Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Wiesz \"----------\", znam taki przypadek gdzie dziewczyna jest non stop zdradzana przez Turka, wie o tym i to akceptuje bo go kocha.... Probowac radzic takim osobom niemma sensu. Tym bardziej, ze nie znamy dokladnych relacji honey i jej chlopaka / przyjacila. Ja powiem szczerze nawet nie doczytalam jej historii... Nie wiem, czy by ktos popiera zwiazek na dwa fronty, ale skoro dziewczynie jest ta dobrze, to myslisz ze pod wplywem Twoich wpisow pojdzie po rozum do glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
ale one nas nie pytaly o zdanie na temt ich zwiazkow! jesli ja mam prolem to pisze o nim, pytam co inni o tym sadza i cenie sobie kazda uwage.....! dziwczyny potrafia powiedziec to w taki sposob ze niekt nie czuje sie urazony!nie padaja slowa typu jestes glupia, naiwna itp. dla mnie wazne jest to jak sie przekazuje swoje opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
wyjasnię jeszcze raz na wszelki wypadek-nigdy nie spieszyłabym się z "uświadamianiem" komuś, że partner go krzywdzi, itp. Co innego gdybym miała kontakt z "winowajcą"-wtedy powiedziałabym co myślę. W sytuacji odwrotnej-gdyby mój kolega, który ma dziewczynę (albo żonę!) powiedział mi, że po kryjomu spotykał się z uroczą Turczynką, że o niej myśli cały czas, piszą do siebie, itd-na pewno moją reakcją nie byłoby stwierdzenie, że Turczynki mają takie piękne oczy. Powiedziałabym, że to nie fair. Co on by z tym zrobił-jego sprawa. Nie sądzę, żeby tylko z powodu mojego komentarza nagle zmienił się w aniołka-ale mam nadzieję, że odebrałabym mu poczucie komfortu, ze to co robi jest normalne i w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
I proponuje, żeby ostatnie słowa nesi były puentą tej dyskusji w tym temacie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
nesie-problem jest , ze wy w nawet delikatny sposób nie dałyście do zrozumienia tym dwóm kobietom, że robią źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
zadam Ci tylko jedno pytanie i prosze odpowiedz szczerze!!!!czy jestes lub bylas w zwiazku z Turkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
nie byłam, nie jestem i mam nadzieję, że nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
dlatego tez nigdy tych kobiet nie zrozumiesz! nigdy nie zrozumiesz nas i zawsze bedzie dochodzilo do konfliktow! nie pytaj czemu sie tak dzieje bo nie wiem !!! ja sama nie romumiem tego dla mnie fenomenu! mamy tutaj jedna dziewczyne, ktora gdybysmy troche do muru nie przycisnely o malo nie zgodzila sie na zmiane religii! w tym przypadku zdradzilaby sama siebie!I na to patrzec nie moglysmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co dziewczyny mają uświadamiac czy robie zle czy dobrze ?? nie wtracaja sie jak ty i nie wytykaja jakis głupich zdrad ktora nią w ogóle nie była.Mogłabyś wypie ... z tego forum bo nikt cie tu nie chce i twoich uwag , tylko wszytskich wkurzasz.A sumienie jest moje i tylko moje nawet jak bedziesz gadala jakies madre gadki typu \"ciekawe jakbys sie czula jakby on to zrobił\" .a wiesz tak sie sklada ze wiem jak to jest ale po co mam wszytskich wdrazac w moja zyciowa historie z obecnym chlopakiem, przeciez ty i tak wszytsko wiesz najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
nesie- jeżeli związek z Turkiem oznacza przyzwolenie na świństwo, to faktycznie nie zrozumiem. Ale ja byłam przekonana, że pisałam o rzeczach uniwersalnych, które dotyczą osób będących w związkach z Polakami, Turkami, Chinczykami i Rosjanami i z kimkolwiek. Natomiast wniosek , który nasuwa się po lekturze waszych wypowiedzi jest taki, że dla kobiety, która jest związana z Turkiem, najistotnijeszą rzeczą w traktowaniu innej osoby jest to czy też jest związana z Turkiem -jeżeli tak , to wszystko jej wolno. nesie - to o czym piszę to prawdy uniwersalne - i wiem, że nawet jeżeli nie napiszecie tego na forum , żadna z Was nie chciałaby byc tak traktowana jak malago i honey traktują swoich partnerów. Ale żadna im tego nie napisze! Myślisz, że gdybym była w związku z Turkiem rozumiałabym zachowanie malago i honey i wase milczenie na ten temat? Naprawdę tak myślisz????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
