Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość nesie
w jej slowniku poprawnj polszczyzny nie ma takich zwrotow grzecznosciowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer---
nie pisałam dobranoc , bo nie idę spać a nie pisałam do ciebie madzik, bo pierwsze, nie zauważyłam, żebyś zadała MI pytanie, a po drugie..napisałaś, że idziesz spać..myslałam, że śpisz...pisałam tylko z nesi. robotek-mnie też fascynuje język polski ;) Ty oczywiście musiałaś zauważyć, że nesi nie jest dySortografikiem , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer---
ale o co chodzi...pytasz czy zgadzam się z tą opinią: "17.08] 23:37 Andrzej z Biłgoraja. A tak zupełnie serio to prymityw dziewczyna która nie potrafiłaby pisać i robiłą notorycznie błędy to nawet żeby była modelką to bym jej nie chciał,jakiś poziom umysłowy trzeba reprezentować." ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to, zebys cos poradzila tej dziweczynie, bo ona chyba jednak chcialaby go jakos nauczyc pisowni :) a teraz juz na powaznie brykam do lozeczka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer---
nie poradzę jej- bo to jest jest sprawa pomiędzy chłopakiem i dziewczyną - ona sama go zna i powinna wiedziec jak mu to powiedziec tak, żeby nie wpłynęło to na związek (jeżeli jej zależy) Ja na szczęscie nie jestem w związku z wami :), nasza rozmowa nie dotyczy prywatnej korespondencji, tylko pisemnych wypowiedzi na forum PUBLICZNYM ... i biorę pod uwagę...zerwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
trt.... bardzo fajny artykul!!!!!dziekuje!!!!!!! napewno mi sie przyda! Dobranoc dziewczynki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że znowu przybłąkał się tu jakiś krytyk?Ba, krytyk to za duzo powiedziane buahehe :/ Człowiek który po prostu lubi zakłocać spokój ludziom na forum.Powinnyśmy w całości ignorować teksty pani miluśińskiej.Najlepiej w ogole nie odpisywać niech sobie pisze do samej siebie.Może to jej sprawi większą przyjemność. Moge sobie pisac jak chce, moge nawet napisac \"mrufka\" a ciebie i twoje uwagi mam w dupie.To tyle na ten temat. Dziewczyny ,wiadomość z ostatniej chwili !! Słyszałyście o porwanym samolocie lecacym z Cypru do Stambułu ?? ,,Turecki samolot pasażerski linii Atlas Jet, lecący z tureckiej części Cypru do Stambułu, został zmuszony przez porywaczy do lądowania w mieście Antalia na południowym wybrzeżu Turcji.\" Według CNN, porywacze chcą, by po zatankowaniu samolot poleciał do Teheranu. Na pokładzie zostało sześciu członków załogi. Niech Bóg ma ich w swojej opiece. :( A teraz pytanie do dziewczyn,które również korzystają z MSN: Czy można zapisywać nagranie z kamery na komputerze?(mam ten komunikator dopiero 3 dni i nie za bardzo obeznałam sie ze wszytskimi opcjami). Wczoraj po miesiącu zobaczyłam w kamerce mojego Askim i normalnie myślałam,że sie popłacze z radości.To wręcz niesamowite co może zdziałać internet:)On w Turcji,ja w Polsce i możemy na siebie sobie czasem popatrzeć i zadzwonić ;D Rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
hoOney7 -o tym MSN już chyba ktoś wspominał, to jest popularne w Turcji? Chyba będę musiała to wypróbować :) jak będzie mnie chciał wyprowadzić z równowagi "opowiadając" o tych 4 żonach na które religia mu pozwala. "Mam zakaz" uzywania słów zaczynających się od play..., ale nie MSN :D. My sobie gadu gadu tylko na gadu gadu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
witajcie! Jak tylko obudziłam się to słyszałam o tym samolocie. Najważniejsze że wypuścili wiekszość ludzi. Kto wie, jak dostana się tam gdzie chcą to może wypuszczą resztę. Takie tam upały, że chyba w głowach im spustoszenia robią. Poza tym słyszałam, że straszne upały i rozprzestrzenia się jakaś choroba w związku z tym. Mają poważne braki wody do picia w niektórych rejonach a jeszcze do tego pożary gromią hektary lasów. Słucham tego i ręce opadają. Taki piękny kraj i tak ich pustoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
"Takie tam upały, że chyba w głowach im spustoszenia robią. " ??? :D Jak tam honey? zerwałaś już z nudnym polskim chłopakiem, czy trzymasz go w zapasie na zabawy w remizie? A może już gadaliście o trójkąciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
Też nie mogłam się nadziwić jak można byc tak bezczelnym. Z jednej strony utrzymywac związek na miejscu z Polakiem, z drugiej romansowac przez internet z Turkiem. Dla mnie to też porażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze ja mialam na myśli Ciebie ;] A to co robi honey to tylko i wylacznie jej sprawa. Ja tez nie pochwalam tego jak ktos zachowuje sie nie w porzadku wzgledem partnera ale nie mi to osadzac. I tobie rowniez. Dlatego jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej sie nie udzielaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
jeżeli nie jest twoim zadaniem osądzać innych......to mnie nie osądzaj ;) bądź konsekwentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
