Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość Kratinek65
Nie mozecie wy wszyscy miectaka dluga przerwa, na przyklad kilkanascie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
Kratinek widze, ze myslenie postkomunistyczne nie przeszlo. Rasizm nie jest teraz w modzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
nie rozumiem czemu Kratinek65 sam nie zrobi sobie przerwy...kilka lat switlnych...nie potrafie zrozumiec czemu ktos kto nienawidzi Turkow w ogole tu zaglada i cokolwiek pisze... chociaz nie, wlasnie mnie oswiecilo and i got it...well, i dont like offending people in Polish... so Kretinek65 or whats ur name, u r the reason why Im not with Polish, I hate fucking retarded ignorants and if u r frustrated coz no Polish left for u to fuck then stop bitching about Turks and fuck off asshole. rururururhuhuhuhuhuhuhu nie wiem czemu ale czuje sie znacznie lepiej...... mnie tez jest wstyd za polskich facetow... w polsce i za granica ale nie oceniam ich na tej podstawie...chociaz moze powinnam....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratinek65
Jaka zlosc, Nawet nie proboj w twojim pokaleczonym angielskim rozmawiac ze mna bo nie dasz sobie rade. Nie jestem polakiem, to co mowisz to nie dotyczy sie do mnie. Nie nikt mnie nie zostawil dla jakiegos smierdziucha Turka. Nawet nie wiecie jak to zle wyglada widziec jak Polki chodzi na ulicy z Turkami, jak to nie pasuje, uwierzcie to jest naprawde wstyd. Nie to nie jest rascism, oni ogolnie bialych nie lubia i ja ich nie bede lubial. MIeszkam w kraju gdzie jest o wiele wiecej roznych kultur niz w polsce, u was to jest nowe zabawne i swierze. Nie jestem z polski, mam mieszane pochodzenie, i przypadkowo znam jezyk wasz. Powyjechaliscie na swiat jak granice otworzyli sie i niszczycie tylko zdanie o Polakach ktorzy o wiele lat wczesniej niz wy wyjechali. Mieszkam w Anglii i naprawde nie widac ze jakies inne biale kobiety lataja za Turkami. Same to powinno wam dac do myslenia, ze moze jestescie troche inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratinek65
domi111, Zanim mi powiesz, wiem moj Polski jest zly ale twoj Angielski ..... daj spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada, ze ja nawet nie wyjezdzalam, zeby mojego turka poznac, poza tym zdania nie zmienie. Jakbys sie pospotykal z polskimi facetami, to tez bys sie przerzucil na turka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kratinek jestes naprawde nudny. wszystko to juz napisales na forum \"on turek ja polka\" wiec sie nie osmieszaj i nie mecz jesli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. wszystkie twoje wypowiedzi to marne wypociny i nic nas nie obchodzi skad jestes ani dlaczego jestes taki sfrustrowany. przeczytaj pierwsza strone forum-jest ono dla lubiacych turcje i dla dziewczyn zwiazanych z Turkami. mozesz sobie nas obrazac ile chcesz, to swiadczy tylko o twoim bardzo niskim poziomie, braku kultury i chamstwie. hi and bye prostaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratinek65
madzikpn, smiesznie piszesz, Nie lubisz jak ktos ogolnia jak chodzi o Turecki narod, a swojich ludzi, wszystkich polskich facetow potrafisz obrazic. Moze cos jest zlego z toba a nie z nimi. A co jak urodzisz syna, bedzie pol polakiem czy chcesz czy nie, bedzie mial polska krew, tez bedziesz miala taka opinie, czy moze zmnienisz wtedy. Chore troche twoje myslenie, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji.. juz Ci kiedys podalam linki do stron dla dziewczyn wielu narodowosci, m.in. angielek zwiazanych z turkami a Ty ciagle nie doczytales?? to wroc i sprawdz, jest wiele takich dziewczyn. twoj polski Ci milosiernie wybaczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizuje, ale dosyc dobrze znam polskich mezczyzn i wierz mi, ze gdybym mogla sie z ktorymkolwiek dogadac na tyle, zeby byc razem, to nie bylabym z Turkiem, a jesli bede miala dziecko to niezaleznie od tego jakiej bedzie plci, koloru czy wyznania, bede je kochac calym sercem bazgranicznie i bezwarunkowo !!! Nie znasz mnie, ani mojego myslenia, bo TY wlasnie generalizujesz wrzucajac wszystkich turkow do jednego worka. Czym niby wystawiam opinie o polkach? Tym ze jestem z kimjs kogo kocham i kto kocha mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratinek65
yavrum, Klasy to musisz najpierw miec zeby ocenic ze u kogos innego brakuje. Nie mozesz zakceptowac ze jest mnostwo inteligentnych ludzi ktore maja zupelnie inne zdanie od twojego i nie lubia was przez to ze mieszacie sie z takimi ludzmi. Napewno jestes jakas gruba brzydka baba ktora stuka klawiture ciezkimi palcamy i ma pretensje do kazdego. Daje wam spokoj, przypominalem tylko ze jestem, ale naprawde, skonczcze z ta strona wasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MmmMMmmm kolejny zyczliwy czlowiek :D Dziewczyny ... machnijcie na to reka... mozna tylko sie smiac.. Troche kultury czlowieku , bo to nie twoja sprawa z kim kto sie wiaze.... Wyglada ladnie czy tesh nie ...nie waze...wazne zeby byc szczesliwym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
ja nie rozumien co to kogo obchodzi kim my zyjemy!mnie straszna zlosc ogarnia jak ktos nam sie tutaj wkrada nieproszony i zaczyna krytykowac czy oceniac!to jest nasze zycie i nasze sprawy! tez zyje na obczyznie i wiem ze szwedki tez zyja z turkami i nie ma w tym nic dziwnego! dlatego temu panu juz podziekujemy! ja nie latalam za turkiem poznalismy sie i jestesmy razem!tak poprostu mialo byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratinek65
