Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Mmiirreellaa ale zagladaj nie tylko po to, zeby relacje zdawac z postepow ;) A juz sie naprawde nie da nic zrobic, zeby bylo dobrze, tzn. miedzy wami???Ja wiem, ze rozsadnie, to jest zostawic kogos, ale jak tak sie dluzej nad tym zastanawiam, to moze jednak jeszcze cos da sie zrobic???2 lata to troche czasu. No ale jesli odejdziesz, to w niemczech znajdziesz znajomych, nawet z polski, sa nawet topici na kafe o polkach mieszkajacych w niemczech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
no właśnie, nie ma co dopisywać turkom tureckich wad skoro każdy może mieć podobne - polak, niemiec, każdy inny.w każdym jest coś fajnego. czy ktoś z Was wiek jakie formalności i gdzie trzeba zacząć załatwiać odnośnie ślubu w Polsce właśnie z Turkiem? gdzieś czytałam o tym i trochę mnie to przeraziło, kupa papierów i wyjazdy do ambasady.może wiecie coś na ten temat?jak długo trzeba czekać na te wszystkie formalności?napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wiem tyle, co Ty, ze masa papierkow i zalatwiania. podobno czasem jest problem z aktem urodzenia, ale to tez gdzies przypadkiem przeczytalam. Chyba najlepiej zadzwonic do ambasady , zeby uzyskac pelne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
tak chyba zrobię. jestem jeszcze przed tą decyzją ale rozważam cały czas :-) to głupie ale jak czytam niektóre wypowiedzi, takie na nie to aż mnie zatyka czasami. najprawdopodobniej byłoby podobnie gdyby to był Polak ale jakoś tak dziwnie jest kiedy piszą dziewczyny że wszystko jest pięknie a potem problem z kulturą, rodziną, pieniędzmi, religią, wychowaniem dzieci. ech......najbliżej w październiku pewnie zamieszkamy razem i wiele się wyjaśni. tymczasem ja tu on tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mialam 1-sz w zyciu jazde, ale jazda :P srednio mi sie podobalo :( robotek, a propos slubu to najlepiej wejdz na forum polonii tureckiej, tam ci dziewczyny chyba lepiej doradza, bi my tu w wiekszosci jestesmy \" z doskoku\":) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35082 widze mirellla, ze bedzie ciezko, musisz zmienic cale swoje dotychczasowe zycie, ale mysle, ze warto sprobowac..im dalej w las tym gorzej..pozniej bedzie coraz ciezej, jesli on juz zawladnal Twoim zyciem. w zwiazku trzeba isc na kompromisy ale nie takie!!😠. przeciez chyba nie chcesz spedzic reszty zycia w domu..trzymamy kciuki!!❤️ co do finansowania w zwiazku...troche tak jest jak pisze Mmiirreellaa, ale to tez dlatego, ze turczynkom wcale sie nie chce pracowac...te, ktore poznalam, w wiekszosci nie chca isc do roboty :P a moj chop to w ogole kuriozum, powiedzial, ze chce zebym pracowala i w ogole sama sobie sposoruje wyjazdy do niego, ciuchy, czasem knajpy..czasem mnie to nawet irytuje, ale coz sama tego chcialam :( w zasadzie nie wyobrazam sobie zycia \"domowego\" dlatego wzbraniam sie przed wyjazdem do turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
niedawno w moim mieście była wizytacja turecka, która odwiedzała szkoły. potem w radiu słyszałam relacje dziennikarzy, ponoć turcy byli zaskoczeni że w szkołach pracuje tyle kobiet i w większości dyrektorami były też kobiety. Jednak Polska to Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem..z tego co wiem w tureckich szkolach pracuje bardzo duzo nauczycielek-rozmawialam z 1, ktora byla nauczycielem wf-u. ogolnie faceci w kazdym kraju nie rwa sie do slabo platnych zawodow;) kobiety zwykle pracuja do slubu, po slubie rzadziej..moj facet mowi, ze turczynki sa leniwe i nic im sie nie chce(czytaj:isc do pracy) ale to tylko jego opinia:) ale ogolnie jesli chca to nikt im specjalnie nie zabrania. raz w Turcji widzialam np. lokalne zawody rajdowe i kobietki tez