honey to, że mnie tu nie chcą, to ja widzę :) ale to forum publiczne..powiedziałam.. jest tyle możliwości zakładania prywatnych forów..droga wolna A mi dużo o tobie mówi twoje stwierdzenie " czego oczy nie widzą...." ...nie muszę znac twojego życiorysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ty mozesz mowic ze ja tak strasznie traktuje swojego \"chlopaka\" jesli go nie znasz i tego co kiedys mi zrobil :/ nic nie mozesz powiedziec na ten temat wiec wes sie juz zamknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
a wy dziewczyny...nie wtrącajcie się, nie wtrącajcie...tylko na litośc boską, nie dziwcie się potem, że jak mówicie, że jesteście z Turkami, to w najlepszym wypadku widzicie pobłażliwy uśmieszek.. niech żyją wakacje w Turcji:) Pa, do miłego zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
honey -nic nie wiem o twoim chłopaku ..i to, że on kiedyś zrobił ci świństwo nie znaczy, że ty świństwa nie robisz!! Robisz. Miej godność i zerwij z nim! tearz naprawdę do zobaczenia potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem w zwiazku z Turkiem,po prostu zauroczył mnie i tyle .. chciałabym go lepiej poznać wiec czasem sobie z nim porozmawiam.To nie jest tak ze lece na 2 fronty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam smak zdrady z obu stron, z perspektywy zdradzajacej i bycia zdradzana, chodzi o zdrade fizyczna. Wiem, ze ludzie sie zmieniaja, ja sie zmienilam, ale nie w tym rzecz. NIE OCENIAM! Moge doradzic/odradzic, jesli ktos mnie zapyta, ale nie wciskam nosa nieproszona. Dodam tylko, ze zdradzal mnie polak. Nesie fenomenu dzialania turkow na kobiety nie da sie wyjasnic, to jest jak bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
--------------------- dostajesz ode mnie srebrny medal za wytrwalosc w obronie swoich racji! Ja nigdy nie powiedziala ze nie masz racji! Zdrada jest czyms zlym!!! nie chcialabym jeszcze raz poczuc jej smaku! zloto dostalabys gdybys potrafila rozpatrywac kazdy przypadek indywidualnie ! ja uwazam ze kazdy popelnia bledy i musimy byc troche bardziej elastyczni! jestesmy tylko ludzmi! nie zyjemy w czasach kiedy to za zdrade kobiety zostaly ukamienowane! z moim obecnym partnerem od razu wyjasnilismy sobie zasady jesli chodzi o zdrade! nie mam mowy o czyms takim jak wybaczenie! kazdy z nas wie ile ma do stracenia! ale sa rozni ludzie i rozne przypadki...... Nigdy nie czulam sie gorsza z powodu iz jestem z Turkiem! Wiem ze tylko ludzie ktorzy nie znaja i nie rozumieja ich kultury i kraju. nie wedza jakimi sa ludzmi, mowia o nich zle rzeczy! A my Polacy potrafimy wytykac komus bledy nie widzac przy tym swoich wad!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
przypadki chodza po ludziach, wiec nigdy sie nie zarzekaj ze czekos w zyciu nie zrobisz!Dla mnie ludzie ktorzy tak mowia sa malo wiarygodni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARZU
Kazda kobieta ma prawo wyboru partnera. gwarantuje ze na 10 zwiazkow z Turkami , 7 jest nieudanych. Oni zdradzaja swoje kobiety, nie myslcie ze nie beda zdradzac was. Maja to we krwi. bywam w Turcji czesto, znam ich nature, szkoda mi was dziewczynki. Ale jak dorosniecie to zrozumiecie. Miejmy tylko nadzieje ze nie bedzie za pozno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
dzieki za ostrzezenie, ale na wspolczuciu nam nie zalezy!!!!! dziewczyny spokojnie!!!!!!!! nie dajcie sie znowu sprowokowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda Arzu, 7 na 10 zdradza swoje kobiety. A wiesz moze dlaczego? Spojrz na kobiety tureckie: niepracujace, zakutane, nie potrafiace rozmawiac o niczym innym jak tylko dom i dzieci, chodzace dzien w dzien w szerokich kiecach... Znam sporo Turczynek \"nowoczesnych\" - zdradzic je to tak jakby zdradzic siebie. I to uslyszysz od Turka ;) Turczynka niepracujaca raczej nie zostawi meza - bo z czego sie utrzyma? Czasem rodzina te powie ze to wstyd. Kobieta, ktora zna swoja wartosc kopnie takiego palanta w dupe i posle go do wszystkich diablow w imie zasady: jak ci zle ze mna to szukaj szczescia u innej. Jesli facet ma tego swiadomosc, to uwierz mi punktem honoru bedzie dla niego utrzymanie takiej kobiety przy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
