Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość xyzed przestań
nie chce mi się już nawet z Ciebie nabijać..... Bo i nie ma z czego Doktorze Praw Wszelakich:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...No AGA częściowo załapałaś o co mi chodziło na tym topiku o dwóch kochankach ...\" ....CZĘŚCIOWO ZAŁAPAŁAŚ.... No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona cofnij się z kilkanaście lub kilkadziesiat stron, poczytaj, to zobaczysz, że nie jesteśmy z grona atakujących xyzed\'a!!! Rozmawiamy sobie z nim tu od jakiegoś czasu, ale kiedy nam się coś nie podoba, to poprostu wytykamy! Nie znasz tematu a zabierasz głos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed przestań
szalona, kolejna fanka Niczego:D:D:D::D:D:D:D:D:D rozumiem dlaczego piszesz pod pomarańczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona 32 bo skorpion jestem :D ale z tych łagodnych :) i zresztą od zawsze musiałem się o wszystko bić,walczyć,udowadniać itd itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona32
Co to za roznica pod jakim kolorem pisze,przeszkadza ci to bo mi wcale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA nie zapomniałem :) ale jeśli to był żart to jeszcze w gorszym stylu niż moje żarty :o Owszem jak wam się coś nie podoba to mi to wytykacie ale jednocześnie mi odmawiacie tego prawa,a to już nie jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze taaaak widać nie było mi dane w całości \"ZAŁAPAĆ\" , cóż postaram się rozwiązać zagadkę w całości, tylko nie wiem czy to nie ponad moje możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA i przynajmniej raz uczciwie byś zauważyła,że nigdy nie bluzgam i nie obrażam pierwszy :) Tobie też nerwy puszczały i co? Strofowałem Cię jak niegrzeczne dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona32
Wiesz Aga jestes tak bezczelna ze to az razi w oczy.Umiesz sie tylko czepiac a sama nie trzymasz sie tematu.Czytalam wiele wypowiedzi jak chcesz wiedziec.Krytyka to Twoja specjalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed W złym stylu to jest zakładać durnowaty topic i bawić sie odczuciami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś Ci bronił? Trzeba było mnie strofować! Ja się nie obrażam za pierdoły! \"...AGA i przynajmniej raz uczciwie byś zauważyła,że nigdy nie bluzgam i nie obrażam pierwszy ...\" - Nie! Za to pierwszy zaczepiasz nieraz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Nie martw się, mój brat jest hydraulikiem, jak chcesz, to Cie uszczelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA tak pomyliłem i przepraszam .Chodziło o babkę68 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia****
A co to za krwawa jadka???? Spokojnie... spójrzcie jaka piękna pogoda za oknem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona No widzisz, Ty jesteś \"szalona\" a ja..........bezczelna! :D I tak trzymajmy! hahahahaha A jak Cię coś razi, to okularki zarzuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed, wiesz Twoja forma atakowania jest specyficzna. I robisz to celowo, by kogoś upokorzyć. A tej formy nie potrafię zdzierżyć. I nie tłumacz się tu skorpionim temperamentem, bo też mam takowy a jednak potrafię się pohamować, mimo iż nieraz pasowałoby przygrzmocić, tak żeby poszło Ci w pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 oczywiście tylko ty masz monopol na niedurnowatość :D Rany Julek przy tobie zaczynam doceniać moją Ż i to tylko jedyna twoja zasługa :p AGA a uważasz,że zaczeka upoważnia od razu do zwyzywania kogoś?Nie może to być żartobliwa zaczepka? No tak ale tylko nieliczni mają tu monopol na żartowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że taaaak A mnie nie jest w stanie upokorzyć ktoś tak mały i żałosny jak xyzed Więc niech sie dowartościowuje do woli, jeśli to mu pomaga funkcjonować w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha - Aga jest bezczelna :p:p:p a to się ubawiłam :D:D:D Szalona, daj mi w spokoju zjeść kanapki plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona32
Smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Xyzed Ty nie zaczynasz pierwszy, tylko tak delikatnie podpuszczasz a jeszcze jak znajdzie się osoba , która ma zupełnie odmienne zdanie na jakiś temat, zdanie , które uderza także w Twoje EGO to już zaczyna się jazda bez trzymanki. Homo homini lupus est.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz xyzed i znów piszesz tak, żeby dać Babce odczuć, że dobrze że to ona nie jest Twoją żoną. \"Rany Julek przy tobie zaczynam doceniać moją Ż i to tylko jedyna twoja zasługa \" Wolałabym nieraz być tępa jak but, przynajmniej nie wiedziałabym o czym piszesz. Ale niestety masz pecha, bo bystre osóbki, które potrafią czytać między wierszami też tu przebywają. Nie tylko słodkie idiotki. Poklaskujące, przeczytawszy kilka słów Pana Xyzeda. Wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia****
O ile się nie mylę to jest topik zdradzone kontra kochanki... a tu widzę walka pomiędzy jednym facetem i kobietami... Dajcie kolesiowi spokój... po co te awantury... Rozumiewm, że nikt z nas nie lubi krytyki ale na Boga... każdy ma prawo wyrazix swoje zdanie w ten czy inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 no ty za to jesteś wielka,wspaniała i nie żałosna więc to prawda ,że takim robakiem jak ja przejmować się nie powinnaś :) bo inny robak już ci dokopał. jasne że tak bo ty z tych lepszych jesteś,doskonałych i litościwych :D :D szalona Ciebie też nie będą tolerować bo normalnie szalona jesteś :D i w dodatku moją fanką Cię okrzyknięto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz Misiu, nie każdy. Poczytaj troszkę topik wstecz (2-3 miesiące) i wtedy oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że taaaaak xyzed wyciąga dobre wnioski.Ma chłopczyna szczęście, że to nie ja jestem jego żoną :D Z drugiej strony myślę, że jego żona jest bystrzejsza niż mu się wydaje i pewnego pięknego dnia chłoptaś sie o tym przekona. Szkoda tylko, że nam o tym nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia****
On was podpuszcza i świetnie się przy tym bawi, a wy macie nerwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×