Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Tak jestem z tych szlachetniejszych :) Jak zwykle masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy najmądrzejsze mnie krytykujecie ,a same popatrzcie na siebie :p Jeśli tylko ktoś z wami się nie zgadza,a zgadza się ze mną to już wyzywacie od słodkich idiotek :D Brawo :D mnie to zarzucacie ,a same to robicie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona32
Ok zaczyna mnie to nudzic,Zycze wam wszystkim milego dnia. chyba sobie zmienie nick na slodka idiotke,bardzo mi sie spodobalo,ha ha ha i rozsmieszylo! Wiesz xyzed zwisa mi to ze one mnie nie beda tolerowac a to ze okrzyknieto mnie Twoja fanka nawet mi sie podoba i zostane jednak ta szalona zeby mnie lepiej zapamietaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawię się świetnie,robię notatki,zgrywam i świetny materiał mi się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on też innych bawi;) całym sobą;) że sie wtrącę witajcie: babka, aga i strzelcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś przeoczylam............kto nazwał \"szaloną\" slodką idiotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalona, wysil się i pocztaj topik od początku. Wtedy oceniaj i wyciągaj wnioski: Co, kto i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, ja bym polemizowała co do dialogów. Mam właśnie kolejną małą przerwę w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kiedyś wydasz książkę na ten temat, to bardzo proszę o jeden egzemplarz z własnoręcznym podpisem :-D. Jesteś jedyny w swoim rodzaju. Anouk 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona32
do ..jasne ze taaaaak ...jak bede miala ochote to poczytam ale teraz spiesze sie do kochanka bo biedaczek sie juz niecierpliwi. A tak pozatym dziewczyny chodzi mi glownie o te wasze niepotrzebne wyzwiska,ja nikogo nie obrazilam a wy odrazu nazwalyscie mnie po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, po prostu zastanawia mnie, co robi zdradzający facet-mitoman za forum kobiet: kochanek i zdradzanych:P:P:P:P na dodatek jest tu niemal nieustannie. Życie mu się znudziło, za mało wrażeń? wołają mnie, koniec przerwy. Pa wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...babka68 no ty za to jesteś wielka,wspaniała i nie żałosna więc to prawda ,że takim robakiem jak ja przejmować się nie powinnaś bo inny robak już ci dokopał...\" Kiedy, xyzed, brakuje Ci argumentów, zadajesz ciosy poniżej pasa! \"inny robak już ci dokopał\" ---oj uważaj, bo jeszcze Ty możesz być tak skopany przez życie, że sie nie podniesiesz!!!! Zresztą, raz już Ci też \"robaczyca\" dokopała, zapomniałeś? :D Wracając do żartowania....trzeba umieć odróżnić żart od ironii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Znasz mnie, wiesz że takie teksty mnie nie ruszają. Szczególnie z ust takiego........... To świadczy o nim, nie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA właśnie nie zapomniałem bo cholernie pamiętliwy jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona \"...ja nikogo nie obrazilam a wy odrazu nazwalyscie mnie po swojemu...\" Mnie obraziłaś, to po pierwsze! Po drugie - jak Cie nazwano, bo chyba przeoczyłam???? (poza mianem \"fanka\", bo to chyba żadna ujma dla Ciebie, nie? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 o tobie świadczą wyzwiska,których używasz :D :D AGA poza tym atak poniżej pasa najbardziej boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Ja nigdy nie użyłam pod Twoim adresem żadnego wyzwiska. To co piszę o Tobie - to tylko prawda, która nie zawsze jest przyjemna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed No to pamiętaj, pamiętaj i......uważaj.......nigdy nie wiesz co Cię w życiu może spotkać! Może obecna K taki sam numer Ci wytnie?? babka68 Wiem, że Ciebie to nie rusza, ale mi się nie podoba że facet zadaje ciosy poniżej pasa! Dla mnie taki facet to zwykła.........baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"określono ją mianem słodka idiotka.\" Kto ją tak określił? Może ktoś to wklei, bo jakoś nie mogę odszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×