w nich uczestniczyly w swoich tuningowych brykach :P turcja to straszny mix i jak powiedzial moj luby nie mam szans na jej calkowite zrozumienie, bo nawet turkom trudno to ogarnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mirella sprobuj zakonczyc Wasz zwiazek, jak najszybciej jest to mozliwe. Napisz z jakiego jestes miasta w niemczech (jezeli wolisz to na priv) teraz jestem co prawda w polsce w zwiazku z moja praca w polsce, ale do tej pory razem z moim facetem przez 5 ostatnich lat mieszkalismy pod jednym dachem w niemczech. Co do wymiany uwag odnosnie \"finansow domowych\" i \"czystosci\" to u nas kasa domowa zawsze ja sie zajmowalam, tak jakos wyszlo na samym poczatku i tak zostalo. Co do poczucia czystosci, to wydaje mi sie ze ja jestem o wiele wiekszym balaganiarzem, odnajdujacym sie w chaosie. Ale tego typu sprawy sa jak najbardzeij indywidualne i nie ma sensu generalizowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny która wie co to zna
ania pabucu yarim cik disariya oynayalim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny która wie co to zna
znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny która wie co to zna
ok nie zauważyłam że ktos juz wczesniej odpisał d\zięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmiirreellaa
Cze dziewczyny!Robotek wydaje mi sie ,ze w naszym zwiazku nie da sie juz nic naprawic,bo do tego potrzebne sa obie strony,nie wystarczy jak jedna sie stara a druga robi to co robila do tej pory... A jezeli chodzi o tureckie kobiety,to moze i sa leniwe,ale wiekszosc z nich jest nauczona tego ze po slubie nie beda pracowaly tylko zajmowaly sie domem i dziecmi,aha i musze Wam jeszcze cos napisac,bo mnie meczy;-),nie wiem czy spotykacie na codzien tureckie dziewczyny,ja tak i musze niestety powiedziec ze wlasnie wiekszosc z nich sprawia wrazenie panienek lekkich obyczajow,nawet moj chlopak juz tak o nich mowi...i zastanawiam sie dlaczego tylko polskie,rosyjkie dziewczyny maja taka opinie u turkow a nie widza co robia laski ich narodowosci... Fama0800 sory,ale nie wiem jak na priva pisac;-P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Mirelka też słyszałam od mojego lubego to samo co napisałaś, że tureckie kobitki są niesamowicie wyuzdane i hmmm rozwiązłę. pewnie nie widać ich zbyt wiele poza granicami Turcji to wydaje się nam że to takie zastraszone kobitki a tu ooooo. także turcy widzą widzą tylko nie często o tym mówią, zawsze to lepiej pogadać na inne np. polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie co do Turczyenk, ale to tylko i wylacznie w wielkich miastach, przede wszystkim Istambul i kurorty nadmorskie. a reszta kraju...stroic to sie stroja i to czasem do przesady i to nawet te pseudo-zakryte, ale z tym wyuzdaniem to juz bym nie przesadzala :P dotyczy ono w glownej mierze studentek z wielkich miast pzdr 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
fakt, poznałam młode dziewczyny właśnie studentki i tak o nich słyszałam. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Hmm jak pytałam kiedyś Tolgi... dlaczeg Polka, dlaczego ja a nie Turczynka... to powiedział mi, ze z wygladu przypominam turczynke, ale o niebo róznie sie charakterem... ze Turczynki sa strasznie puste, bez ambicji no i własnie... czasem zachowuja sie jak panny lekkich obyczajów... .Wychodzi na to,ze jednak Polki nie maja w Turcji az tak złej renomy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mowi, ze sa rozpuszczone i leniwe a matki choduja je na prawdziwe ksiezniczki. i jeszcze jedno: strasznie zalezy im na kasie, to jest glowne kryterium wyboru kandyadta ale po nich pojechalysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hmm w każdym kraj znajdą sie takie... w Polsce też, wiec pewnie i w Turcji sa podobne do nas... . W kazdym razie całe szczęscie, ze "nasi Turcy" poznali nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
