Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość trzewa opinio
nie przejmuj sie-to jest kacik wzajemnej adoracji. panie lubia o tym gadac jedne o zonach,inne o kochankach. Jak maja takich gosci w domu to trudno im sie dziwic, nie moga z nimi pogadac to tu "wypowiadaja swoje opinie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do K...
rozne kobiety maja rozne cele, sa takie ktore chca byc zona boagtego faceta i co..zabronisz im? przeciez sa takie, ktore chca byc zona zdradzacza!i sa takie, kore chca byc z gosciem,ktory zrobil kochnance dziecko itp. co to za prestiz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do K...
"To jest romans... (...) Był on przekleństwem mego dzieciństwa, kiedy zabijał mi matkę, a dla ojca szacunek odbierał...Spostrzegłam go i potem pomiędzy ludźmi, a wszędzie, zawsze zaczynał się od... od gwiazd, a kończył w błocie”. "Nad Niemnem" Orzeszkowej , gdyby ktos nie wiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikomu niczego nie zabraniam :P Każdy ma wolny wybór i robi co chce. Nie lubie jedynie takich durnowatych wpisów, durnowatych osób, które koniecznie cos muszą sobie samym udowodnić, plując na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzezwa opinia.biedaczko.
wiecie, to nie jest plucie na innych, tylko doswiadczenie.. pytanie- czy jest prestizem bycie zona faceta, ktory zdradza, mozna odwrocic- czy jest prestizem byc kobieta tego, ktory ma zone? co do posiadania takich gosci w domu...jestem facetem.z pokaznym kontem i bogata historia poszukiwan.i tak przypadkiem sobie to czytam.niestety, bardziej szanuje zdradzane zony, przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do K...
a poza tym twoja kolezanka nie z czego byc dumna- bo niby z czego?ze jest utrzymanka faceta? W malzenstwie ludzie dziela sie obowiazkami, wychowuja dzieci, a kobieta ktora zyje z pieniedzy kochanka kim jest ? to jest ten prestiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jesteś facetem to 1. nie szanujesz kobiet w ogóle 2. musisz byc bardzo nieszczęsliwy, skoro zamiast powiekszac swoje pokaźne konto, siedzisz na babskim forum i ujadasz. Kochanka cie rzuciła, jak amen w pacieżu :P :P :P PS. A moze zona wysłała do diabła i marzy ci sie powrót na łono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W malzenstwie ludzie dziela sie obowiazkami, wychowuja dzieci...A małżonkowie dodatkowo urywają się z domów na randki. Istna sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
Ka bywałaś bardziej -do - czytania. A teraz te argumenty typu kochanka faceta ma od niego lepsze perfumy i wyciezki. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do K...
a poza tym zyjecie w jakims innym swiecie niz polowa spoleczenstwa:) zapewne bym zauwazyla,ze moj maz kupil kochance samochod, piersionek(hehehe-zalosne to troche) czy inne cuda. Ale moze faktycznie wraz ze wzrostem finansow spada moralnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ka.... A wszystko to bo ciebie kocham ....kiss kiss kisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do K...
sielanka jest wtedy gdy ma sie "normalnego" meza:) i jest sie "normalna" zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzezwa opinia.biedaczko.
masz racje, nie szanuje kobiet bo przekonalem sie, ze wszystkie bez wyjatku chcialy ode mnie kase. wszystkie z wyjatkiem mojej zony, bo kiedy bralismy slub nie mialem nic wszedlem na forum bo otwarta strone zostawila moja zona i mnie to zainteresowalo moje kochanki dostawaly ode mnie samochody, bizuterie i co tam jeszce,i to z dobrego serca, a teraz po latach widze, ze i tak im z tego nic nie zostalo. minelo pare lat. moja zona jest teraz piekna kobieta, bardzo dba o siebie, ladnie wyglada. kiedy spotkalem na miescie moja ostatnia pania, to mi jej tylko bylo zal. to tyle. a za kobietami juz nie biegam, bo daly mi w kosc. ostatnia zrobila teatr na pol miasta. duzo mnie kosztowalo poukladanie spraw. teraz jezdze na golfa z kolegami. i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooooooo no właśnie o to chodzi. O normalność. Natomiast włazenie na forum i wypisywanie, że mam większy prestiż niż dupa mojego męża jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzezwa opinia.biedaczko.
