Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

kucukbalu to napisaj do mnie na podany adres hotmail, jest pod moim czarnym jak Turek nickiem :P na razie musze znikac :( bede pozno wiecz. buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzipn
kucukbalu jak masz chec poklikac na msn to yavrum moze podac ci moj mail do msn'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze przegapilam Pana Kretynka... Mam nadzieje, ze pojawi sie znow i wytlumaczy nam kilka rzeczy. Dlaczego nazywasz Turkow \"smierdzielami\"? Czyzby wszyscy twoi tureccy mezczyzni tak cuchneli?? A moze odbil Ci ktorys dziewczyne i stad te kompleksy i zenujaca proba dowartosciowania sie? Domi, gratuluje, ze potrafisz poslugiwac sie \"broken english\" :) Kolega do tego poziomu nie dotarl i stad nie wie o co chodzi ;) To w koncu \"native speaker\" (hahaha). Kretynku, moze napisz nam cos po angielsku, z checia ocenie Twoj poziom i moze bedzie to czytelniejsze niz Twoje wypociny pisane po polsku z robionymi na sile bledami. Dziewczyny zorientowalyscie sie chyba, ze koles totalnie sciemnia z tym \"nie byciem Polakiem\" :D:D I nastepnym razem prosze o argumenty i konkrety, a nie epitety. Chyba, ze reprezentujesz \"asshole level\" - to wtedy faktycznie nie mamy czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hej dziewczynki:) dopiero co weszłam do domku i bede tu kilka dni wiec postaram sie przeczytac wszystkie starsze wypowiedz atroszke tego od mojego wyjazdu do pracy bylo wiec narazie pozdrawiam was serdecznie i zabieram sie do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Witam Asik po przerwie!stesknilysmy sie za Toba!napisz co u Ciebie? jak praca?milosc kwitnie? milogo pobytu w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hej, ja tez za wami tęskniłam... ogólnie u mnie cięzko...pracuje po minimum 14h dziennie za marne pieniądze jako kelnerka w Krynicy Morskiej... no ale nie mam innego wyjscia:( Miłosc kwitnie oczywiscie... tęsknie niesamowicie, ale praca pozwala mi troche o tym mniej myslec i miec jakies nadzieje,ze uda mi sie zarobic by jeszcze w tym roku go ozbaczyc, ale co z tego wyjdzie nie mam pojęcia.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Zycze powodznia i trzymam kciuki! Ja tez intensywnie mysle o rozpoczeciu pracy i troche mnie to stresuje bo nigdy tutaj nie pracowalam(tzn. pomagalam "mezowi" w restauracji)chce cos zrobic na wlasna reke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to teraz tylko odpoczywac biedulko, ale cie tam wykorzystuja :( nesie dasz rade z praca :) jak bylas w stanie przejsc stosy papierkow i innych formalnosci, to praca w porownaniu z tym, to pikus jak sadze :) za ciebie tez trzymamy kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
nie no dziewczyny :) caly czas mam banan na twarzy jak czytam 2 ostatnie strony :) nie ma to jak real support i atak grupowy hehe ;) jestescie super i tak to dzieki kretynkowi65 zaczyna dzien od czytania forum :), ale przykro mi bo wbrew pozorom mam co robic w ciagu dnia i nie bede tutaj klikac caly czas "odswiez" jak kretynek wczoraj ale bede na pewno zagladac czesciej :) jestem bardzo ciekawa co sprawia ze ludzie sa tak zacietrzewieni w nienawisci do jakies narodowosci...bo w koncu ostatnia wojne z turkami mielismy w XVII wieku to raczej specjalnych wielkich powodow nie maja ludzie zeby calym sercem nienawidziec Turkow. zgadzam sie z kucukbalu, to jest straszne co sie obserwuje czasem w Anglii. wczoraj nie doczytalam bo sie spieszylam ale widze ze kretynek65 jest w anglii. oooooo to chyba pomylil sie co do gatunku dziewczyn z ktorymi ma do czynienia i gatunku facetow Turkow ktorych spotyka. ja nie ide do lozka z kazdym facetem jak wiele moich rodaczek niestety robi aby dostac prace/utrzymac prace/miec dach nad glowa w Anglii. bylo mi przykro ze wiele osob myslalo ze jestem jedna z takich dziewczyn. ale cos powiem kretynkowi65, mnie nie jest wstyd tych dziewczyn, nie mnie je oceniac. sama mam kolezanke ktora jest w zwiazku z 2 razy starszym anglikiem, jest z wielodzietnej rodziny i w ten sposob wspomaga finansowo rodzicow. a co do Turkow to w towarzystwie mojego faceta, jego rodziny i znajomych jesli wyjedzasz do pracy za granice tzn ze jestes ostatnim nieudacznikiem