Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Wszystkie części ciała mam na miejscu i całe ;) ... tylko ta głowa... myśli - duuurne. Ka.. Czasem jest miło a czasem mniej - przeciez wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry widze że wesoło sie zrobiłó....i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powie mi ktos dzien dobry ,bo narazie jest taki sobie-pogoda beznadziejna tigra,Aga,Ka ,xyzed i reszta no nie mówcie że juz przygotowania do świąt robicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 skarbie przygotowania w toku :) A że dziewczyny puszczam dzisiaj prędzej do domu więc i te prace zawodowe chcemy szybciej skończyć :) więc troszkę rzadziej zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
witam cię xyzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zyx :) Masz ochotę trochę się nade mną popastwić przedświątecznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona raczej
... popolerowałaby Cię, przedświątecznie. tzn. Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
nie mam zamiaru się pastwić, chcę tylko pooglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona raczej
... goni za Tobą od wczoraj, czy przedwczoraj, nie chce mi się przekopywać :) mówiłam Ci kiedyś, że pieją do Ciebie :) to dlatego tu gościsz :), a nie te bajanie, że je próbujesz zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
pooglądamy sobie, porozmawiamy, a jak nam przyjdzie ochota to możemy nawet odstawić niektóre scenki z tych seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D zyx to podaj namiary i może sobie pooglądamy te seriale ;) ona raczej jeśli ktoś do kogoś pieje to wtedy też chce się zrozumieć dlaczego pieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona raczej
winni się tłumaczą :) ale spoko, nie powiem nikomu :) no to se oglądajcie, zostawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadem ocieka ten topik ostatnio. Miało byc kulturalnie. XYZED dałes się sprowokować i zaniżyć poziom ( swój ) . NO co Ty ? Pierwsze święta bez męża. Dziwnie. MOOOOOOże przyjedzie w poniedziałek. DUUUUUUŻE MOŻE. JAk bedzie dobrze jak nie bedzie tez dobrze. Szat rwać nie bedę. Zabieram sie do sprzatania.Gotowac bede jutro. Wersję okrojoną. Nie ma dla kogo. My z dzieckiem nie jemy miesa więc odpada pieczenie mięsiw i rolad itp. Bedą jajka oczywiście i sałatka. No i babka piaskowa. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Wpadłam na chwilkę, zeby zobaczyć co ciekawego sie dzieje i widzę, że duuuuuuuużo się działo!! ;) Nie mam czasu z wami pogadać, bo właśnie uprałam się z przygotowaniami i niedługo pędzę jeszcze na siłownię. ;) Może wieczorkiem??? P.S. A babkę68 i tigrę to nam chyba odkurzacz wciągnął :D strasznie dawno ich nie widziałam!! Pozdrawiam serdecznie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkurzacz mnie wciagnął we torek a dzisiaj , praca i praca ... babeczko co u Ciebie ? NATALKA GDZIE JESTEŚ !!!!!!!!!! ODEZWIJ SIE !!!!! POZDRO DLA FAJNYCH BABEK Z TEGO FORUM, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwalam sobie stwierdzić
obiektywnie ze nikt xyz nie prowokował .Chyba ze ktoś mi pokaże ze było inaczej.W zasadzie sam sie nakrecił nie odrózniając głupich wpisów podszywaczy od dyskusji. Czy zniżył swój poziom? Niekoniecznie.Moze to własnie BYŁ jego poziom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ty.....
czemu wywalasz frustracje na forum? nie lepiej iść na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwalam sobie stwierdzić
ze jest cholernie zimno i niedawno wóciłam.nie zamierzam wychodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwalam sobie stwierdzić
ze większośc własnie wywala swoje frustracje na forum. Nawet jak mysli ze jest inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SC wszedłam tu, bo interesują mnie aspekty zdradzonych żon, jak i kochanek. Siedzę na topiku \"jstem żonaty ale kocham swoją kochankę\" Bo kocham swoją kochankę i pragnę być z nią. Interesuje mnie też sposób myślenia zdradzonych żon. Analizuję, chcę znaleźć najlepsze rozwiązanie. (ukłony dla strzelec:)) Chcę odejśc od byłej żony, w taki sposób by ją najmniej bolało. Chcę wrócić do kochanki w taki spsosób, by zrozumiała, ze nie jestem ostatnim gnojem i po prostu ją kocham. Może ty mi poradzisz jako kobieta, która jest z mężczyzną , który żyje z inna a kocha inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedłam tu
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedłam tu
a może jednak "ja chętnA" do pisania.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedłam tu
marzenia ściętej głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
xyzed nie obleciał, tylko musiałam trochę popracować. teraz mam chwilkę, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
jakie scenki najbardziej lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
niepokoję się o ciebie, gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×