yavrum, Klasy to musisz najpierw miec zeby ocenic ze u kogos innego brakuje. Nie mozesz zakceptowac ze jest mnostwo inteligentnych ludzi ktore maja zupelnie inne zdanie od twojego i nie lubia was przez to ze mieszacie sie z takimi ludzmi. Napewno jestes jakas gruba brzydka baba ktora stuka klawiture ciezkimi palcamy i ma pretensje do calego swiata. Daje wam spokoj, przypominalem tylko ze jestem, ale naprawde, skonczcze z ta strona wasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasneee kratinek!! hehehehe moge ci przyslac zdjecie chcesz? tylko zebys sie nie zdziwil? pozdrawiam, to moja ostatnia odpowiedz do ceibie reszte zignoruje milczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko, ze yavrum nie jest gruba, ani brzydka, a ten tekst z twojej strony swiadczyl jednak o braku zachowania na odpowiednim poziomie. Milo nam , ze juz sie zmywasz. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
jesli chodzi o wyglad piszacych tu dziewczyn to bys sie zdziwil! a klasy to naprawde Ci brakuje bo o swoich opiniach sie opowiada gdy sie jest pytanym!I wtedy potrafie to uszanowac!A Ty wpadasz tutaj i wszystkich obrazasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
nie rozumiem jak można znać czyjś język "przypadkiem". Może się mylę ale pewnie pochodzisz z mieszanej rodziny i pewnie Tobie sprawia problem rozdwojenie kulturowe. Dlaczego krytykujesz domi111 za jej angielski skoro piszesz do polek kulawą polszczyzną. Poza tym mój drogi przesiedziałam w Turcji dwa lata wakacji i w znanych kurortach tureckich dominują pary angielka - młody turek. Polka to niedościgniona klasa dla tłustych, brzydkich angielek, które przyjeżdżają i łapią sobie tureckigo małolata którego utrzymują przez dwa tygodnie w zamian za pospacerowanie nad morzem i potrzymanie jej za rękę a wieczorem seks z paskudą w której turek widzi tylko trochę kasy. Napatrzyłam się na to do woli i znam opinię Tureckich facetów. Niemki i Angielki muszą mieć kupę kasy żeby taki turek na nie spojrzał a my mamy trochę szczęścia bo naso faceci muszą uganiać się na nami. Masz wypaczony obraz ludzkości nie tylko wizerunku turka. Moim zdaniem wynika to z problemów ze sobą. Pozdrawiam Cię serdecznie, obyś spotykał nieco sympatyczniejszych ludzi na swojej drodze, bo chyba ktoś Cię skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
hahaha ale mnie ubawily te posty..................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
zlosc :) i have my hidden reasons to swear for time to time ;) ok skoro tak strasznie kalecze twoj mother tongue jak rozumiem to bede sie wyrazac po polsku...nie zloszcze sie na ciebie osobiscie ale na to ze ludzie oceniaja innych po tym jak spotkaja kilku przedstawicieli danego kraju...dla mnie to przejaw ignorancji. skoro mieszkasz w anglii jak rozumiem to skad ta nienawisc do Turkow? i stad twoj "wstyd" za Nasze zwiazki? to dla mnie zupelnie niepojete...a czy nie jest tak ze w Anglii mieszkaja w wiekszosci Kurdowie nie Turcy...nie wiem bo tam spotkalam tylko jednego Turka. haha i faktycznie chcial mnie przeleciec...hmmm moze ty tez masz takie zle doswiadczenia. ale jak widzisz nie kazdy anglik szuka polskiej kochanki nie kazdy chinczyk/turek/kurd szuka angielki zeby zdobyc obywatelsko. jak poczytasz troche wyrazniej nasze forum zauwazysz ze my tez widzimy wiele negatywow, nie jestesmy z naszymi facetami 2tyg w roku... ale faktycznie moze szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
czemu się robawiłaś kucukbalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
moj drogi bede teraz niegrzeczna ale musze przyznac po tym co tutaj zaobserwowalam, ze w Anglii wole Turkow niz Polakow. Niestety z polski do anglii wyjezdza niz spoleczny, prostactwo. Nie pisze tego zlosliwe ale niestety tak to wyglada. Czasem mi wstyd za tych ludzi! Wyjezdzaja ze znajomoscia jezyka na poziomie zerowym, czerwone geby, chleja piwa po autobusach, klna wszedzie. Od spotkanych na ulicy 9 polakow na 10 uslyszysz slowo "kur.."...........prawdopodobnie nalezych to tej grupy spolecznej skoro wyjechales...i powiem ci ze w moim srdowisku to wstyd jechac do pracy w anglii i myc gary.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
zreszta nawet moj maz "TUREK", ktory mieszkal dwa lata w Polsce stwierdzil: Bylem w Polsce dwa lata a nie widzialem takiej choloty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, szkoda slow:) widzialam tylko fotki asiek i madzika (ktore sa do schrupania :P )moze sie podzielicie swoimi ze mna?:) chcialabym wiedziec z kim juz od dlugiego czasu wymieniam poglady: :P moze ktoras ma msn lub hi5 lub cos w tym stylu? co do atrakcyjnosci..to \" piekno jest w oku patrzacego\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
wiecei co uwielbiam jak czasem wpada tu ktos "spoza" i nam nawrzuca hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
kto jest do schrupania faceci asik i madzika;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o facetach sie nie wypowiadam bo to nie moje wiec nie rusz:P za to obie sa fajnymi babeczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
hahaha no tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
yawrum ja mam msn ale tak podac na forum to troche niebezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
yavrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×