Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość bodrum by night
dlaczego glownie Polki i Rosjanki tak bardzo na Turkow leca ???? Na kazda Rosjanke mowia w Turcjii Nataszka, a Jak mowia na Polki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
dzien dobry moje panie:) jak mija dzien:) jak ja nie lubie poniedzialku:( choc z drugiej strony to kazdy dzien dla mnie jest poniedzialkiem albo wtorkiem albo niedziela. Pogoda nam sie troche poprawila, sloneczko niesmiale zaglada wiec od razu chce sie zyc! pozdrawiam i zycze milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mija pracowicie... mam ochote na jakis kurs, moze karate ? moze lepiej turecki :P hehe kto na Turkow leci to widzialam w jakiejs statystyce. jak znajde to ci wkleje \"ktosiu\" pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z kolezanka zamiar sie zapisac na jakies cwiczenia, w sobote bylam na masazu rolletic\'iem :) jeszcze mnie poli cialo, ale czego sie nie robi dla wygladu heh Yavrum karate? moze kick boxing??? ;) hehe pozdrowienia kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieszana: jesli facet (a juz w szczegolnosci Turek) zada od Ciebie bys poszla z nim przed slubem do lozka to daj sobie z nim spokoj. Facet jest nic nie warty. Sporo tu w Turcji beznadziejnych, ale szczesliwych Polek :))) Nesie!!!! Glosuj na wszystko inne byle nie kaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle sie wyrazilam :D Nie chodzilo mi o to, ze sex przed slubem jest \"a fe\". Chodzilo mi o to, ze Turcy wola gdy dziewczyna jest \"czysta\". Ciekawa jestem, jak Twoj chlopak zareagowalby na informacje, ze Ty tez mialas kilku facetow przed nim :))) Chyba, ze tak mu sie spieszy bo wie, ze bedzie pierwszy? Wybacz za bezposrednie pytanie, ale musisz pamietac tez o tym, ze narod turecki to w duzej mierze niesamowici hipokryci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa madzik, jak czytam niektore \"zyczliwe\" wypowiedzi tutaj to mam ochote na kombinacje alpejska kick-boxingu z elementami karate i nuta kendo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Pani gosc przepraszam ze pytam ale ktora z tych parti powinna wygrac wedlug Ciebie? DZis Lepper powiedzial poblicznie ze zdradzal swoja zone rowniez z prostytutkami! mnie poprostu rece opadaja! my jestesmy tylko i wylacznie pionkami w calej tej ich grze! madzik i yavrum ja widze ze Wam sie troche nudzi! podiwiam Was za nadmiar energi!super ze tak wiele Wam sie chce buzka dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszana
Wiecie...co do spraw seksu uważam że to indywidualna sprawa. Nie mam 15 lat żeby się pilnować. Miałam 2 partnerów z czego jeden powaznie i szczerze wam powiem: ja też mam swoje potrzeby jako kobieta. Nie oznacza to że chodze do wyrka z kim popadnie. Wręcz przeciwnie-bardzo dawno tego nie robiłam, może ze względu na to że jestem singlem od 3 lat. Ale gdy człowiek czuje że jest na to gotowy, umie posługiwać się antykoncepcją i dwoje ma te same oczekiwania to po co do ślubu czekać? Obie płcie mają te same potrzeby i prawa do seksu. Ile się parnerów miało-to sprawa indywidualna choć wiadomo- i facet i kobieta - powinni patrzeć z kim sie zadają i szanowac swoje ciało. Gdybym była z facetem i on ani razu by nie dał mi do zrozumienia że chce się ze mną kochać - poczułabym się wręcz urażona. Że mnie nie pragnie, że go nie pociągam. Chyba bym nie dała rady do ślubu :P Gdybym się dowiedziała że miał przede mną wieeeele dziewczyn...to bym się zastanowiła. I już w ostateczności prezerwatywa. Ale na serio bym takiego nie brała. Choc znam historie małżeństw gdzie mężczyźni przedtem byli casanovami ale ożenili się z takimi kobietami że potem im sie odechciało. I to wcale nie były cnotki. Wszystko jest możliwe w życiu i absolutnie nie wolno generalizować że casanova jest be a taki święty polaczek super. Prawda bywa odmienna i zaskakuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Casanova czy nie... każdy potrafi sie zmienić... . Ostatnio uslyszalam wypowiedź Tolgi o treści... : W każda normalną sobotę... czy nawet wolny wieczor, siedzialbym sobie teraz w jakiejs knajpce ze znajomymi, lub na dyskotece poznajac nowych ludzi... a teraz siedze ze szwagrem w domu pijąć piwo i ogladajac zdjęcia z Twojego pobytu tutaj... przewrócilaś moje zycie do gory nogami... co Ty mi zrobilas ?:D Mozna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesie jak sobie zrobimy bebek to bedziemy pisac tutaj raz na tydzien :P ja Cie jednak podziwiam bardziej... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie: kto powinien wygrac wybory... Ale slyszalas, Nesie, ze Lepper sie spowiedzial \"W imie spraw wyzszych\" :D:D:D Zrobil dobry uczynek nasz Andrew... Osobiscie nie mam nic do seksu przedmalzenskiego. Uwazam, ze nie powinno sie kupowac przyslowiowego kota w worku. Zmieszana, ja poczulabym sie urazona, gdyby facet, ktorego numeru tel. nawet nie znam, dalby mi do zrozumienia ze oczekuje, bym przy okazji nastepnego spotkania poszla z nim do lozka. To apropos szanowania siebie i swojego ciala. Ale domyslam sie, ze to nie o to Ci chodzilo piszac, ze czulabys sie urazona gdyby facet nie dal Ci odczuc, ze chce sie z Toba kochac. Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani gosc przynajmniej jest zabawnie..a smiech to zdrowie ;) milych snow dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze mam poczucie humoru, ale czasem mnie po prostu mdli... i staje po stronie \"oprawcow\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarty zartami, ale facet jaki jest kazdy wie ;) a tak na powaznie, to wiadomo, ze swieci nie sa, ani Turcy ani Polacy, ani cala reszta. Zaklopotana nie denerwuj sie, bo nikt nie mial zamiaru cie urazic :)🌼 milego dnia dziewczynki pani gosc widze, ze dzis mnie wyprzedzilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam prace o godz. 7 czasu polskiego. Zanim sie dobudze to jest 9-10. Dzis jakos oczy otworzylam szerzej juz po 8 :) Mam problemy ze wstawaniem i juz sie martwie co bedzie zima, jak o 6:30 bedzie i ciemno i zimno... Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam o 8, ale z dobudzeniem sie mam problem, bo wstaje o 6.15 ze wzgledu na dlugosc dojazdu do pracy.:( niby jeszcze tylko miesiac, ale jak pojde do innej pracy, to i tak pewnie bede pracowac od 8-16, zeby miec cos z dnia.;) Jedno jest pewne, jesien i zima, to dla mnie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, ile jedziesz do pracy? Mi zajmuje godzina (mamy sluzbowego busa), i to tylko dlatego, ze jezdzimy i zbieramy ludzi po osiedlach. Ale znam osoby, ktorym dojazd do pracy zajmuje tu co najmniej 2 godziny w jedna strone (jak nie ma korkow). Kurcze, praca 8-16 to w Turcji praca na pol etatu... Ja zima wychodze jak jest noc i wracam jak jest noc :( Dzien mam w soboty i w niedziele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pojdzie to jade autkiem kolo godziny, a bywa ze nawet 2 czasami, w zaleznosci oid natezenia ruchu. Najczesciej mieszcze sie w granicach poltorej godziny w jedna strone. Uroki mieszkania za miastem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcy nie pracuja tylko hakaja jak widze..nawet w soboty pracuja. jestem ciekawa kiedy sie to u nich zmieni, ale podejrzewam, ze niepredko w porywach do nigdy :) a niby tacy rodzinni. tylko, ze nie wiem kiedy kultywuja to zycie rodzinne. brat mojego gacha wraca z pracy srednio o 21....:( jego kuzynka haka 14 godz. na lotnisku... nie zacheca mnie to do przeprowadzki tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, yavrum, tu tak jest :( Mezczyzni nie narzekaja, kobiety owszem (w tym i ja). Ale z drugiej strony kompletnie nie wyobrazam sobie siedziec calymi dniami w domu. A zycie rodzinne toczy sie po pracy wieczorami w soboty, niedziele i swieta. No i w dni powszednie po pracy. Nasza niepracujaca sasiadka odwiedzila nas raz po 23 w nocy (wpadla na herbatke), tlumaczac sie, ze w ciagu dnia nas nie ma a ona w weekendy zajeta... No i siedziala do 1 w nocy, a ja na 6 pobudka... Albo telefon od znajomego ok. 24, ot tak po prostu... Ich \"towarzyskosc\" to dobra cecha, aczkolwiek bywa meczaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
jak się macie dziewczyny? Madzik ile kawus juz wypiłaś? Ja wciągam na przerwie gruszkę, myślałam że coś poczytam na forum. Dzis jest pozytywnie zakręcony dzień u mnie,urosły mi skrzydełka i jest super.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety :) Robotek kawus juz ...yyy...5 :) ale teraz sie powstrzymalam i zafudowalam sobie herbatke. Niestety nic nie poradze, ze ja taki kawoholik jestem :( Poza tym to mam dzis migrene, ale humorek taki dosyc dobry. Ogladalam wczoraj Fride i sie poplakalam, az wstyd sie przyznac ;) Ciekawe co lub kto dodal Ci skrzydel ;) ??? ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadgirl..
Mieszkalam przez jakis czas w niemczech ( a jak wiadomo jest tam baaardzo duzo TURKOW). Bylam w zwiazku z jednym z nich... Moji niemieccy przyjaciele ostrzegali mnie, zebym nie wiazala sie z Turkiem, ze to nic dobrego... ( Ogolnie w niemczech turcy uwazani sa za podrywaczy, i ruchaczy, - wiem ze to niezbyt ladne slowo, ale tak wlasnie jest, ktorzy wyk.dziewczyne na jedna noc ,do tego dochodzi inna wiara, a i wiele osob twierdzi ze to brudasy- ale tutaj juz zalezy od czlowieka..., nie wszyscy sa brudni:)) ) Moj Faysal byl suuuper i napewno nie byl brudasem, mily, opiekunczy z poczuciem humoru do tego ladny... Bylam nim zachwycona.. Inni dalej mi mowili jacy sa Turcy ze bede zalowala, ale ja myslalam moze i tacy sa ale moj Faysal jest napewno inny... !!! No i bylo mi dobrze do pewnego czasu... :( Przekonalam sie ze ludzie mieli racje ( wkoncu niemcy nie od dzis mieszkaja z turkami i wiedza o nich wiecej). Okazal sie zwyklym chamem i potraktowal mnie jak dziwke... Wykorzystal i rzucil.... ZALUJE TEGO CO SIE STALO... no ale pewni zdarzaja sie normalni i udane zwiazki Ja jednak postanowilam ze nie bede wiecej wiazac sie z mezczyzna o tak innej kulturze i mentalnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×