Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

haliinka sam to sobie mogę pojechać na ręcznym :) do ka ty za to poziom tak podniołaś,że aż ja musiałem swój obniżyć:p Ty masz męża? To nie pierdziel tylko idź mu zrób fachowego lodzika bo inaczej to zacznie cię zdradzać :p Fakt poziom -600 więc lepiej iść do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
xyz podszywaczy głąbiu czytasz i się sam nakręcasz.a mówiłam ze zaraz zacznie o tych piczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbit
To, że "pani kochanka została zwolniona" to chyba wytwór twojej bardzo bujnej wyobraźni. Kto przy zdrowych zmysłach zwolniłby dobrego pracownika tylko dlatego, że jakaś baba przyszla do firmy z awanturą że tamta jest kochanką jej męża? I tak bez dowodów winy ją zwolnili? Bo pani X powiedziała, że ona to taka wstrętna kochanica jest? :-D Taaaak, akurat:-) A skąd szef mialby wiedzieć, że ta kobieta w ogóle mówi prawdę? A może naslała ją jakaś zawistna koleżanka z pracy, żeby zaszkodzić tej domniemanej kochance? Załóżmy na chwilkę, że napisalaś prawdę... Słoneczko - ona miałaby z marszu wygraną sprawę w sądzie pracy. Nie zwalnia się kogoś z pracy za jego życie osobiste. A jakby się uparła, to jeszcze moglaby załozyć sprawę rzeczonej żonce, za napaść słowną i nie tylko, ża zniesławienie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ka ty się nie skupiaj na mnie, tylko na mężu. Bo znów sobie chłopak skoczy w bok i będziesz mieć pretensje do mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
nie skoczy wiesz. A jakby skoczył teraz mimo wszystko to niech sobie skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech skacze, co będziemy chłopakowi żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
no wy to akurat powinnyscie im żałowac to by mniej problemów było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
a my nie powinnysmy im załować to jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT życzę🌻, niektórym już jest bardzo wesoło :-D :-D :-D Ka ,że Ty dałaś się wciągnąć w takie rozmówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
no sama piszesz co bedzieMY mu żałować to chyba wiesz o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
jak skakał to nie było w domu ani radośnie ani tym bardziej duchowo. Ale jak trójkąt się skończył to i atmosfera sie poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mu nie żałuję. On wyskakany, ty szczęśliwa jego szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
ja tez wszystkim życzę spokojnych radosnych i zdrowych! I wyprostowania wszystkich ścieżek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pogotowie.....kochanka to historia a żona przed kompem. Chłopak krzyżówki stuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
Ka robisz sie .... prawie wredna. serio. Pomysl o tym żebyś i ty była szczęsliwa najlepiej tez czyimś szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka
chłopak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piekny poranek :) Wesoło było wieczorkiem jak widzę :) Pozdrawiam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ka.. Ty nie jesteś wredna i dobrze o tym wiem tak ja jak i Ty ;) Też życzę Wesołych i Pogodnych Świąt - i pomyślcie (jeśli nie możecie tego zrealizować na już) o tym że jesteście z Tymi z Któtymi chcielibyście być ... życie jest strasznie krótkie. (wczoraj brałem udział w ... małym \"ała\" samochodowym... jedna osoba nie żyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmm
czy jest jakis topik na uczuciowym na ktorym Ka . sie nie udziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę - więc jestem Ale co w głowie to w głowie.... Tylko dlaczego to wszystko takie ... trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik się coś skurczył............................. Rozdarty cieszę się, że jesteś cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja także życzę wszystkim przede wszystkim spokojnych świąt :) Oczywiście obfitego oblewania w lany poniedziałek,bogatego zajączka i pięknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ciekawe czy pogoda dopisze i pozwoli pospacerować. Wczoraj nad morzem wiało że ho ho..... Rozdarty piszę, bo lubię. Natomiast nie bardzo lubię takich rozmów jak wczorajsza. Jakoś takie udawadnianie własnej wyższożci nad kimś poprzez net jest dla mnie mało przekonujące. Szkoda, że cenzura wlazła. Dopóki siedziałam przed kompem nie doczytałam się niczego niecenzuralnego :P. A popołudniowe suki nie poleciały...... To ja życzę Wszystkim pewnościi wiary w siebie. Aby nie musięli marnować czasu na wirtualne gadanie o własnym prestiżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że skoro piszesz to zyjesz i się masz nienajgorzej ale możesz mieć np. złamaną nogę czego oczywiście Ci nie zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×