do k. to nie tak, ze wraz ze wzrostem finansow spada moralnosc. my mowimy o pieniadzach. prowadze firme, ktora ma kilka milionow zlotych obrotu miesiecznie. moja zona po prostu nie zauwazyla, ze czegos brakuje. pieniadze sa w obrocie, codziennie jest inaczej.nie musze jej mowic gdzie inwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzezwa opinia.biedaczko.
jesli szanujesz zone jest piekna i wyszla za ciebie z milosci a poza tym wspolczujesz zdradzanym zonom to dlaczego ja zdradzales? twoje zachowanie jest nielogiczne - a podobno jestes facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
Ka zajmij sie ty moze czymś pozytecznym.Nerwy ci ostatnio puszczają. Jesteś wolna od problemów i od tego faceta,Wykorzystaj to -zapomnij nie rozdrapuj ran ripostując innym. Ja jestem z moim zdradzaczem i będę -więc się dołuję i próbuję odegrać (na kim????) ale TY TO SE DAJ SPOKÓJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzezwa opinia.biedaczko.
musze konczyc. przyjechala moja zona. fajnie bylo sie wygadac.zycze wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzezwa opinia.biedaczko.
u ciebie spadla:) jak byles biedny to jej nie zdradzales:) bo cie nikt nie chcial oprocz niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzezwa opinia.biedaczko.
zdradzalem bo szukalem idealu, a nie ma idealow, musze konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzezwa opinia.biedaczko.
he he he to miales pecha, bo idealy sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle powiem, że załogi nie zmienię i nie zamierzam :) Żaden pracownik nie bedzie mnie podrywał bo się nie ośmieli a poza tym od razu by był ustawiony do pionu. Wyrzucam kogoś z pracy jak ŹLE pracuje a nie za to co sobie mysli czy nawet o mnie mówi - póki pracuje dobrze - póty jest i kropka. A ciebie trzeźwy to mi zal... weź może se drinka strzel - wtedy bardziej będziesz męski wśród tych kolegów co to niby ze swoich zon nie zartują buahahahahaha Z tego co ja wiem to własnie z kochankami się pokazują, jeżdżą na wakacje itp a zony w domu siedzą - z tych czy innych powodów... Prezentów dostawac od mojego K nie muszę bo sama mam wystarczajaco dużo - kocham go za to KIM jest a nie za to ile ma, jasne? A skoro twoje pani leciały na kase to widac jestes mierniutkim człowiekiem nie wartym kochania za osobowość a dla kasy.... ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo on szukał ideału piekna ....czyli liczył sie tylko wygląd .... imyslał że za pieniądze będzie miał każdą....no i sie pomylił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta-druga ale nie ostatnia
żal mi ciebie, jesteś prosta ja szpadel. naprawdę ktoś cię zechciał? nie dziwię się że złapałaś co popadło, żonaty nie zonaty byle chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj sc
i co tam z żoną, ruszyła do ataku? jeden sms na godzinę, jakiś rekord twój K bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba boi sie ze go zostawie ???......żona ciągle milczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
i jak tam twoje zycie z kochankiem?:) czujesz satysfakcje,ze sie rozejda i bedzie juz 24h na dobe z Toba (moze nawet z pracy zrezygnuje dla milosci)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta trzeźwa opinia.biedaczka
To po prostu swir, nie współczuję zonom zdradzacza, kochankom exa ale ....takie swira mieć do konca zycia ...współczuję jego zonie, szalał szumiał, a teraz do zoneczki najpiekniejsza, najcudowniejsza.....myślę że to po prostu obrzydliwy dziadyga- to zły facet był! Patrzec z nim do późnej starości to podłość w postaci gada wypełxnie mu przez oczy starcze wpatrzone w piekna zonę........ Mija 25laty pożycia...para "młoda"...pojawia się wrózka :spełnię kazdego jedno najskrytsze marzenie....żona chciałabym zebysmy pojechali w podróż dookoła świata....nagle bilety , bagaz zapakowany...wrózka patrzy na meza , a on: chciałbym żonę 30 lat młodszą...cyk i "pan młody" ma 80 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
boi sie boi ze jedna i druga go zostawia:) prosci ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj sc
boi się że go zostawisz? dałaś mu jakieś powody, by tak myślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×