Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość Innnnnaa
ja zostalam zdradzona w czasie ciazy nadal jestesmy razem dalismy sobie sznase mimo ze byly to spotkania i ylkopocalunek ja nadal nie moge zapomniec staramy sie ale ja nie potrafie juz zaufac sama niewiem czy tego nie zakonczyc ale doszlam do wniosku ze chyba juz nigdy nikomu nie zaufam poprostu juz nie potrafie Moja milosc przelala sie na syna ogromnie go kocham ae chcialabym meic blisko siebie takze mezczyzne przy ktorym bym czula sie bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wierzysz w to
ze istnieje cos takiego jak interpunkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wierzysz w to
że to nie miejsce na wypracowania z języka polskiego?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina0904
mój mąż również mnie kiedyś zdradził, przez przypadek wpadłam na strone http://monrewv.info/news0062.php i przeczytałam co zrobić aby to przetrwać i zostać z nim dalej w związku sprawdzcie moze i Wam pomoże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty jeszcze żyjesz
tylko po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie spokojnie ....motyle uleciały ale ciagle razem Ale czasami się zastanawiam jak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona gora tigra
kochani , nawet nie wiem od czego zacząć.... jestem zdrowa , czy szczesliwa , tak , bo juz dawno wszystko za mna..dziewczyny nowe i te,, stare,, zycie jest piekne .. tylko trzeba patrzec w dobrą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona gora tigra
tyle lat minelo , ze zapomnialam mojego hasla.. dlatego jestem czerwona,? pomaranczowa..? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka. Daaaaawno nie pisałam. Wreszcie Was odnalazłam. W moim życiu znowu rutyna :) Jestem ponownie żoną więc poczucie bezpieczeństwa wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac, że tym razem zadnej kochance nie odpuszczę. Ręka, noga mózg na ścianie ;( Męża mam wprawdzie kochanego, ale Ja już żadnemu facetowi nie uwierzę. Wiara w drugiego człowieka za duzo zdrowia mnie kosztowała. Na razie mnie nie zdradza. Domator mi się trafił. Siedzi w domu i nigdzie się beze mnie nie rusza. Dziwny jakiś :))) To Ja od czasu do czasu wyrywam się jak pies z łańcucha i ide z przyjaciółką do knajpy. Kompletna stagnacja. Prawie nudno. Nam babom to nie dogodzisz :)) Im strsza jestem tym marudniejsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra zielona gora
pamietam Cie wolna żono :) tigra zielona gora .pozdrawiam,, i szczesliwosci zycze ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooołłłłłłłł jestem..... ha i chyba zerwe z moim kochankiem ...a włąsciwie mężem....przyszłym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do re mi
i zona i kochanka kopnely cie w doope ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można próbować się zakręcić ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej cieszę się ,że humory dopisuja u mnie w sumie też ok-wiosna nareszcie wiosna i kolejna poważna rozmowa była i jest mi lepiej-dostałam co chciałam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł SC :) Fajnie,że dostałaś co chciałaś i jesteś zadowolona :) A ten co dawał ,chetnie to zrobił ,czy raczej się do tego zmusił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ktoś mój wpis wykasował :D Pozdro dla nieobecnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaj sobie w końcu
sprawę z tego ,że ten top zdechł i ni ma :D finito, ende i chooj ci w doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dwie grupy kobiet
Zadko kiedy sie dogaduja. Punkt widzenia jest od punktu siedzenia. Ja jestem zdadzona zona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Thomas
masz kurwa racje ZADKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było ale się skończyło i nikt już tu nie zagląda. No sezon urlopowy się zaczął itd itp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×