Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość Youlka
a u mnie ponurasno dziś...czuję się jak koszulka odwrócona na lewą stronę heheh pozdrawiam Skarbeńka :* fajny Wasz forumowy mężczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlka
no ze mnie taki Dinożarł...moja siorka ciągle mi to uświadamia...echhh miało się te szesnaście kiedys lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochaniutkie ,TEN NASZ MĘŻCZYZNA,, jest wyjątkowy , intelekt jest najbardziej sexownym organem u NIEGO ! , bo reszte to ..... nie widzialam .. no ale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przydaek troche inny. gdy poznawłam swojego faceta.. okazło się ze on ma inną. jednak zerwał z nia dla mnie. póxniej, ze jeszzce sypiła z całkiem inna była. a gdy po 2 miesiacach nam nie wyszło przespała się z wcześniejsza była z która był 2 lata. ja dopwiedziałam się o tym duzo póxnije. Po pewnym czasi gdy my tlyko utrzymywalismy kontakt virtulany, on szukał sobie innej. potrafił wrocić od niej i iśc ze mną na spacer. Najbradziej zabolało jka dzien przed dniem kobiet kochał się z emna a na zajutrz po meczu, pojechał do tamtej wracając napisał do mnie ;/ maskara jakaś. po jakimś miesiącu gdy nie chciałam go znac. poszłam do ginekologa na wizyte kontrolna. Okazło się ze jestem w ciązy. wiedziałam ze to z nim. Bo był pierwszym moim facetem. ( ja mam 20 on 27 ). zadzwoniłam do niego. doszlismy do wnosiku, ze zaczniemy się spotyka.c on rzucił wszystkie swoje znajomosci. i zmienił sie o 90" jednak. okazało sie, ze lekarz pomyslił sie. dopiero po miesiącu po wizytach u wielu lekarzy badaniach to wszytsko wyszło. dobrze nam było razme iec zostalismy ze sobą. teraz. jest o wiele lepiej. żyjemy już jak przyszłe małżeństwo. traktujemy sie bardzo powaznie. za miesiąc chcemy się za ręczyć,. jednka cięgle jest ta niepewnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyno ! ta niepewnosc nigdy nie odejdzie , to tak jak ze zdradą, wybaczysz ale nie zapomnisz ,. ale siły życzę i oczy szeroko .. no wiesz na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. Właściwie powinnam napisać nowa żona. Pozdrawiam serdecznie starych i nowych "forowiczów" :))) Dzięki ,że kiedyś postawiliście mnie na nogi. Minęło ponad dwa lata. Szok jak ten czas zapiernicza. Całuski szczególnie dla Tigry i XYZED-a. *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję bardzo Wlona Żono ! BARDZO SIE CIESZE ZE PAMIETASZ O NAS ! Ja rownież bardzo serdecznie Cie pozdrawiam i caluje gorąco ,. wszystkiego naj naj naj w nowym roku , a najwiecej to zdrowia zycze Tobie Wolna kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc SC , milo CIE widziec ,. czas mija i ludzie nam sie wykruszają ,. moze z braku czasu a moze z niecheci do temu starego jak świat ,. życie po doswiadczeniach jest bardzo trudne , i teraz niewiem czy było warto .. to tak chyba mi sie wykluło bo mam dzisiaj chandrę ,. pozdrawiam was dziołchy no i naszego oseska ! ktory porzucił nas wszystkie , buzka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkopałam się na własna chec
zostałam kochanką na własne życzenie , kurde i nie mam wyrzutów sumienia, nie ruszają mnie wprawdzie jego boleściwe historie o złej żonie, chociaż 7 letnie małżeństwo z wpadki po dziecku, to i tak wiadomo że nie wiele jest warte .. to wiadomo ... a jego teksty czy jestem zazdrosna o jego żonę rozwalam śmiechem ... bo poza łózkiem bym go nie chciała .. ale w łózku to najlepszy seks w życiu .. tyle że ja mam zasady nie ingeruje w prywatne życie, nigdy nei rozwalam niczego , nie angażuje się, a jakby chciał coś więcej sama bym go nakopała że ma zostać z żoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wkopna
żeczywiście niczego nie rozwalasz, gdzie sens gdzie logika w tym co piszesz - nie wiem. No chyba że dla Ciebie miłość=sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie delikatne pytanie
sc wyszłaś za mąż za swojego kochanka? jestes z nim ? co u jego zony? napisz dwa zdania jak wasza historia sie potoczyla prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i heloł wolna żono :) widzę,że Ci się poukładało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej witam wszystkich serdecznie historia toczy się ciagle obecnie jest ok my razem a zona znalazła sobie faceta i mieszka u niego slub jeszcze nie teraz...ja jednak lubie byc wolna kobieta...ale pewnie ulegnę i zgodzę sie na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc - az milo poczytać ! jednak drugie zwiazki są bardziej szczesliwe,. chociaz to mialo być pytanie ? sama wiesz najlepiej , bardzo , bardzo zycze Tobie szczescia ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed co u ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc jakby to powiedzieć ? Na zachodzie bez zmian ale front się przesuwa :D :classic_cool: Może kiedyś wieczorem na gadulcu pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou :) Ja jeszcze jestem żoną, choć to tylko kwestia czasu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołłłłł :D:D:D to mamy podobnie bom nie żona ino jeszcze mąż :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed - no to możemy sobie łapki podać :) Ale ponoć drugie związki są lepsze, jak piszą wyżej dziewczyny, więc mamy szanse na nowe, lepsze życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może?? :) Ale ja jednak chyba najpierw sobie trochę pochasam i odreaguję ,a potem ewentualnie pomyślę :D o ile będzie mi się chciało:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed kurde bele nie mam internetu w domu a tylko w pracy ,ale jakos mozemy sie dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×