Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

błotem rzucać ty zaczęłaś więc mnie teraz nie strofuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghn ajgfn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, ja zawsze czaję się za rogiem.......niczym żubr z reklamy :D Na chwilę obecną plany idą pomyślnie i sądzę, że dolecę do Ciebie ;) W sumie mój mąż próbuje mi je pokrzyżować jakimś wyjazdem na zakupy, ale odwiodę go od tego pomysłu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeesc Malutkie 🖐️ Buziaki wielkie wiecie, w szoku do tej pory jestem, bo nie wiedzialam, ze xyzed ma az dwie kochanki :o Biedne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że taaaak 🌼 :) Ja też nie wiedziałam, ale w sumie to on chyba ściemnia! Prowokacja i tyle. Chce być w centrum zainteresowania i skupiać na sobie uwagę, więc zakłada bzdurne tematy! Czasem pisze jak dorosły facet, ale większość wypowiedzi jest na poziomie gimnazjalnym! Przykro to stwierdzać, ale niestety tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! babeczki milo Cie widzieć ,. bardzo sie ciesze , ze wszystko gra u Ciebie ,. Aga --- caluski. i wszystkich fajnych ludzi pozdrawiam w ten piekny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No AGA częściowo załapałaś o co mi chodziło na tym topiku o dwóch kochankach :D Tylko dlaczego odmawiasz mi prawa do dobrej zabawy z tymi ,którzy lepiej wszystko wiedzą o mnie niż ja sam? :o A swoją drogą to chętniej bym teraz był w gimnazjum niż tu gdzie jestem bo to takie fajne życie na luziku :) A tam i tak nie zajarzą kto albo co jest tą drugą kochanką :D No już wam nie będę przeszkadzał i zaśmiecał waszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne. xyzed ma ubogie życie prywatne, bo od samego rana, po późną noc siedzi na kafe. Nawet w niedzielę i święta nie odpuszcza :D Nic więc dziwnego, że wymyśla sobie życie i przelewa wrażenia na klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 atakujesz ,a potem się dziwią inni,że potrafie przywalić jeśli jesteś taką bystrą obserwatorką,to powinnaś zauważyć,że o ile do 15tej siędzę na kafe często i długo o tyle w sobotę i niedzielę bywam rzadko ,a jeśli już to późnym wieczorem :p Więc wyluzuj,zejdź ze mnie bo się zacznie niepotrzebna pyskówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze powninnismy odkryc kim
jestes i powiadomic twojefgo szefa:) bo do 15 to chyba powinienes pracowac...Jak wtedy utrzymasz zone i kochanke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiadamiaj sobie :D i niech cię głowa nie boli :p Lepiej się martw o siebie żeby twój szef się nie dowiedział bo na garnuszku męża zostaniesz ,a nie wiadomo czy on ciebie także nie zdradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona32
Wypaplac jak w przedszkolu,nie rozsmieszajcie mnie dziewczyny .Same prowokujecie sytuacje do klotni,nie macie co robic i czepiacie sie byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, ja też \"podziwiam\" tę aktywność. cześć wszystkim. i zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona 32 ,gdybym zaczął pisać pod innym nickiem ,to pewnie by się tak nie działo :) ale ja tego nie zrobię bo mój nick mi się podoba,a swoich poglądów się nie wstydzę i nie mam zamiaru się ukrywać i pisać żeby zyskać poklask :) xyzed to xyzed i basta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żart :D :D :D dobre sobie :D kurcze chyba tracę poczucie humoru 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Jak zwykle musisz przyjść i nasiać fermentu Wszystkich uważasz za tępaków, z siebie robisz najmądrzejrzego, najbardziej elokwentnego gościa, do tego tak zorganizowanego, że szok. Pozujesz na nie wiadomo kogo, a tak naprawdę jesteś zakompleksionym facetem, który wyżywa się na innych próbując się przy tym dowartościować. Do tego pyszałkiem.. Ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie nikogo tutaj nie nazwałem tępakiem a jeśli się cos takiego wydarzyło ,to ani chybi ,najpierw mnie zbluzgano A że zorganizowany jestem dość dobrze ,to fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...No AGA częściowo załapałaś o co mi chodziło na tym topiku o dwóch kochankach Tylko dlaczego odmawiasz mi prawa do dobrej zabawy ...\" Niczego Ci nie odbieram! Baw sie dobrze! Ja tylko przelałam tu swoje spostrzeżenia. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona32
No to ja chyba tez juz stracilam poczucie humoru jezeli to byl zart.To bardzo glupi zart. xyzed tak wiem ze one reaguja tak na Twoj nick i popieram Cie ze go nie zmienasz i nie dajesz sobie na glowe napluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed To dziwne, że tak zareagowaleś na ten żart. Przecież Ty (ponoć) sam sobie szefem jesteś. Czyżbyś zapomniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×