.....a tak, myślałam właśnie o terrorystach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja bede konsekwentna i nie bede Cie osadzac .Ty rowniez nie powinnas/ powinienes tego robic...Łatwo dostrzec bledy innych , swoje trudniej...A cos mi sie wydaje, ze nie jestes sumieniem honey ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
jeżeli takowe posiada ;) a ja będę wyrażać swoje opinie na forum publicznym. Zastanawiające jest Wasze podejście-ten, kto zachwyca się Turcją, jest cacy, a kiedy robi ewidentne świństwa, no cóż jesteśmy tylko ludźmi. A kiedy ktoś krytykuje takie zachowanie - dla niego nie ma litości ;) wtedy wy też "wyrażacie swoje opinie".. oj, baby, baby...poziom zakłamania na tym topiku jest straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Zaczyna mnie meczyc to ciagle sprawdzanie bledow, ocena moralnosci, lapanie za slowka! Jesli chcesz sie tutaj tak udzielac to przynajmniej wybierz sobie jeden nick! Zamieniasz kazda rozmowe w klotnie i doprowadzasz nas do tego ze jestesmy niemile!!!! My zagladajac tutaj chcemy sobie odsapnac od takich komentarzy! Do tego wszystkiego nic nawet o Tobie nie wiemy. Ty starasz sie byc ekspertka dokladnie we wszystkim!CHcesz wszystkich oceniac i krytykowac! Czy moge prosic o zawieszenie broni i powrot do naszej milej i przyjaznej atmosfery? Jesli masz cos do powiedzenia, ale skoncz juz z tym wymadrzaniem sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
do -------- też w podstawówce się tak zachowywałam :D, zobaczysz wyrośniesz z tego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
nie, nesi..tzn prosic możesz, ale ja się nie zgadzam. I będę komentowała każde niemoralne zachowanie, a oszukiwanie i zdrada, nawet jeżeli na razie jest tylko emocjonalna ( na razie, ale teraz panie czekają tylko na okazję), jest niemoralna. ktos musi powiedziec prawdę takim ludziom, a wy tego nie zrobicie. Bo dla was jest najważniejsze, żeby było lukrowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze zapytam ... Ale czy sama masz z tym jakis problem ?? Czy Ciebie ktos tak oszukiwal i zdradzal emocjonalnie ?? Bo Twoje zachowanie skads sie musialo wziac.... Moim zdaniem inna osoba to by machnela na to reka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
jak zwykle....ktos , kto krytykuje zaraz jest "podejrzewany", że był zdradzony, bity, itd. A nie przychodzi wam do głowy, że można sprzeciwiac się oszustwu, samemu nie będąc oszukanym? Że po prostu można miec jakieś zasady? Ja widzę, że wy machacie na to ręką (co innego gdyby Was ktos tak potraktował, prawda?), więc ja machać na to ręką nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
Żadna z Was nie macha ręką na osoby, które zwracają uwagę na błędy ortograficzne-od razy szeregi zwarte i odpieramy "atak" A jak ktoś zachowuje się w podły sposób używając innych ludzi do spełaniania swoich kaprysów, to wy ...machacie na to ręką.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
jak juz to NESIE !!!!! pisz sobie co chcesz!!!! wszystkie wyrazily na ten temat swoje zdanie! nie musimy jednak do tego ciagle powracac!Stajesz sie bardzo monotonna!!! Kazdy popelnia bledy i my nie jestesmy osobami ktore maja prawo ja oceniac!Czy uwazasz sie za uosobienie takiego dobra? nigdy nic glupiego nie zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
oczywiście, że każdy popełnia błędy. Ale kiedy widzisz, że ktos popełnia duży błąd, krzywdzący innych, powinnaś reagować, a nie "zgarniac smieci pod dywan" ! Powiedzcie , chciałabyście byc tak traktowane jak mąż malago i chłopak honey????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
dlaczego nad takim zachowaniem przechodzicie do porządku dziennego, a wpadacie w szał jak ktoś wytyka wam błędy ortograficzne? Przecież zachowanie takiego poprawiacza błędów jest "przestepstwem" o wiele mniejszego kalibru niż oszukiwanie bliskich (?) osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
ja bylam juz w swoim zyciu zdradzona i oszukana!!! wyznaje zasade ze nie bede robic drugiej osobie tego co mogloby mnie zranic! nie znaczy to jednak ze wesze po internecie i szukam wszystkich wedlug mnie niemoralnych osob wytykajac im bledy i grzechy! cenie to ze masz zasady ktorymi sie w zyciu kierujesz ale czy uwazasz ze Twoje opinie uzdrowia swiat? ze bedzie mniej tych ktorzy zdradzaja i oszukuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
kolejny przykład waszego zakłamania-opinia na temat Turczynek. Wyraziła ją honey , a potem tylko zacytowała "pomarańcza" ..ale co się dzieje? madzikp, czy jak tam jej, wyszydza tę opinię o Turczynkach. Honey się broni, na co madzikp mówi, że kierowała swe słowa do..."pomarańczki", czyli do osoby , ktora tylko zacytowała słowa honey. Nie ważne co się mówi, tylko , kto mówi -taka jest wasza zasada/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------.
nesie - nie musisz węszyc po internecie ..informację o oszukiwaniu, zdradzie, dostałaś "na tacy"...była na topiku, ktorego jestes stałym bywalcem. Ale miałaś to gdzieś , bo ważne jest, żeby było "miło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×