie milusio golabeczki :D I to tak od samego ranca? No no !A co bedzie pozniej ?? Ty hehe czy tam haha a po co wlasciwie tu piszesz? Tak sie tylko zastanawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no w domu poziom jest dużo niższy bo ja tyran jestem,biję żonę ile wlezie zwłaszcza jak mi nie chce się oddać czy też walnąć francuzika,przesoli zupę,nie wyprasuje koszul na czas lub też głupio dyskutuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
xyzed A ty mądralińska skąd wiedziałaś jak tam u mnie z seksem było? jesli juz cos napiszesz, to chyba liczysz sie z tym,ze ktos to przeczyta. Madralinska? Ale to chyba Ty masz "najlepszy' sposob na zycie??? Robisz furore jako jedyny facet na tym topiku wsrod spragnionych kobiet:))) Pogratulowac pomyslowosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Ale prowokacja he he he---jestes niesamowita wiesz??/!!!ciagle sie podiperasz naszymi wpisami, w życiu tez bez podpórki nie dajesz rady chyba co? ironia? :D to nie podporka, wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he ty jednak jesteś analfabetką wtórną :D :D :D Zobaczcie biedaczka nie wie co to pytanie retoryczne :D :D :D Więc tłumaczę - to pytanie na które nie oczekuje się odpowiedzi :p Zajarzyłaś ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda26
witam cię słodziutki xzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
He he he ty jednak jesteś analfabetką wtórną wlasciwie to sie zastanawiam pod jaka kategorie podchodza twoje wpisy? obecnie.Poziom twoich wypowiedzi bardzo duzo mowi o tobie, a z analfabetyzmem uwazaj, bo moze sie okazac,ze jest twoja cecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja Ty wierzysz,że he he he ma jakiegoś mena? :D Wg mnie to chyba nie bo zjadliwa jak stara panna (nie uogólniam) :) Idę na papieroska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Ale prowokacja wiem wiem , to zwykły zjadacz chlebusia- twój men!!!który podpiera cie w życiu !!!! kolejna psychologiczna ekspertyza:) Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
xyzed kolejne pudło:) bedziesz tak jeszcze zgadywal? wlasciwie to ciekawe jak ludzie latwo oceniaja innych:) bardzo siebie pasujecie z prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
poziom dyskusji jest żenujący zwykła pyskówka panien i samca jednego na polu bitwy broniący honoru swego do upadłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Może i hehehe jest uszczypliwa, ale czemu od razu wyjeżdzacie do niej z tepotą i podobnymi temu malo smacznymi tekstami??? Nie zauwazylam w jej wypowiedziach chamstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
ale prowokacja a na jakiej podstawie stwierdzasz że pasujesz z xzed rozwaliła mnie twoja wypowiedz wręcz monitor oplulałam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
No coz troche zmienione role:jeden samiec i samice walczace razem z nim o jego honor. Ale prowokacja-> masz meza czy kochanka?(to wiele wyjasni). Jasnee ze taaak- xyzed chyba taki jest.Lubi innych obrazac i ponizac(mowie po wpisach, nie tylko tych do mnie). Ironicznie wypowiada sie o sobie,ale z jego tekstow przebija duma, buta i chamstwo.Tak naprawde jest dumny ze swego postepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
dyskusja wasza przypomina przekomarzania się przedszkolaków z uwdzież adekwatnymi móżdzkami do tego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no he he he tak ustaliła!!!przeciez ze pasujemy do siebie. Nie wazne czy to chodzi o poczucie humoru czy o cos innego , he he he wie lepiej!!!:-) he he he--a myslałam ze wiesz lepiej ode mnie kim jestem mezatka czy kochanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ale zauwazylam tez, ze wystarczy jeden jego pozytywny wpis(oczywiscie na swoj temat) a juz na jego czesc pojawi sie mnostwo pochwal.Ma facet satysfakcje,ze jest taki porzadny. A jego teksty o tym,ze jest ok (bo przeciez to mozna wyczytac miedzy wierszami), doskonala umiejestosc usprawieliwiadania samego siebie-coz wydaje mi sie,ze ... Mysli stereotypami(stara panna to oczywiscie zgryzliwa kobieta, bo bez faceta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ale prowokacja czy to chodzi o poczucie humoru... taa humor,mozna to i tak nazwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wiem, ze nie tylko do Ciebie sie tak zwraca gdy rozmowa przebiega nie tak jak on by sobie tego zyczyl od razu atakuje w malo ciekawy sposob. Wczoraj ja uslyszalam na przyklad ze jestem ciężkokapująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×