Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada............

balsamów do ust nigdy nie za wiele p

Polecane posty

Gość ada............

Jakie znacie najlepsze balsamy do ust?? Prosze wpiszcie jes poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhgiuhrt
bebe Classic i nivea hydro care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezapelacyjnie Alverde - ale w Polsce dostępny tylko przez internet, np. na stronie www.alverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutrogena
super, zwłaszcza na mróz. Miałam sztyft, nie weim jak jest z balsamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutrogena miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze na taki nie trafiłam
albo sie kleja , albo daja tylko kilkuminutow efekt/ sa z miekkie, sa za twarde / niby nawilzaja a za jakis czas suche usta :/ bebe był chyba najlepszy -choc szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizka
Lavita grapefruitowa firmy Celia. Delikatnie pachnie, świetnie nawilża, lekko natłuszcza, regeneruje, ochrania, nie ma smaku. jest wiele wersji lavity np.: melon, aloes, classic, truskawka...bardzo duzo...ja znam tylko grapefruita na razie ale kupie jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tisane. dla mnie numer 1. tylko on daje tak szybkie efekty. Usta są nawilżonei nawet jak je dporowadzę do strasznego stanu (popękane, spierzchniete i pieką) to jak na noc posmaruje to często już rano są gładziutkie. Aha. kupywac w aptece. Inne szminki ochronne itd. np nivea nie radzą sobie tak dobrze z tym moim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmex najlepszy. Podobno jest w polskich aptekach, ale nie znalazłam, kupuję na allegro. Bebe bardzo dobra, zostawia przyjemny film ochronny. Nivea do kitu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśkaaaaaaa
A ja uwielbiam Carmx, bezapelacyjny zwyciezca moich rankingow! :) Przetestowalam juz chyba wszystkie balsamy na rynku, Carmex jest niezeimski. :) Kiedys zdarzalo mi sie zapomniec zabrac go ze soba z domu, jak wychodzilam - to byla dopiero tragedia! hihi Teraz mam az 3 Carmexy i ZAWSZE mam jeden przy sobie. Dobry jest jeszcze Blistex, ale Carmex to jest to! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×