i nie mozesz znalezc pracy w Turcji. moj facet nie mieszka w turystycznej miejscowosci, nie zmienia dziewczyn co 2tyg, wiekszosc zycia sie uczyl zeby zdobyc dobry zawod, lubi poznawac inne kultury i ludzi z innych krajow nie zaleznie czy sa biali czy czarni wiec to co mowi kretynek65 swiadczy tylko o tym ze jest jednak rasista. w zwiazku z tym ze studiuje spoleczny kierunek i kwestia stereotypow nie jest mi obca musze jeszcze dodac ze, ze statystyk wynika ze im bardziej inteligentny i wyksztalcony czlowiek tym mniej posluguje sie stereotypami i im ulega .... wiele "inteligentnych" ludzi nas nie lubi....uuuuu przerazajace :) ide do lazienki sobie podciac zyly a przy okazji lazienki tak mi sie przypomnialo ze chcialam zrobic sobie smieszne zdjecie w lazienke przykuta do kaloryfera z chusta na glowie ale moj facet sie troche przerazil i powiedzial ze jego rodzice mnie do domu w chuscie na glowie nie wpuszcza :). to chyba swiadczy o pewnej sekularyzacji tureckiego spoleczenstwa i chociaz w wyborach prorepublikanska partie poparlo tylko 20% spoleczenstwa ale jak to ktos tu juz powiedzial nie mozna wrzycac wszystkich do jednego wora. a propos zwizkow turecko-angielskich juz tu chyba wszystko bylo powiedziane. ja ze swojej strony dodam ze to sa glownie zwiazki mlodych kurdow z anglielkami w srednim wieku i o tym rozpisuja sie nawet tureckie gazety. wiec prosze mnie nie porownywac do 40latek ktore zostawiaja dzieci i jada do tureckich kurortow zamieszkac z kochankiem. widze ze tu tez jest poruszany temat wygladu. dzieki kretynek65, dzieki tobie sarelii juz nie rusze ;). ale powaznie moj facet lubi szczuple dziewczyny, wbrew utartemu stereotypowi ze turek lubi grube kobiety. czy jestem ladna? kwestia gustu ale zdarzylo mi sie ze nieznani ludzi podchodzili do mnie i nazywali aniolem, hhuhu alez nieskromnosc mi sie wypsnela ;). stuka klawiature ciezkimi palcami?....hmmm no tak, zrezygnowala z tipsow (artificial nail - przyp. aut. dla wszystkch tych ktorzy znaja polski tylko przez przypadek :*) i teraz moje prawdziwe paznokcie urosly mi dluzsze niz tipsy wiec istotnie mam problemy z pisaniem na klawiaturze :). tez sie chce Wam pokazac wiec napewno napisze do yavrum :) pozdr i jak to mowia na youtube "u know u r popular if u have few haters" :) domi111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
zapomnialam dodac ze goraco pozdrawiam wszystkie pracujace dziewczyny i TRZYMAJCIE SIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
ha ha to jeszcze raz ja jeszcze kretynkowi65 i innym haters nıe napisalam czegos :) postaram sie prosto i przykladami wyrazic czemu to forum istnieje i czemu nie przestane ani ja ani inne dziewczyny tu pisac. bede mowic za siebie ale sadze ze tak mysli wiekszosc z Was nie mam nic przeciwko polakom i to ze akurat mnie nie udalo sie znalezc tego jedynego nie oznacza ze z gory wszystkich przekreslam. tak sie sklada ze mam kilku dobrych kumpli polakow i wiem ze nawet polski facet moze byc rownie czuly i oddany kobiecie. to samo tyczy sie amerykanow hinduskiego pochodzenia ktorych akurat jest pelno w miejscu w ktorym ja mieszkam. czy to ze zaobserwowalam ze hindusi potrafia w polsce tylko upijac sie, bic, demolowac puby i dobierac sie do dziewczyn oznacza ze musze szukac forum o dziewczynach bedacych w zwiazkach z nimi i mowic im jak mi wstyd? bliska mi osoba jest w tej chwili z amerykaninem hinduskiego pochodzenia i jest szczesliwaczy. to ze anglicy zaczepiali mnie wszedzie, zapraszali "ogladac znaczki" do ich domow tzn musze chodzic po forach i ostrzegac dziewczyny? tak sie sklada ze poznalam tez wspanialych facetow w anglii ktorzy bardzo mi pomogli. po prostu staram sie nie generalizowac wbrew temu co mowisz nie ma wiele dlugich zwiazkow z turkami i takie forum jest nam potrzebne. a kazdemu z haters mowie fuck off :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooomii ale wypas post, zaraz czytam :) moze sie przylaczysz na msn? buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
dzien dobry!czy ktoras z Was ma tez dzis takiego lenia jak ja? pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nesie lenia mam i to konkretnego, ale trzeba pracowac, bo sie pozniej szef zapyta co zrobilam i bedzie cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratinek65