ojjj tak :-) . mój luby jest po trzydziestce i nie znalazł sobie do tej pory tureckiej żony, pewnie coś w tym jest co piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmiirreellaa
Musze Wam cos jeszcze napisac;-P,przed rokiem pracowalam u turkow i jeden starszy pan,ktory moglby byc moim tata zaczal sie przymilac,wiedzac ze mam chlopaka!Raz mu powiedzialam ze ma przestac,drugi raz i nic,to w koncu zdenerwowana powiedzialam ze jak chce jakas kobiete dotykac to ma isc do swojej zony a nie mnie zaczepiac...byscie widzialy jego mine,zaczal mnie wyzywac od dziwek i najgorszych,myslalam ze mnie zabije,ale powiedzialam co chcialam,co mi na sercu lezalo...od tego momentu tam nie pracuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
a to obleśniak jeden :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
wiecie, ja to w Turcji nie miałam problemów, nikt mnie nigdy nie zaczepiał bo kurde nie mam słowiańskiej urody. W Hiszpanii byłam hiszpanką w Turcji, turczynką, ostatni język w jakim do mnie mówili to był polski. nawet jak byłam w domu u mojego chłopaka to nie mogli uwierzyć że jestem polką, pewnie woleli by blondynę :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a witam witam
no to mnie zaciekawił wasz topic bo poznałam Turka. Miły sympatyczny wydawał mi się na początku, ale teraz stwierdziłam, że to dość dziwny człowiek jest. Na poczatku miły, prawił komplementy, ale teraz to jakieś dziwne końskie zaloty ma, a co drugie zdanie to mówi, że mnie nie nawidzi i pokazuje mi swój język. zaczęłam go ignorować. Dla mnie Turcy to dziwne stworzenia są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
a ile On ma lat, że tak się zachowuje? pokazuje język? hmmm to rzeczywiście jakiś dziwny. Turcy jak każdy inny człowiek, zdaza się czasem dziwny charakter, ale przecież nie musisz się do niczego zmuszać i utrzymywać kontaktu jeśli nic Cię nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Drogie dziewczeta:D znacie może jakas strone internetowa, z której mozna wysyłac smsy na tureckie nr telefonów?:) bo normalnie zaczynam bankrutowac;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmiirreellaa
Dziewczyny nie wiem czy dobrze zrobilam,ale Go oklamalam i jutro jade do Polski,On nie wie ze juz nie wroce,tak mi ciezko...szkoda mi Go,ale mysle ze musze myslec tez o swoim szczesciu...pozdrawiam Was i zycze szczescia z calego serduszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella my tez zyczymy Ci duzo szczescia i powodzenia....mysle, ze podjelas sluszna decyzje...trzymam za Ciebie kciuki, trzymaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selik
Witam Dziewczynki! Dawno tu nie zagladalam a dzieje sie sporo!!!:) Mirella, mysle, ze podjelas sluszna decyzje, bo nie ma sie co ludzic, ze ktos sie zmieni po slubie, jesli dotad mu sie jeszcze nie udalo. I to nie dotyczy tylko Turkow, ale facetow kazdej narodowosci!!!Towje szczescie ponad wszystko i tym sie kieruj!3mam kciuki :):):) Pozdrawiam serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella zycze Ci powodzenia i przede wszystkim wytrwalosci w podjetej decyzji. Ja moze troche nie na temat, ale kupilam cos super na allegro! mianowicie turecka paste CAMSAKIZI do depilacji ! Rewelacja ! poczatki co prawda nie byly latwe(ale sprzedajaca sluzyla pomoca) , ale efekt jest super! wysylam wam linka do tej pasty http://allegro.pl/item182636124_camsakizi_pasta_cukrowa_wosk_i_depilator_depilacja.html na prawde niezla rzecz. Zachwycam sie jak gdybym odkryla ameryke, a zaraz sie okaze ze wszystkie dawno juz ja stosujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×