Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

do do xyzed cosik ta analiza kulawo ci wyszła :p Może powinna brzmieć tak : jeśli miałaby prawidłowe podejście to by jej nie zdradzał? Czyli robił tak naprawdę wszystko? :P No ale cóż taka szowinistka jak ty nie potrafi myśleć inaczej :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 ale się czepiłaś tego wychowania :p Ale jedno jest pewne Ciebie już nikt nie wychowa :) Po prostu się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ka w zasięgu mojego wzroku , widzę dokładnie to samo. Jeszce tylko od czasu do czasu \"pogłaskać\";-) po głowie. Oczywiście nie za często:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Niekoniecznie :) Robisz dla ZOny wszystko co ONA CHCE, a dla siebie robisz też trochę i dlatego ją zdradzasz. Skoro ona o tym nie wie, to nie ponosi żadnej straty z tego powodu, a ma same korzyści z posiadania ;) :P ciebie. tak jej sie wydaje w kazdym razie :) I jest jej dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, ale Ty jestes niekonsekwentny w tym co mowisz Nieraz powtarzales tutaj, ze robisz wszystko dla swojej zoneczki, bo ona ma wymagania takie czy owakie. I ze masz w tym swoj cel i wszystko do czasu. Teraz znowu piszesz, ze nie robisz wszystkiego dla zoneczki (choc poprzez to Twoje mrugnięcie ;-) wyczuwam nosem ironię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba jest jej dobrze :) Tobie nie byłoby dobrze gdybyś była przekonana,że perfekcyjnie wytresowałaś sobie mężusia ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed To znaczy, że żona ma perfekcyjne podejście do Ciebie tak? Przynajmniej tak jej się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że taakkk no dobra powiem jak psu na budę żeby już wszyscy zajarzyli.Uważam ,że robiłbym wszystko dla żony gdybym jej nie zdradzał.Więc do wszystkiego brakuje tego elementu braku zdrady :p Kurna zrozumieliście czy jeszcze inaczej napisać? Czy dla was wszytko kojarzy się tylko ze stroną materialną? Cholera ,a gdzie u was te uczucia o których tak się rozpisujecie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................zzz
xyzed - Tobie to znaczy komu??????? do ktorej z nas byl Twoj ostatni post, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz xyzed , jak Cię czytam , to już wyczuwam jaki masz szacunek dla żony i kim ona dla Ciebie jest i nie wiem za kogo Ty się uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
No byłoby. :)I byłabym szczęśliwa i nic bym nie zmieniała, bo skąd mogłabym wiedzieć, że mojemu kochanemu mężusiowi coś nie pasuje, skoro na wszystko się zgadza, spełnia moje zachcianki i nie mówi że oczekiwałby jakichś zmian i czegoś w zamian chce w tym związku. WIęc wiadomośc w takiej sytuacji , ze nie wszystko jest ok i ze on zdradza mógłaby mnie zabić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 właśnie :) Tak jej się tylko wydaje :p Co wychowała mnie sobie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janse że taaaaak
Dzięki, ze uważasz mnie za cięzkokapującą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wrażenia sie mi ltery przestawily, ale to bylam ja - cieżkokapujaca - jasne że taaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz xyzed Ja zawsze myślałam że wychowuje się ludzi, a tresuje zwierzęta. No ale może Ty faktycznie świnia jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzhbdc vb
sc 18 kwietnia pisała, ze jego zona wyjechała i jak na razie nie wróciła podobno ona też pracuje...........więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do K
Wiesz, z tego co obserwuję to im kobieta gorzej traktuje faceta, tym on bardziej przy niej waruje, niczym psiak. Ale ja może nieodpowiednich facetów obseruję ej to wlasnie tak jest:) ja to wprowadzilam w zycie:D Efekt-zyje mi sie bosko, facet mnie uwielbia i spelnia wszytskie moje zachcianki:D a jak do tego doszla-na przykladzie malzenstwa rodzicow, w ktorym to matka spelniala wszelkie zachcianki ojca-olac faceta trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do xyzed ale mężuś mówił co mu nie pasuje :p tyle że został olany :p więc gadka o częstych rozmowach też już mnie słabi :p A szok to będzie ,oj będzie :) Za kogo się uważam? Za normalnego faceta,który nie tylko myśli fiutem ,no chyba że tylko ten rodzaj myślenia mu pozostanie ;) :p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie....................wy macie jakąś obsesję na punkcie sc ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do K ja do tego doszłam głównie na moim przykładzie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc nudna sie juz stala
nie wie co nowego wymyslic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś mówił, czego mu brakuje, ale zabrakło mu tez odwagi, by powiedzieć żonie, ze w związku z tym - przyprawia jej rogi. Najzwyczajniej dlatego, że wówczas ona mogłaby go kopnac w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ka
widzisz K, im bardziej kobieta kocha faceta i sprawia wrazenie,ze jest on dla niej calym swiatem tym bardziej on ja ma w d*** I nigdy na to nie pozwole w moim zwiazku :) I wiesz co? na pewno jestem szczesliwsza w moim malzenstwie niz moja matka, nie warto sie poswiecac ani dla dzieci-bo one nie chca marudnej matki, wiecznie zmeczonej, cierpiacej one chca matki szczesliwej:) A facet im barzdiej jest niepewny milosci kobiety/zony tym bardziej sie stara.tym bardziej o nia wlaczy. Jest duzo sposobow zeby mu okazac calkowita obojetnosc:) a potem zwrot o 180 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×