dla pani.gosc "Kretynku, moze napisz nam cos po angielsku", sproboje ale mysle ze nie zrozumniesz - here goes I think that you are a good few years behind in terms of many cultural evolutions that may have taken place in western europe over the past 30 years. To cut a long story short, we (in western europe) have all progressed beyond the basic theory that white people are just rascist. In amongst the many cultures in a diverse community that you would find for example in London England, the differences are not simply black and white or indigenous population against the whole immigrant population. You will find that some ethnic groups simply dislike others and while it is not fair in any sense to generalise the sad fact is that this process is alive and well. I think you will find that Turkish, Greek and other ethnic groups of arabic origin do actually not like white europeans but will of course disguise this fact. The same is often true in reverse. There is a recent trend whereby members of the above mentioned communities will target new young immigrant females from the new EU countries. In part because they know that these girls are naive and in part because they know that these girls will not reject them like their older EU counterparts. Most of you whether you like it or not or know it or not fall into this naive category. Translate and understand, don't question me, question yourself. I znowu zanim ktos mi przypomni ze to jest polski forum, zaprosila mnie "pani.gosc" zeby jej cos napisac po angielsku. ------------------------------------- dla domi111 przeczytaj sobie cos napisala kilka razy - "nie wiem bo tam spotkalam tylko jednego Turka. haha i faktycznie chcial mnie przeleciec...hmmm moze ty tez masz takie zle doswiadczenia" ha ha i ha ha i ha ha, wiesz co - dobrze ze chcial cie przeleciec, dobrze ci z tym ? hmm okay i wy mowicie o inteligentny poziom ? Nie mozecie dopuscic do myslenia ze Turki czy Hindusi itd poluja na biale kobiety, poprawiam, poluja na glupie biale kobiety. Bo nawet nie proboja z angielkamy czy z dziewczynami z francji czy z niemkami bo juz te dziewczyny znaja ich za dobrze i nie maja szanse z nimi. Co im zostalo, nowa europa, naiwne polki, to Wy, i tak to jest wstyd dla reszte z nas co ma jakie kolwiek cos wspolnego z polska czy z innymy polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
ja mam tylko 1 pytank: powiedz skad wzielo sie to uprzedzenie i nienawisc? Nie rozumiem takze stwierdzenia smierdziuchy! moj Turek jest zawsze czysciutki i pachnacy wrecz pedant!i nie znam Turka ktory bylby brudny czy smierdzacy! Ale na drodze spotyka sie ludzi podobnego pokroju tak wiec jak alkoholik przeprowadza sie do innego miasta czy kraju to zapytany jacy ludzie tam mieszkaja odpowiada ze 90%to alkoholicy i tak jest ze wszystkim! mieszkam na obczyznie takze i musze powiedziec ze tutaj nie pozwalam nikomu powiedziec zlego slowa na Polakow jestem wrecz obrazona gdy sie zle o nas mowi!musze jednak stwierdzic ze nie mamy dobrej opini! Moj "maz"mial juz wize na staly pobyt w szwecji tak wiec do niczego nie bylam mu potrzebna!Nigdy w zyciu nie planowalam byc z obcokrajowcem ale tak wyszlo wiec teoria za uganianiem sie nie potwierdza sie w moim przypadku! wszyscy nasi znajomi Turcy maja zony Szwedki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
twoja wypowiedz dowodzi tylko jednego ze cos nie tam jest z twoim comprehension po polsku przez moj angielki przyklad turka myslalam ze zrozumiesz ze nie kazdy czlowiek jest tego pokroju ale wiekszosc takich Turkow wyjezdza i to z takimi mamy do czynienia na zachodzie. i nie jest mi dobrze z tym ze chcial mnie przeleciec jak rowniez nie byloby by mi z tym dobrze niezaleznie od narodowosci goscia. to tylko przyklad na to ze faktycznie element wyjezdza z Turcji w wiekszosci. i przyklad na to ze my tez na tym forum to zauwazamy!!! powinienies troche poczytac o pochodzeniu Turkow bo na pewno nie jest ono arabskie. a jesli chodzi o "recent trend" to wole moje stare podejscie do sprawy. to ze ty nie lubisz ludzi jakiejs narodowosci to nie zawsze oznacza ze ktos czuje tak samo. nie mysl ze wszyscy sa tacy jak ty. co wiecej nie kazdy Turek bedzie