ohhh pani. gosc zgadzam sie z Toba w 100% zarowno w temacie zdrady jak i ostatniej wypowiedzi :) wlasnie moj ukochany oglada mecz a ja zagladam na forum i czasem mu cos tlumacze i przy wypowidzi Arzum przybilismy sobie piatke :). wybacz Arzum ale tyle nieprzychylnych wypowiedzi juz tu czytalam ze wlasciwie nie wiem co ja robie w zwiazku z Turkiem :) nikt nie wie tak naprawde co przyniesie nam jutro. wypowiedz pani.gosc jest bardzo madra i podzielam jej zdanie ale tak naprawde nikt nie jest pewny przyszlosci...czy zdradza 7/10 turkow czy mniej czy wiecej statystyki nie powiedza mi czy turek czy polak czy ktos innej narodowosci mnie zdradzi ani czy moj zwiazek bedzie udany...a swoja droga to ja chyba zdolowana przytoczylam tu wczesniej statystyki ze ok. 50% tureckich facetow zdradza zony....wiec ja ze swojej strony moge tylko dodac ze zobacze co mi przyszlosc przyniesie i jesli nadal forum bedzie dzialac to chetnie podziele sie swoimi spostrzezeniami. PANI. GOSC CZY PRACUJESZE Z ÖZHANEM CANAYDINEM? HEY OPOWIEDZ COS WIECEJ O TYM PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdr domi111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, pracuje z panem Adnanem P. ;) Do stadionu GS mam rzut beretem, ale nie jestem fanem GS. Zreszta nie kibicuje zadnej druzynie. No chyba ze Fenerzy sprowadza procz Carlosa jeszcze Christiano Ronaldo to wtedy bez zastanowienia przejde na ich strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kobietami, ktore siedza w domu i nic nie robia, to fakt, cos w tym jest. Moj facet chociazby kiedys w recepcji hotelowej sie wsciekal, oczywiscie nie powiedzial ani slowa tej kobiecie, ani nie dal jej odczuc swojego niezadowolenia, ale po wyjsciu powiedzial jedno zdanie : jak ja nie cierpie leniwych ludzi. :) Poza tym zdrady sa w kazdym kraju, sama tez bym nie zniosla faceta, ktory by nic nie robil ze swoim zyciem, nie pracowal i jeszcze byl na moim utrzymaniu. Kultura kultura, ale u nich tez zachodza stopniowe zmiany. Moze zachodza bardzo wolno i jeszcze niewszedzie, ale to kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
ARZU - pozostaje mieć nadzieje, że Ci nasi są jednak w mniejszości. Bo przekreślać coś tylko ze względu na statystyki to nie bardzo. Dużo rozsądku i oczy szeroko otwarte, ale bez popadania w paranoje. A w najgorszej opcji pa pa i wielki kopniak ;). To ostatnie przychodzi najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
uuuuuuuuuuuuuuuuu Pani. gosc......to z Ciebie jest prawdziwy super gosc przy takich koneksjach...Pan P. no nie zle :) moj facet jest pod wrazeniem i juz Ci zazdrosci....no tak, jak Fener sprowadzi Christiano to bede ogladac kazdy mecz z nim :). ja kibicuje GS bo tam gra Hakan Şükür ;)....ok kiepski joke ;)... mojego faceta w czasach studiow ktos pomylil z Ümit Karanem ale teraz musi sie golic :) i przybral kilka kg takze nie przypomina juz tego pilkarza. ja szczerze przyznam sie ze o druzynach tureckich uslyszalam dopiero po tym jak poznalam mojego faceta. uwielbiam jego reakcje na gol i to jak przezywa kazdy mecz :). w polsce tez lubie sobie poogladac mecz czasem z tata ale jak nasi graja to na 99% przegraja i frustracja gotowa. dlatego przestalam ogladac mecze naszej reprezentacji. mam nadzieje ze kiedys polskie zespoly osiagna poziom tureckich..... oho akcja na meczu GS-BursaSpor sie zaczela to wracam przed tv pozdr domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obczailam zdjecia Umita Karanema .... Powiem Ci Domi, ze jesli Twoj facet tak wyglada to pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie znalam zadnej druzyny pilkarskiej zanim tu przyjechalam. Ze slyszenia znalam tylko Necati Ateş`a, bo to znajomy mojego meza. Kumpel z pracy za to zna wszystkich bo kiedys pracowal w ich klubie. Az dziwne, ze tutaj i kobiety i mezczyzni to kibice klubow pilkarskich. U nas takiej \"tradycji\" nie ma. Ja z Fenerow znam Carlosa :D Ogolnie w kibica zamieniam sie przy okazji mistrzostw Europy (Portugalia) i MS (Brazylia+Portugalia) :D I dalej czekam na Christiano :) Domi, z tego co sie orientuje to GS ma big problemy finansowe. Po ostatniej burdzie po przegranej z Fenerem stadionu GS dalej nie zrobiono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×