patrzyl na ciebie jak na wroga albo z gory cie nie lubil bo jestes bialy. czy ty to kiedykolwiek zrozumiesz? i chyba nie doczytales mojej wypowiedzi do konca. ci turcy ktorzy leca na kase i chca zdobyc obywatelstwo leca na ANGIELKI I NIEMKI. byc moze cos sie zmienilo po wejsciu Polski do uni, ale mnie to jakby juz nie dotyczy. sluchaj czlowieku tu prowadza nawet statystyki i ostrzegaja Angielki czy to tez do ciebie nie dociera? szczerze mam nadzieje ze nigdy nie znajde sie w "modern trend" nawet jak mi nie wyjdzie z Turkiem i nie odbije mi jak pojade do Anglii czy USA. chocby dlatego ciesze sie ze poznalam wiele wspanialych Turkow i Arabow i naprawde mam gdzie co ty o tym myslisz. ale dzieki ze wrociles i wyjasniles nam swoj punkt widzenia, ja zawsze jestem gotowa na dyskusje i wymiane pogladow z toba. w jakis sposob cie rozumiem bo tak sie sklada ze mam staromodne podejscie do wielu spraw i fakt ze cala Alanya np chce mnie przeleciec na pewno mi nie odpowiada. potrafie jednak zrozumiec ze nie moge calego spoleczenstwa wrzucic do jednego worka i oceniac przez pryzmat palantow domi111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj dziewczynki on jest twardoglowy, turas to brudas i juz, a turcy i grecy pochodza od arabow! co za niedouk!!! szkoda Waszych grubych paluszkow:) buzkii dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sa te, ktore nie chca Turasa :P ze szczegolnym uwglednieniem rasy panujacej :) http://groups.msn.com/LovedbyTurkishHotelBoys http://groups.msn.com/TurkishLoveandHeartbreaks http://uk.msnusers.com/englishgirlfriendsofturkishmen/turkishrelatedmsngroups.msnw http://kunstkamera.net/forum19.html http://forum.turkey-info.ru/postlist.php?Cat=&Board=love http://www.alanyaforum.com/alanya/viewforum.php?f=22&sid=9a17da909cb2b62d9f530d4c98fa9450 ciekawe czemu z uporem maniaka ten gosc powraca na kazde forum o Turcji/turkach i ciagle zanudza i obraza? moze socjolog sie wypowie:) bardzo mnie to ciekawi... pzdr. domi dodalam Cie! do jutra;) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
zastanawia mnie skąd się wzięło u Ciebie takie myślenie Kretinek :-) . czy zostawiła Cię jakaś polka ,czy jakiś turecki facet obił Ci buzię a może zgwałcił? Co ciekawe, takie zdanie to wynik jakiegoś traumatycznego przeżycia. No bo Sobieskim to Ty nie jesteś. Co skłoniło Cię żeby do nas napisać? poszukujesz rady czy dbasz o polskie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
robotek.... to z Sobieskim bylo dobre!naprawde sie usmialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Nie czytałam tego co pisze Kretinek... bo ręce mi opadają... ale do wszystkich sympatycznych uczestniczek tego forum moge powiedzieć tylko tyle... ze było miło... ale jak tak będzie dalej to chyba miłe się skonczy:( zaczynają sie schody zbyt strome do przejścia... do, których miłość nie wytarczy... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieciówka
Ja ostatnio poznałam jednego Turka(chłopak kolezanki) bedą mieli dziecko,dośc szybko to sie stało... no ale cóz zrobić. Sa ze soba trzy miesiace a ona jest w 7 tyg. nie wiem w sumie ,,Ilhamil'' wydał mi sie wporzadku,ale co bedzie dalej to sie okaze. Ja tam zdecydowanie narazie obstawiam i tak na polaków a zwłaszcza na jednego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum najbardziej mi sie podobal ostatni link i topic o klamstwach hehe usmialam sie niesamowicie ;) ;) ;) Kratinek czy myslisz, ze jestesmy tak ciemne, ze nie rozumiemy jezyka angielskiego??? Mysl o nas co chcesz, mow o nas co chcesz, mnie to nie rusza, bo wiem ile jestem warta i wiem jaki jest moj facet. Z pewnoscia nie zalezy mu na polskim obywatelstwie, ale nie bede sie rozpisywac, bo to nie ma sensu. Milego zycia z jakas biala nieskalana, a najlepiej dziewica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Nie ma to jak kłótnie... o religie... czyli cos co jako jedyna rzecz potrafi nas poróznic... dzisisaj pierwszy raz zaczełam sie zastanawiac czy to wszystko ma sens... i jest mi z tym tak cholernie zle,ze sie w głowie nie miesci.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to nieciekawie, ale o co konkretnie chodzi z ta religia? chcialby, zebys zmienila na islam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×